Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
2. jan 2009

si tu nebola 😅
ako sa mas?

mexx
autor
2. jan 2009

No daaa sa... 🙂 Ako vy? Ake mate pocasie teraz? 😕 Ja stale cakam na sneh, stale, stale...a kazdy den to vyzera slubne...ale len vyzera... 😔

etuska
2. jan 2009

ja necakam,viem ze nepride 😅
idem asi povysavat,lebo Miska je mrzuta a tak o pol hodky ju dam spat 😔 Inac sa mi nic nechce 😝 ,lebo ma nastvali s letenkami pre nasich 😠 -viac je v teme "Severne Irsko"-juuuj,ako ma nasrdili,zrusili let a nechcu vratit peniaze 😖

mexx
autor
2. jan 2009

No jo, mrknem sa. 😉

zuzanockamt
2. jan 2009

ahoj mexx ... veru etuska ma pravdu ... tajne si vymiename info cez IP 😎 ... inak nemam nic nove ... stale sa snazime zarabat v anglicku, ale teraz asi bude trosku zlozitejsia situacia ... vsak vies ... kriiiiiza ... ved uvidime, co sa bude diat ... ci nakoniec neskoncime znova (a s radostou) doma na Slovensku ... aj ked mooj zakonity sa toho anglicka drzi zubami - nechtami ... ja raz neviem co sa mu tam tak zapacilo 😕

etuska
2. jan 2009

Zuzi-vies ze ani ja 😀 -blbe pocasie,rozkysnute Anglicanky.... 😅 ale aspon aka taka vidina lepsieho zarobku i napriek klesajucej libre 😒

mexx
autor
3. jan 2009

No vidis, Zuzi, a ja ti paradoxne zavidim, ze si mohla vypadnut... 😉 Tebe sa tam stale nepaci? 😕 Teda ako si pamatam vase zaciatky, nadsena si nebola... 😅 Drzim vam palce, aby to bolo stale lepsie... 😉

aknellita
3. jan 2009

ahojte baby... jeeeeeeeeeejda, som tu nebola sto rokov 😅 zuzi, na teba som myslela... ked vidim ako libra oslabila... ze ci ste sa uz aj domov nevratili... a na babatku nezapracovali 😉
inak pozdravujem aj ostatne babulienkyyyy 🙂

etuska
3. jan 2009

ahooj Aknellita,no veru ze si tu davno nebola.A ty ako s planmi ohladom babatka?My to zatial odkladame na neurcito 😅 ...no do tych 2-och rockov hadam nejakeho surodenca "vybavime" 😀

etuska
3. jan 2009

Zuzi-a mna teraz napadlo.Nechceli by ste mat babo v UK?-ved ty mas jedno ci si doma na SVK,alebo v UK-financne je to dokonca v UK oooovela vyhodnejsie.A manzelik nech si pracuje-bude spokojny aj on,aj ty? 😅

etuska
3. jan 2009

no ide o to,ci chce drahy len rychlo zarobit a kupit byt na SVK,ale ostat v UK aj dlhsie.My sme najprv tiez mali plan ostat 1-2 roky,ale teraz vidim,ze i napriek krize je tu zivot lacnejsi(samozrejme ked UK pracujes).Oblecko pre deti,strava,hracky...vsetko je lacnejsie-a vo vypredajoch ani nehovorim a aj pridavky su teda stedrejsie,teraz od 1.1 to vychadza 80 libier mesacne na 1. dieta a dost penazi ti vratia na kreditoch.Nam zatial vyplatili spatne pridavky od sept.,no a ratam,ze WTC a CHTC nam pridu hadam na jar.

mexx
autor
3. jan 2009

Babule, podla mna nie je dolezite, ci libra oslabuje alebo nie, ale to, kolko tam mesacne zarobite. Lebo aj keby bol kurz jedna k jednej, a mate moznost zarobit mesacne nejaku tisicku, tak sa vam to vyrazne oplati. Lebo co si vsimam, tak tu v mojom okoli budu ludia radi, ked budu mat nejakych 500-600 eur, takze moct zarobit niekde raz tolko... 😒 Aspon ten nas kamarat, co je v Irsku, hovori, ze oni dostavaju tak cca 400 tyzdenne, coz je 1200 mesacne...no to by som tu bola bohyna... 😔

Aknel, ja som si na teba spomenula minule, lebo som pozerala na Facebooku clenov skupiny Modry Konik a som ta tam videla... 😉

aknellita
4. jan 2009

mexx... ja som na facebooku v skupine modry konik? a to sa mi pre boha ako stalo?????? 😲 ja sa tam v tom facebooku neviem velmi pohybovat, bo som tam malo a moja anglictina na niektore tie veci nestaci.... no ale budem sa tam musiet pohrabat.... lebo teda ja som aj tam, kde nie som 😀

etuska.... jaaaaaaj, babatko... jaaaaaaaaaaj casu doooost.... bo ja nezarobim ani tych 500eur takze cakam kym priatel zacne poriadne zarabat.... veru 1000eur abo 1000libier... nevadilo by mi 😉

etuska
4. jan 2009

aknellita 🙂 ved aj my este cakame 😅

aknellita
4. jan 2009

ta ja sa aj vydat najprv musim... ta verim, ze uz buduci rok to bude.... ta dufam... 😀

mexx
autor
4. jan 2009

Aknel, buduci je az 2010? 😕 Tooolko este... 🙂 A teraz si fakt nie som ista, ze ci to bolo v skupine Modry Konik, alebo som sa k tebe len niekde nahodou preklikala cez niekoho ineho... 😅 Ale ved to je jedno. Inak sa da Facebook nastavit na cestinu, tak to zlahci aspon trochu...aj ked vela veci je stale v anglictine... 😉

etuska
4. jan 2009

aknellita-tak sup,sup do svadby 😀

mexx
autor
5. jan 2009

Veru, svadba je fajn, odporucam... 😉

aknellita
5. jan 2009

mexx a ty si uz vydata? som si ta az teraz nasla na mojejsvadbe, ze 16.8.08 a foto ziadne ☹ joooj, dievcata... nuz ako urcite viete, tak ta svadba daco stoji... a ja... nuz, este treba nasetrit 😉

etuska
5. jan 2009

Mexx 😕 ani ja som netusila 😅 😅

aknellita
5. jan 2009

no teda... mexx riadna tajnostkarka 😲

etuska
5. jan 2009

Mexx-sorry,este som ti v auguste aj blahozelala.Nepoznate toho Parkonsona?,alebo zeby Alzheimer? 😅
Toto pislala Mexx este v auguste: 😅 😅
Caute babule, sem mrkam po sto rokoch...a nezanedbavala som vas, ako vravi Oriesok, akurat sme mali kolotoc a frmol a chaos okolo svadby...ale teraz, v tom krasnom zivote manzelskom, to snad bude lepsie...

mexx
autor
6. jan 2009

No ved heeej... 😉 Ale nebojte, sklerozu nikomu nevycitam, lebo v manzelstve ma akosi popadla... 😀

Aknel, ja som aj mala fotky na Mojej Svadbe, ale pak som ich stiahla... Ale ak chces, mrkni sa na facebooku, je tam taky maly vycuc. Teda aspon z tych portretov, tie priamo zo svadby som stale leniva nejako prebrat a vybrat a povesat na net... 😅

etuska
7. jan 2009

ahojte buduce snazilky v roku 2138 😀 -no asi tymto smerom sa ubera nasa tema 😀 ,ale ked ja ani velmi netuzim este to zmenit.Minule sme sa s kamoskou bavili o tom,ze cim starsie ma clovek dieta,tym sa mu uz nechce mat dalsie 😅 -tak som jej oponovala,ze nieeeee 😕 😅 a veru,mne sa este do toho nechce...Mozno to o par mesiacov nejak pride samo-to "tik-tak" 😀
U vas je to ako?

mexx
autor
8. jan 2009

Hm, ja som sa tak teraz zamyslela, ako som si precitala tento Etuskin prispevok...ze co ak je to s nami uplne inac? 😕 Tusim nasu tuzbu po detoch skryvame za buducnost, vyhovarame sa, ze teraz na to nie je spravny cas a okolnosti, ze zatial nam je lepsie bez snazenia... 😅 Lebo ja osobne napriklad priznavam a staviam sa k tomu tak, ze keby sa nam pritrafilo hoci aj teraz, tak sa budem len tesit a nijako mi to nebude prekazat. A to, ze nam zatial neprekaza ani nas bezdetny stav, je nase plus (v tomto case), ale viem, ze ak to bude trvat prilis dlho, budem na nervy... 😅 A potom si budem vraviet - ze som ja nebola snazilka od zaciatku... 😉

Etus, proste mi to tak napadlo, ked som si precitala tvoj prispevok, ze sa tu vlastne tocime okolo toho, ako to bude az v buducnosti, ako este nechceme/nemozeme, ako nam nic netika...ale stale dookola riesime, ako to kto berie, ci sa uz nahodou nesnazi, ci nemeni plany a podobne... 😉

Ale inak som rada, ze sa tu o tom mozme takto bavit, lebo sme v tom tusim vsetky namocene... 😀 😉

etuska
8. jan 2009

Mexx 🙂
No ja mozno rada o tom kecam preto,ze som si predtym nevychutnala to "byt snazilka" 😅 proste to prislo necakame a bum-dietatko na ceste,skuskove obdobie...no bolo to dost huste,ale aj krasne zaroven 🙂

mexx
autor
8. jan 2009

Etus... 😉 Ja by som v podstate tiez bola najradsej, keby sme sa pri prvom babatku tomu statusu "snazilka" vyhli, lebo by nas potesilo, keby prislo necakane. 🙂 Uz pri dalsich je to ine... 🙂

silvia1983
8. jan 2009

mate pravdu, necakane to je najlepsie nez cakat a cakat kazdy mesiac a stale nic.

mexx
autor
8. jan 2009

Silvi, tiez si tak myslim... 😉 Ale inac mi je to jedno, ci to bude cakane alebo necakane, hlavne aby bolo... 😔

silvia1983
8. jan 2009

ked sa stale len caka to sa clovek len stresuje a na nic ine nemysli len ci sa podarilo alebo nie. a kebyze je rychlo a necakane je tu a hotovo, ziadne cakanie len prijemne prekvapenie a tesenie sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre