• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
veď aj ja sa toho bojím, že sa nám to nebude dariť tak ako by sme chceli. ja by som chcela v lete vysadiť HAK a otehotnieť nejako v októbri, novembri aby sa bábo narodilo niekedy v lete 2009. Teraz splácame ešte úver za auto a ja mám zmluvu na dobu určitú do konca februára, tak dúfam, že mi ju predĺžia už na dobu neurčitú.
24. jan 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi...ja som brala HAK a v septembri som vysadila s tym ze sa nam to hned podari a teraz je to uz pomaly 5 mesiacov a stale nic....neurob tu istu chybu
24. jan 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cukruska: vysadila by som ich aj hneď ale ak by sa nám to náhodou pošťastilo a bábo by sme čakali už teraz, tak by sme to asi finančne nezvládli. máme úvery a chcem ešte trocha našetriť na vecičky okolo malinkého. som asi sebecká, že takto uvažujem ale inú možnosť nevidím.
24. jan 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuz, babky, je to dnes ozaj skareda doba, ze kazdy musi najprv rozmyslat nad peniazkami, kym sa odhodla na babatko... :unamused:
24. jan 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez bojim toho ako to finance zvladneme ked pride babo ale vela ludi to zvladlo tak to zvladneme aj my
24. jan 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si vravím aj ja a manžela o tom stále presviedčam, že keď to zvládnu iní, ktorí sú na tom ešte horšie ako my, tak to zvládneme aj my.
24. jan 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi...ja len ze potom ak sa nebude darit tak vas to bude mrziet...ale to vam samozrejme neprajem
24. jan 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru, čítaš mi myšlienky. Presne takto rozmýšlam aj ja, len môj manžel sa toho bojí ako čerta. Asi má strach, že nás nezvládne uživiť alebo čo.
24. jan 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi...si myslim ze dieta je najvacsia radost a s tou sa da prekonat vsetko....poznam jednych co nechceli babo lebo este nemaju plavajucu podlahu, potom este nemali vsetok nabytok, potom televizor a ked uz mali vsetko nedarilo sa im otehotniet....potom az o 5 rokov
24. jan 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takto by som určite nechcela dopadnúť. Určite nie uprednostniť materiálne veci pred bábom. musím manžela nejako presvedčiť aby sme sa začali snažilkovať už skôr a nečakať.
cukru, vy ste boli od začiatku rozhodnutí obaja na 100%, že už chcete bábo?
24. jan 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky mozem sa aj ja pridat?citala som co ste popisali je toho hodne :grinning:
24. jan 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som brala HAK do svadby s tym ze po svadbe vysadim a budeme pracovat na babe.....a rozhodnuti sme boli
24. jan 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla, poď medzi nás.

cukru, to ti závidím. manžela som ledva uprosila aby sme začali na tom pracovať po lete. Sme spolu 4 roky a manželia sme len 3 mesiace. Myslím, že k šťastiu nám už chýba len mimi.
24. jan 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi...mi sme spolu tiez 4 roky a manzelia sme 5 mesiacov...vies niektori chlapi su taki ze mozno aj chcu ale nevedia to prejavit...ale som si ista ze keby sa vam to podari bol by velmi stastny
24. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím,že by bol. deti má veľmi rád. asi prestanem HAK brať už skôr a uvidíme čo bude. počkám už len na tú zluvu na dobu neurčitú a to je len skoro mesiac.
24. jan 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je ok....a kolko beres HAK ?
24. jan 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi 4 roky, odkedy poznám manžela.
24. jan 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby viem ze budeme mat problemy tak vysadim uz pred svadbou
24. jan 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty, koľko si brala HAK?
24. jan 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi 2 a pol roka
24. jan 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky.. aj to beriem tak.. keď sa zančeme snažílkovať, tak na to nebude stále myslieť.. ono myslím, že aj psychika robí svoje.. keby so stále myslela na to, že či sa to už konečne podarilo, tak myslím, že by z toho nič nebolo.. proste budeme si s manželom plne užívať a keď to príde, tak to príde..
24. jan 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa môžem začať aj ja obávať, že sa nám to hneď nebude dariť. je to asi individuálne u každého je to inak. Ale 4 roky je asi dosť na to aby to bolo bez problémov.
24. jan 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriesok...lenze vzdy sa to neda pretoze aj ked si povies ze nato nebudes mysliet v podvedomi budes...pretoze ak zena tuzi po dietatku mysli nato
24. jan 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala HAK asi 4 roky a vysadila som ju pol roka pred svadbou.. už ma nebavilo sa stále pchať tabletkami.. a už mi tak trošku škodili..
24. jan 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja začínam mať v poslednej dobe problémy. vypadávajú mi vlasy, už som sa dala aj ostrihať, mám stále nejaké zápaly v tele. myslíte, že môže mať na to vplyv HAK?
24. jan 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem.....mozno....mna bolievala strasne hlava ..tak som isla k doktorke a povedala mi ze po dvoch rokoch je dobre HAK zmenit alebo potom vysadit a ja som chcela vysadit tak som to urobila a odvtedy mam pokoj
24. jan 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kým sa sex nestane povinnosťou, myslím, že keď baba vie, že má ovu, a núti mužíka, že teraz to musia vyskúšať.. teraz je šanca....... tak je to ešte v pohode..
24. jan 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tviv ak to teda neviem.. ja som z nej mala zmeny nálad.. a už som to sama so sebou nemohla vydržať.. tak som ich jednoducho vysadila.. :grinning: a už je to v pohode..
24. jan 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa bolieva hlava, skoro každý deň. Keď som bola na preventívke u gynek. tak mi nič také nevravela. dobre vedieť.
24. jan 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to má na každého iné nežiadúce účinky..
24. jan 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok