Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
17. jan 2009

😀 😀 😀

mexx
autor
18. jan 2009

Zuzi, a ked to ty upecies a on si z toho da, tak to uz sa nepribera? 😕 By som mu potom just nedala ani kusok... 😉

Nam sa tu vcera ocitla necakana navsteva, tak sme riesili vsetko mozne a uz sa mi nechcelo ani do compu pozerat. Dnes to vyzera tiez na nejaku navstevu, tak uvidime... 🙂

etuska
18. jan 2009

Mexx-tak to sa mate 🙂 Ale ja budem mat navstevu asi zajtra-jednu znamu,s ktorou pripravujeme v skole take aktivity pre decka aby sa dozvedeli cosi viac o krajinach strednej a vych. Europy 😅

zuzanockamt
18. jan 2009

ahojte ... ja som dnes bola na navsteve u nasich ... zase som sa prezrala ... ale fajne navarili, tak co uz narobim 😀
kolacik som vcera napiekla, fajny piskot s ovocnou zelatinou ... ani som nic ine nemohla, lebo som piekla len z toho, co som mala doma ... aj drahemu chutil 😉

etuska
18. jan 2009

Zuzi 😀 fakt si mu nemala dat ani ochutnat-jedine pod podmienkou,ze bude sex 😅 😅 😅 😅

mexx
autor
19. jan 2009

Zuzi, schvalujem Etuskine metody... 😉 😀

No, ja som tu mala vcera kamosku, cele poobedie az do vecera, tak som bola rada, ze sme zase mohli prebrat nejake zalezitosti...klebetnice, chapete... 😀 😉 Chystame sa na ples, tak sme rozoberali co na seba a podobne, a ako si dobre zatancujeme...a potom som zacala vzdychat, jak by som isla na svadbu, lebo ja strasne rada chodim na svadby...a tak sme do nemoty tocili o svadbach, az sme sa vyburcovali k deliriu pomaly, lebo sme strasne chceli ist na svadbu. 😀 No a najviac som sa pobavila, ked vecer zavolali kamarati, ze ci by sa mohli u nas na chvilku zastavit, sa dohadujeme uz neviemkolko, ze pridu na kavu a stale nic, a ze vecer by mohli, ak my mozme... Tak reku dobre, sme v navstevnom svungu, kludne pridte...a ked uz boli u nas, tak sa ukazalo, ze na zaklade dvoch strasne silnych paliciek na babyteste potvrdenych gynekologom sa teda odhodlali vstupit do stavu manzelskeho (uz aj tak davnejsie planovaneho) a prisli nas pozvat na svadbu. 😉 Tak si hovorim, ze aj dnes si idem nieco zelat, a ked sa mi to do vecera splni, budem happy... 😀 😉

zuzanockamt
19. jan 2009

mexx ... tak to sa ti teda pekne podarilo vybosorovat si tu svadbu 😀 ... aj ja chcem mat taku schopnost, ze si budem nieco straaaaaaaaaaasne zelat a splni sa 😉

mexx
autor
19. jan 2009

No inokedy take schopnosti nemam, ale prijala by som, keby to islo tak aj nadalej. By som nam hned vybosorovala tooolko veci... 😀 Som chcela napriklad aj ten jackpot, ale to nam uz niekto vyfukol, tak nic. 😝 Budem bosorovat dalej... 😉

etuska
19. jan 2009

cafte zienky,
nooo,hovori sa,ze clovek ma davat pozor na to,co si zela.... 🙂 -ale pokial su to svadby,tak je to parada 🙂

zuzanockamt
19. jan 2009

dnes som sa zase skoro unudila k smrti ... pol dna som stravila hladanim prace, ale dnes nebol na to asi vhodny den, lebo ziadna vyhovujuca ponuka pre mna na nete ... pre manzela by ak cosi bolo, ale vsade chceli aktivnu anglictinu a to on nema, takze smola ... tak ma z toho, ze este nemame robotu chytila depka, ale pospala som si asi hodinku a bolo lepsie ... zajtra musim znova sadnut za PC a hladat a hladat a hladat ... manzel chodi kazdy den do garaze, lebo dava dokopy nase stare auto, predsa len stalo v garazi 8 mesiacov, takze ho ten pobyt trosku poznacil

etuska
19. jan 2009

Zuzi 😒 😒
no aj moj manzelik hlada nieco lepsie,lebo v ich firme opat hrozi prepustanie 😒

mexx
autor
20. jan 2009

Zuzi, ked najdes nieco dobre, daj vediet, hlasim sa ako dalsi zaujemca... 😔

etuska
20. jan 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/dalsie-hrom...

No zienky,je to bieda s tou pracou ☹ ,tak vam hadam nieco vyjde.Moj MM tiez netusi,ci bude pracovat aj nadalej,vo stvrtok im maju povedat co dalej 😖 -nehovoriac o tom,ze v oktobri mal mat zmluvu a este stale pracuje pod agenturou 😖 😖 .

Tak drzim palce aj vam s robotkou. 😔

zuzanockamt
20. jan 2009

no s tou pracou to bude veselé asi vsade, nielen na Slovensku ... ja som si zistovala nejake info ohladom tejto situacie este pred tym ako sme mali odist do UK a citala som, ze v UK ma byt prepustenych vyse 600 000 ludi od januara do aprila a predpokladaju najväcsiu nezamestnanost za poslednych 20 rokov ... ak nenajdem nic ine, tak skoncim asi znova v skole za katedrou 😖

zuzanockamt
20. jan 2009

http://hn.hnonline.sk/2-31960150-k10000_detail-e5

to sa ale asi tyka ludi, ktori pravdepodobne neovladaju AJ na dostatocnej urovni ... kto ovlada AJ aktivne, tak si asi pracu najde

etuska
20. jan 2009

Zuzi-no ano ,je to bieda.Ja som v UK v skolstve a tiez nemozem vyskakovat,ale verim,ze karta sa obrati,ano,mozno platy neporastu najblizsi polroka,ale vecne to tak ostat nemoze,lebo oni su dost narod lenivy ....a za par supov robit nebudu.Bud pojde mzda hore,alebo im zacne viac ludi z UK odchadzat "ku klokanom" 🙂

mexx
autor
21. jan 2009

Ja uz pomaly zastavam nazor, ze kym si clovek nevymysli nieco vlastne a nezamestna sa sam, dobru pracu asi len tak nezozenie... 😔

zuzanockamt
21. jan 2009

mexx ... a ty kde teraz pracujes? ... v akej oblasti?

etuska
21. jan 2009

Mexx-suhlas 😉 Ja si chcem otvorit "language school" ked sa vratime na Slovensko.Je to moj veeelky sen- mat taku malu jazykovku,kam by ludia radi chodili a aj odchadzali s urcitymi vedomostami/zrucnostami...Mam par znamych "native speakers" tak tych by som zamestnala na leto 😅 -nejake tie letne kurzy pre decka na ozivenie + spojene s vyletmi do okolia-znami by aspon na chvilu vypadli z uprsanych ostrovov a mali by sme srandu 😅 -juuuj ako sa uz na to tesim-a druhe babo v babysatke 😀 😀 😀 -no ved snivat treba,nie?

zuzanockamt
21. jan 2009

no erika mas to pekne vymyslene ... u nas v martine maju dvaja manzelia takuto skolu a sa im to pekne rozbieha, ona je byvala ucitelka, aj my s manzelom sme tam chodili na kurz akurat v dobe, ked bola tehotna, tak skoro do sameho konca chodila ucit a potom po par tyzdnoch aj s malym v kociku ... oni praktizuju callanovu metodu

mexx
autor
21. jan 2009

Etus, juuuj, tak to potom otvor niekde blizucko nas, hej? A ja budem isto chodit. 😉

etuska
21. jan 2009

mexx-tak to pochybujem 😅 aj ked by som ta rada vidavala na kurzoch,no mna to furt taka do mojho rodneho kraja.No nikdy nehovor nikdy 😅

mexx
autor
22. jan 2009

A kde presne je tvoj rodny kraj? Zistim si spoje. 😉

etuska
22. jan 2009

Spiš 🙂
no,ak chces mozes dojst aj sem na sukr. hodiny 🙂

Aky ste mali dnes den?Ja akurat idem vysavat,lebo mame doma neskutocny bordel-Miska je doma druhy den s tatkom(teda doobeda) lebo kasle,tak som ju nechcela dat do skoly a aj to tak vyzera doma-vsade postrihane papieriky,omrvinky a perniky este od Vianoc nahryznute a po celom dome 😀 😀 😀

mexx
autor
22. jan 2009

Ja som tiez doobeda pospratavala, nech tu nie je taky binec, a poobede som bola hore u nasich. Cakam, kedy sa MM dovali z prace, sa dnes zdrzal, lebo si isli niekam posediet so sefovcami, tak som zvedava na novinky. A mali by sme doladit nejake veci a instrukcie, zajtra sa ideme stretnut so psychologickou z Navratu (kvoli tej profipriprave), tak nech si ujasnime aspon priblizne niektore detaily...aj ked vacsinu urcite nechame na spontannost, len tie "technicke" veci. 😉

zuzanockamt
22. jan 2009

ahojte ... ja nic moc ... prala som, varila a teraz brazdim po nete a hladam pracu, ale stale nic ... posielam ako hlupa same CV a nikto sa neozyva 😒

etuska
22. jan 2009

Zuzi-to poznam ☹ ja som sem prisla v juli a pracu som dostala az v novembri 😠

zuzanockamt
22. jan 2009

erika ... nestras ma 😀 ... ja chcem cim skor ... asi skusim opät aj skolu,aj ked som sa do skolstva uz nechcela vratit, no co narobim,ked nic ine mi zatial asi nehrozi...len ta kniznica,ale tam by som zarobila menej ako v skole,tak neviem ... keby manzel nasiel lepsiu robotu,tak berem aj kniznicu ... ved je chlap,tak nech sa stara, no nie? 😀 ... lebo on stale frfle, ze malo zarobim, ze nech mam aspon 20 000 sk(neviem kolko je to euro a sa mi nechce to ratat 😀 ) v hrubom ... hruuuuza s nim 😠 😝

mexx
autor
23. jan 2009

Zuzi, a ten frflos, co je nespokojny s tvojim platom a vyzaduje od teba aspon dvadsattisic v hrubom, zaraba kolko? 🙄 Neznasam taky pristup... 😔

Ja som si tiez na zaciatku robila iluzie, ako nemozem ist pod urcitu sumu, ale cim dlhsie trva tento hrozny stav, tym viac sa znizuju moje kriteria, takze som schopna robit uz aj za desattisic, v pohode... 😔

zuzanockamt
23. jan 2009

mexx ... ten frflos momentalne tiez zaraba tolko co ja, teda 0 ... ale vzdy zarabal viacej ako ja, takze asi sa mu ziada zmena 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre