Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
24. jan 2009

ahoj Zuzi-este si tu?
Chcem sa ta opytat:zbadala si po vysadeni HAK nejake zlepsenie?Lebo mne uz akosi tiez lezie na nervy.Zda sa mi,ze som viac podrazdena a aj nohy mam stale take "naliate" 😒

zuzanockamt
24. jan 2009

som este tu ... po vysadeni ma konecne prestali boliet nohy a ruky, ale inak ziadnu inu zmenu nevidim ... chces tiez vysadit?

etuska
24. jan 2009

premyslam nad tym .Mam este tabletky asi na 3 mesiace-uvidim.Proste stale sa mi zda,ze mam hrooozne tazke nohy a take napuchnute i ked viditelne opuchnute nie su,ani krcove zily nemam,len blby pocit.
No na druheho potomka sa este nechystam,ale drahy sa smeje,ze je to skor psychicka antikoncepcia,lebo odkedy ju beriem,moja chut na sex sa akosi vytraca 😅 😅
Taraz beriem asi 3-ti mesiac ine,ale zlozenie maju to iste ako Lindynette 20.No uvidim.
Bru nocku 😵

mexx
autor
25. jan 2009

Bre ranko... 🙂

Ja som mala vcera taky smutny a depresivny den... 😒 A vecer som sem este mrkala, reku idem sa aspon s vami porozpravat, ale normalne sa mi nechcelo pisat...tak som to vzdala a isla spat. 😔 Dufam, ze dnes bude lepsie...

zuzanockamt
25. jan 2009

mna tak bolievali nohy z HAK, ze som uz mala aj strach, ci to nebbude nieco vazne, ale nastastie som vysadila a preslo to ... ale urobili sa mi take pavucinky na lytkach, nie je to ale nic hrozne ... ani ja som pocas uzivania nemala velmi chut na sex, ale ani po vysadeni sa to nezmenilo 😀 ... takze neviem, kde je chyba 😀
mexx ... ja mam smutne obdobie uz dlhsiu dobu ... vsetko mi ide na nervy a nic ma nebavi ... musim to len nejako prezit ... hadam bude aj lepsie

mexx
autor
25. jan 2009

Ja to mam tiez uz dlhsiu dobu...ale vcera to bolo uz na mna dost, tak som skoro cely den prefnukala...a bohuzial to dnes vyzera velmi podobne... 😔

zuzanockamt
25. jan 2009

mna najviac deprimuje to, ze uz budem mat o chvilu 27 rokov a snazenie sa o babo nedohladne a bojim sa, ze ked uz raz konecne zacneme a nebude sa darit, tak uz bude na vsetky ine moznosti neskoro 😔 ... lebo vsetko je predsa limitovane vekom
ja ked fnuknam, tak MM uz je na to hrozne alergicky, tak sa radsej tvarim, ze som v pohode, aj ked to tak nie je a teraz som sa este rozhodla chudnut, tak si ani cokinu nemozem dat 😠

mexx
autor
25. jan 2009

Ja ked fnukam, tiez nie je dobre...ale niekedy sa mi inak neda... 😒
Ved to, Zuzi, ze ci potom to pojde tak lahko, ako si niektori ludia myslia... 😔

etuska
25. jan 2009

ahojte kocky,
aaale co tak smutne 😒
Minule som v Zdravi citala,ze je to sezonna depresia a mame sa obklopit oranzovou farbou 🙂 -tak sup sup kupit pomarance 😀 😀 😀
a tusim aj banan pomaha.
mrknem sem neskor.Prajem pekny dnicek 🙂 🙂

zuzanockamt
25. jan 2009

ja uz mam doma ja jablcka, kiwi, mandarinky 😀 ... sa napchavam aspon tym, ked nemozem cokinu ... ale neviem, ci dnes odolam a nepojdem si kupit nejaku ... akurat sme po obede, celkom sa mi dnes vydarilo, tak idem si trosku oddychnut, vypit kavicku
mexx ... ostava len dufat, ze to bude na prvy sup, lebo ak nie, tak potom nech sa MM tesi, budem brutalna nikita 😠

etuska
25. jan 2009

Zuzi 😀 😀 😀

etuska
25. jan 2009

a moj poslednu dobu len o 2-om babu hovori 😀 😀 😀 a mne sa do toho taaak nechce.Ak by uz mal stabilnu pracu,tak sa aj dam ukecat,ale takto este nie.My viacmenej o tom len zartujeme,aj ked je pravda,ze mala bude mat v lete 5 rokov,tak je najvyssi cas

zuzanockamt
25. jan 2009

joj erika, tak to ti tak trosku zavidim, ze muzik je tejto teme taky otvoreny ... aj chcem 🙂 ... a chceli by ste mat aj v zahranici, ci len doma na Slovensku?
my sme sa boli poobede prejst,lebo tak krasne bolo vonku, skoro ako na jar, slniecko pekne svietlo ... ale sme prisli taki zablateni ako prasiatka ... uz som to aj dala prat

etuska
25. jan 2009

Zuzi-najprv som myslela,za az ked sa vratime na SVK,ale teraz som uz naklonena aj tomu mat dalsie babo v UK.Uvidime...zatial to neriesim.
My sme prisli taki z lesa v piatok,tiez zablateni az po usi 😅
Idem okupat Misku a musim sa pripravit na zajtra do skoly,mame "velku action" 😅

lucinka4
25. jan 2009

ahoj kocky, mozem sa pridat? svadbu mame 13.6. a tiez chceme babatko, nechcem byt tehu na svadbe ale po svadbe sa chceme zacat snazit..som akurat ale na pochybach kedy vysadit tabletky kedze som sa dozvedela,ze by sa nemalo otehotniet do 6 mes od vysadenia tabletiek lebo hrozi potrat..

etuska
25. jan 2009

ahoj Lucinka 🙂 jasnacka-vitame ta medzi nami 🙂
No,mojej kamaratke odporucil lekar otehotniet hned po vysadeni HAK,ale ona mala myom,tak mozno preto.No ved HAK vysadit mozes a zatial sa budete chranic inac 😉 😉

zuzanockamt
25. jan 2009

ahoj luci ... kludne sa pridaj ... tak to budes asi prva z tejto temy, co sa zacne aktivne snazit uz o chvilu ... mne to zatial nehrozi a neviem ani to, ze kedy s tym vobec zacneme ... ja uz mam svadbu za sebou ... v aprili budu dva roky ... myslim, ze S tou HAK je to jedno, cyklus by ti mal nabehnut takmer hned do normalu ... ja som vysadila v auguste a nebol ziaden problem ... a aj gynekolog ti povie, ze mozes otehotniet prakticky hned po vysadeni 😉

lucinka4
25. jan 2009

ahojte🙂 dakujem za privitanie🙂 aj mne doktor povedal, ze mozem otehotniet zo dna na den ale kamoska spominala,ze ma asi 4 kamosky co potratili a vraj kvoli tomu,ze otehotneli moc skoro po vysadeni

zuzanockamt
25. jan 2009

tak vysad uz teraz a budete sa az do svadby chranit inak ... ale mne lekarka hovorila, ze by nemal byt problem aj ked otehotnies hned po vysadeni ... asi je to individualne ... luci a kolko mas rokov a buduci manzel?

lucinka4
25. jan 2009

ja mam 26 a drahy este tyzden 29 🙂 , no stale rozmyslam,akurat som tento tyzden kupila HAK na dalsie 3 mesiace,asi sa pojdem este raz porozpravat s doktorom

zuzanockamt
25. jan 2009

aj ja mam 26, ale uz nie dlho 😉 ... a moj drahy mal teraz v januari 34
tak douzivaj este toto trojmesacne balenie a potom uz neuzivaj nic ... podla mna ti bude stacit aj trojmesacna pauza, nemusi byt polroka ... a chcete hned po svadbe zacat pracovat na babätku?

lucinka4
25. jan 2009

no drahy by zacal aj teraz ale ja nechcem byt tehu na svadbe lebo ktovie ako zareaguje telo, ci mi nebude zle alebo nieco a chcem si to uzit
a vy kedy chcete pracovat na babu? 🙂

zuzanockamt
25. jan 2009

ved hej ... to uz vydrzite toho pol roka 😉
ja este neviem ... je to v nedohladne ... dufam, ze aspon v 30-ke zacnem, ale momentalne som uz z toho taka sklamana, ze si skor myslim, ze to nebude nikdy 😔

lucinka4
25. jan 2009

no ja by som chcela do 30tky zvladnut dve..uvidim ako budem hovorit po prvom 🙂 mna mala mamina dost neskoro a ja chcem deti skor..
manzel nechce baby? moj drahy deti zboznuje a so synovcom sa dokaze blaznit cele hodiny 🙂

zuzanockamt
25. jan 2009

moj manzel ma rad deti, ale momentalne este nechce, lebo treba vraj vyriesit ine veci ... ale uz ma aj dost rokov, takze neviem ako to nakoniec dopadne

lucinka4
25. jan 2009

no urcite to raz pride, ja som deti nikdy nechcela a teraz po babatku velmi tuzim 🙂 urcite to pride aj na neho a potom sa ani nespamatas a budes tehu 🙂

zuzanockamt
25. jan 2009

no tak to by som bola rada, ale kedze ho uz poznam nejaky ten rok, tak viem, ze to take jednoduche nebude ... a hlavne nechcem cakat, kedy ho konecne osvieti, lebo to moze byt aj o 10 rokov a to teda dakujem pekne, ale neprosim 😖

lucinka4
25. jan 2009

a skusila si sa s nim porozpravat?co ine potrebuje teraz riesit?ja viem,ze moj drahy babo chce ale zase ked sa ho opytam, ze co si mysli,ci mam vysadit tak len povie,ze ako chcem..chlapi su vseljaki...asi by ste sa mali porozpravat..

zuzanockamt
25. jan 2009

my sme sa uz rozpravali asi milionkrat ... jednoducho som nemala stastie na chlapa,ktory sa s nadsenim a sam od seba do toho pohrnie, ale babo chce ... co uz ... dnes mam strasnu depku kvoli tomu ... ach jo ... ale nevadi ... a potrebujeme doriesit byvanie, lebo mame len 1 - izbovy byt, ale teraz nie su peniaze a ani praca, takze tak 😔

lucinka4
25. jan 2009

to mi je luto..mozno by ste mohli spravit nejaky kompromis...s tym byvanim je to tazke, 1-izbovy byt je naozaj malo,takto sa mu necudujem..asi to vidi viac racionalne..budem drzat palceky aby to vsetko dobre dopadlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre