Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
2. feb 2009

Zuzi-a nejake doucka by si nemohla mat?Ty mas slovinu s matikou,ci dejepisom?Ved skus si dat niekde inzeraty-do miestnych novin a pod.alebo do skol,alebo ku skolam niekde,centrum volneho casu...Ja som takto minuly rok doucovala jedneho chalana a vytiahol to z 5-ky na 3-ku a aj povedal,ze ho to zacina bavit ked tomu rozumie 😅
Prave som dopiekla palacinky,tak pojdem dat malej.
Mna ten moj muz stale podpichuje s tym 2-hym dietatom,tak premyslam,ci sa na to bud. rok nedat 😅 ale to je este daleko.Akoze ked mi predlzia bud. rok zmluvu,ze by som este ucila,ale uz mozme zacat aj snazilkovat a potom mozno leto 2010 by som uz sla na MD 😕 Predsa uz bude mat Miska potom 6 rokov.No uvidime,najma aby nam zdravicko sluzilo.

zuzanockamt
2. feb 2009

ja mam matiku a slovencinu ... aj nad douckami som uz rozmyslala ... my mame momentalne dost velku krizu s MM, takze mozno uz nebudem mat ani s kym snazilkovat 🤐 😔

etuska
2. feb 2009

Zuzi ☹ ☹ to bude ponorkova choroba a to ze ste stale doma.Neboj,ono sa to zmeni.Ako to vyzera s jeho pracou?

zuzanockamt
2. feb 2009

dnes bol na pohovore, do konca tyzdna mu maju zavolat, ci ho vybrali do 2. kola...ak ano, tak bude musiet ist este na jeden pohovor

mexx
autor
2. feb 2009

Zuzi, ved snad to nebude az take zle. S pracou aj s manzelstvom... 😔

zuzanockamt
2. feb 2009

mexx ... tak s pracou to bude asi lepsie ako s MM ... sa mi to tak poslednu dobu javi ... mam to ja ale smolu ... musela som byt riadna mrcha v minulych zivotoch a teraz sa mi to vracia postupne 😠

mexx
autor
2. feb 2009

Zuzi, a to je take vazne? 😕 (Odpovedz, len ak chces...) 😔

zuzanockamt
2. feb 2009

myslim, ze je to dost vazne a taha sa to uz dlhsiu dobu, ale teraz je toho uz moc ... tak fakt neviem ako to dopadne ... MM je hrozne nervozny, nevie sa normalne porozpravat o problemoch, aj som mu navrhla, ze pojdeme do manzelskej poradne, mozno by nam to pomohlo, ale nesuhlasi ... stale mi vycita, ze ja nemam ziadne peniaze a on ma aspon byt a taketo podobne bludy ... fakt neviem, ako to mam riesit, lebo viem, ze to uz nikdy nebude take, ako predtym a zvazujem uz dokonca aj to najradikalnejsie riesenie (co sa vztahu tyka)

mexx
autor
2. feb 2009

To ma mrzi... 😔 Ako ti moze vykrikovat taketo veci? 😕 Ja viem, ze by som mala povedat nieco povzbudzujuce a "vhodne" na zachranu vztahu...ale niekedy mam chut povedat, ze naco vobec taky vztah, v ktorom ti uteka cas, kedy si mohla najst nieco lepsie...a prave... 😔

zuzanockamt
2. feb 2009

ved prave to si aj ja hovorim, ze naco mam byt v tomto vztahu a cakat na zazrak, ktory sa aj tak konat nebude ... radsej si najst niekoho, kto si ma zasluzi a bude ma mat rad taku, aka som ... niekedy aj lutujem, ze som sa vydavala 😔

mexx
autor
2. feb 2009

To je najhorsie, ked nie velmi dlho po svadbe lutujes, ze si ju vobec mala...vlastne to je smutne vzdy, nielen kratko po svadbe... 😒
Nasim kamaratom sa tak stalo (asi som to tu uz aj spominala), osem rokov boli spolu a vsetko v poriadku, potom si povedali, ze na dalsi rok v lete sa vezmu, potom zistili, ze bude babatko, tak sa brali hned na jar...a uz v lete bolo ich manzelstvo v totalnej krize...a ked sa maly najesen narodil, uz spolu nezili... 😔 Cez Vianoce sme ich boli mrknut, no a kamaratka sa vyjadrila, ze u nich uz niet cesty spat, ze o to ani nestoji, a predpokladam, ze dnes su uz rozvedeni... 😔
O niektorych vztahoch tazko hovorit, tazko ich riesit...a este tazsie je byt ich sucastou... 😨 Viem, ze to nie je lahke, Zuzi, ale drzim ti palce, aby sa dialo len to, co je pre vas najlepsie...

zuzanockamt
2. feb 2009

no kazdopadne nechcem konat velmi unahlene ... ved kazdy ma dostat sancu, ale zase nebudem cakat do nekonecna a bojim sa aj toho, ze ak tento stav bude trvat dlhsie tak mi do zivota dost podstatne zasiahne tretia osoba a nechcem, aby to potom vyzeralo tak, ze ho opustim kvoli niekomu tretiemu

mexx
autor
2. feb 2009

Tiez si myslim, ze kvoli niekomu tretiemu by sa taketo veci nemali stavat... 😕 Teda podla seba hodnotim, ze uz keby sa mi to nedajboze stalo, tak by som nechcela, aby to bolo kvoli nejakemu inemu vztahu... 😨

etuska
2. feb 2009

Zuzi,netusila som ze je to take vazne 😖 A fakt by sa na tu manz. poradnu nedal ukecat? 😕 😕 No take veci by ti fakt nemusel vykrikovat 😔 Kazdopadne drzim palce a prajem vela sil,ak sa rozhodnes "bojovat o zachranu vztahu".Skus to M povedat,ze vidis ze s vasim vztahom to ide dole vodou a pod.-ci je teraz fakt taka "netykavka" ze sa s nim neda rozumne o nicom? 😕

mexx
autor
2. feb 2009

Hmm, to s tou poradnou by mozno nebolo marne...ale je dolezite, aby tam isiel dobrovolne, a nie nasilu alebo len preto, ze by si to chcela ty...lebo potom tam ide a priori s tym, ze mu aj tak nepomozu, a nic si z toho stretnutia nevezme...

etuska
3. feb 2009

ahojte kocky,
aky ste mali den?Som tu len na skok,pridem vecer 😉

mexx
autor
3. feb 2009

Ahoj Etus,
no ja som sa bola dnes osmykat a zafarbit haro, pred zajtrajsou svadbou...nech vyzeram nejak k svetu... 😅 A pochodila som trochu po meste, aj ked v tom necase to nebolo nic moc. A teraz stale cakam draheho, kym pride, isiel z prace este na jedno skolenie, tak som zvedava, kolko to potrva... 😔

etuska
3. feb 2009

Juj,tak hod foto s novym ucesom 🙂 Ja som nebola u kadernicky ani nepamatam,tu by ma to vyslo draho,tak mam dlhe vlasy 🙂 -obcas farbi a striha drahy 😅
My sme boli s Miskou aspon 1/2 hodky v zahrade-urobila som jej z lopticiek "drahu" a ona potom behala od jednej k druhej-a ja s nou 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. feb 2009

mexx ... ty ides zajtra na svadbu? 😕
aj mne by sa zislo ostrihat, lebo uz mam riadne dlhe vlasy a aj nejaka farba by sa hodila, no neviem aka

mexx
autor
3. feb 2009

No ja mam uces stale rovnaky v podstate, lebo nosim uplne kratke vlasy, pred Vianocami som mala blondavy melir urobeny a teraz mam zase hnede ako prirodzene. 🙂
Zuzi, jo, ideme zajtra, trosku nezvycajna svadba v stredu vecer, ale tak aspon to bude vynimocne... 🙂

zuzanockamt
3. feb 2009

mexx, takze to bude asi len taka mala svadba, vsak? ... ale dobry napad takto cez tyzden si dat svadbu 😉

mexx
autor
3. feb 2009

No,len asi 30 ludi, a ztoho budu vacsinou kamarati...tak predpokladam, ze bude veselo... 😉 Oni si to zmysleli trosku tak neplanovane a narychlo, a farar povedal, ze uz nema volnu sobotu, tak to ostalo na stredu... 🙂

etuska
3. feb 2009

Mexx-tak si to zajtra uzite 😵 😵

mexx
autor
4. feb 2009

Bre ranko,

no, snad uzijeme... 😉 Inac je tusim take iste pocasie ako vcera, no hruuuza hruuuz vonku... 😔

etuska
4. feb 2009

my mame dnes pre zmenu pekne-ako na jar,aj ked je este chladno,no slniecko poobede super svietilo,tak sme boli v zahrade 😵

zuzanockamt
4. feb 2009

erika, a tam u vas nebola taka kalamita ako v Londone?

etuska
4. feb 2009

ahoj Zuzi.,no nasnezilo aj tu,ale o 2 hodky uz sneh nebol.Akurat nam tu dost fucalo,ale teraz je OK.Podnikla si nieco? 😉 -ak mas nieco nove mozes poslat IP 😉 😉

mexx
autor
5. feb 2009

Ahojte, kotence... 🙂

By som este spala, ale nikdy neviem spat, ked uz je vonku svetlo, najlepsie sa mi spi potme, takze uz som davno hore a len sa tak ponevieram, lebo som ako mechom udreta. Nabuduce uz pojdem spat skor... 😀 (Ale stalo to za to, jednoznacne...) 😉

Co je tu nove? Zuzi? 😉

mexx
autor
6. feb 2009

Bre ranko... 🙂

mexx
autor
7. feb 2009

Teda baby...ze zase dobre rano... 🙂

Jaj, som leniva tusim dnes, a najradsej by som asi ostala lezat, no ale nic... Mam toho este dost pred sebou dnes, a vecer pojdeme plesat, tak sa zase vytancujeme... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre