Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
8. feb 2009

No pekne, pekne... 😀

zuzanockamt
8. feb 2009

ahojte 🙂 ... no mexx, este ze si tu a zachranujes temu kazde rano 😉 ... a aku mas peknu fotecku 😉

mexx
autor
8. feb 2009

Veru, by sme bezo mna uplne umreli... 😀

Co nove, Zuzi?

zuzanockamt
8. feb 2009

ja som tu sice kazdy den na konovi, ale som bola leniva nieco pisat, velmi sa mi nechcelo...musim sa polepsit trochu
nove nic moc ... teraz sa u nas striedaju dobre a zle chvilky ... chvilu sa to zda fajn, ale potom zase vsetko po starom, takze neviem, co si o tom mysliet 😖 😠

mexx
autor
8. feb 2009

Ach jo... 😔 Na teba casto myslim, ze ako sa ti vodi...a dufam, ze to bude lepsie... 😕
Inac, aj ja mavam take stavy, ze som tu na konovi kazdu chvilu, pozeram rozne po temach, a napisat ani ciarku sa mi neda/nechce... 😅

zuzanockamt
8. feb 2009

este dovaram obec a potom pojdeme ku svokrovcom na navstevu,tak aspon sa trosku vyzrozpravam 🙂

mexx
autor
8. feb 2009

Ozaj, a so svokrovcami ako vychadzas? 😕 A ako sa oni stavaju k vnucatam (teda ze ci vas nejako nepohanaju, ze smelo do toho, a trosku tlaky na muza vyvinut)... 😉

zuzanockamt
8. feb 2009

no s nimi mam, myslim si, dost dobry vztah ... a co sa tyka vnucat, tak oni sa do toho nejako nepletu, nechavaju to na nas ... ani o tom velmi nehovoria

mexx
autor
8. feb 2009

Aha...no asi ako u nas. 🙂 Ja mam svokrovcov v pohode, niekedy je trosku tazsie pre mna - oni su totiz obaja nepocujuci - a si hovorim, ze skoda, lebo keby sme sa mohli "normalne" porozpravat, tak uz by to asi nemalo chybu. 🙂 Ale ono je to v pohode aj teraz, dokonca mam pocit, ze v porovnani s ostatnymi kamoskami si ja so svojimi nepocujucimi svokrovcami rozumiem lepsie a aj si s nimi viac pokecam ako ony s tymi zdravymi. 😅

etuska
8. feb 2009

zienky,ja len kratko.Vo stvrok letime na Slovensko-svokrov stav sa velmi zhorsil,tak dufame,ze este stihneme priletiet vcas 😔

mexx
autor
8. feb 2009

Etus...myslim na vas. 😔

etuska
8. feb 2009

Mexx-vdaka 😔

zuzanockamt
8. feb 2009

etus ... tak to mi je luto ... budem na vas mysliet 😔

etuska
8. feb 2009

Zuzi-dik 😔

zuzanockamt
8. feb 2009

inak baby, nezda sa vam, ze tento rok 2009 je zatial nejaky divny ... na nic pozitivne som zatial neprisla 😠

etuska
8. feb 2009

Zuzi-podobne,ale treba verit ze sa vsetko na dobre obrati 😔

zuzanockamt
8. feb 2009

no ja uz som asi upadla do trvaleho pesimizmu, ale neverim velmi v poslednej dobe na pozitivne vysledky 😖

etuska
8. feb 2009

no,zalezi od hodnot,ktore vyznavas 😔 Ja verim,ze Boh nas nenecha "v stichu" 😉

zuzanockamt
8. feb 2009

ja tiez verim v Boha,aj ked do kostola nechodim a verim, ze vie co robi a preco to robi ... hoci my castokrat nechapeme zmysel

etuska
8. feb 2009

Zuzi-presne tak 😔
..ale verim,ze vela veci je zariadenych tak,aby sme sa "zastavili" a popremyslali,kam sa rutime

mexx
autor
8. feb 2009

Boh ma svoje plany, akurat my sme na ne asi trochu kratkozraki...a mna taketo veci vzdy zneistuju... 😅 Ale na druhej strane, je to skuska, a ak sa vieme oddat do ruk Boha s tym, ze On sa o vsetko postara, mame vyhrane. Mne sa to ale nie vzdy da... 😔

mexx
autor
8. feb 2009

Zuzi, ako bolo u svokrovcov?

zuzanockamt
8. feb 2009

mexx ... celkom fajn ... ale nemala som nakoniec velmi dobru naladu ... bola som rada,ze sme nakoniec isli domov

mexx
autor
8. feb 2009

No, to neznie prilis pozitivne... 😅

zuzanockamt
8. feb 2009

ja neviem...asi som uz nejaka divna v poslednom case, ale vsetko mi vadi ... najskor som sa tesila, ze ideme na navstevu a uz ked sme tam boli, tak som mala chut ist domov ... potom som uz len do draheho stuchala, aby pochopil ... ale on sa len vykecaval stale 😀

mexx
autor
8. feb 2009

To aj u nas tak byva... Ale to si hovorim, ze vzdy lepsie ist k svokrovcom (priamo k nim), nez ist k jeho babke... 🤐

zuzanockamt
8. feb 2009

no ja som u draheho babky nebola uz asi rok ... ma problemy s pamätou a nepamäta si ludi, tak aj tak by ma uz nepznala,kto som 😔 ... ale inak je vitalna

mexx
autor
8. feb 2009

Ja sa tej jeho vyhybam dalekym oblukom, ale tak niekedy sa nevyhnem... Ale strasne nerada tam chodim, fakt strasne... 😔

zuzanockamt
8. feb 2009

joj s tymito rodinnymi vztahmi je to niekedy hroza

mexx
autor
8. feb 2009

To veru je. Ale, bohuzial, neda sa to odignorovat, neda sa izolovat od rodiny, nech je akakolvek. To ma niekedy strasne stve...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre