Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

charlize
25. feb 2009

Ahojte. Mozem sa pridat?
O rok v septembri bude svadba a po svadbe by sme sa chceli zacat snazit 🙂
Sme spolu treti rok a na rodinku sa velmi tesime, cakame hlavne kvoli skole. Ale uz spolu byvame, teraz rekonstruujeme byt. Ja po detoch tuzim uz dlho, chcem babatko najskor ako to bude mozne, len sme velmi racionalni a zodpovedni 🙂
Minuly mesiac som vysadila HAK, chcem mat ciste telo a normalny cyklus, ked sa zacneme snazit. A keby sa nahodou podarilo babo "nahodou", vadit nam to nebude 🙂
Je tu nejaka buduca snazilka s podobnym terminom snazenia? 😀

etuska
25. feb 2009

Cahrlize-mozno ja 🙂 ,aj ked netusim ci to bude tak ako si planujeme,alebo neskor???-uvidime.My uz jednu Bambulku mame,len k tomu druhemu sa nevieme "dokopat",lebo za nim chceme hned tretie a to uz nie je po fin. stranke az taka sranda.Ale hadam sa podari 🙂

charlize
25. feb 2009

Etuska, ved aj ja len planujem, ako to bude naozaj, to sa vsetko uvidi 🙂 Ale musim sa mat na co tesit 😀 Tvoja dcerka je uzasna, take slniecko, urcite ti robi vela radosti 🙂
My si to tak idealisticky planujeme, ze ak sa veci budu darit, tak najprv jedno babo, ked pojde do skolky tak hypo a ked sa postavime na nohy, tak este dve 😀 Som zvedava, ci sem raz napisem, ze sa mi to aspon ciastocne podarilo... ale keby som toto neplanovala, tak ma nebavi tak makat a driet... Budem drzat palce 😉

etuska
25. feb 2009

Charlize-no aj ja drzim palce tebe 😉 Este ma to nejako nelaka mat druhe,to nase male Sidlo nam da zabrat,ale 30-ka sa blizi,takze by aj bodlo porozmyslat 😀 ,ved nie sme plodne do 80-ky 😀

riana12
26. feb 2009

Servusky 😀

Ahoj charlize, vitaj 🙂 V dobrom zavidim, ako to mas fajn naplanovane. Ja si mozem nechat len snivat ☹.

mexx
autor
26. feb 2009

Ahojte,

no veru, aj ja som si vsetko tak super planovala, a trt mi vychadza... 😅 Ale co uz, vsetko je len tak, ako ma byt. 😉

Dnes si idem doktorovi po vysledky, tak som zvedava, co vsetko sa mi zas najde... 😝

charlize
26. feb 2009

Ahojte.
Riana, naplanovane je jedna vec, a ako sa nam to vsetko podari druha 😝 a neboj nic, tiez som si dlho planovala a nic mi nevychadzalo, a jedneho dna sa to zacalo vyvijat spravnym smerom...

Mexx a co riesis, nejake problemy?

riana12
26. feb 2009

charlize: ide o to, ze uz v nejakej "vyvojovej" faze ste 🙂.

mexx
autor
26. feb 2009

No ja som teda zvedava, kedy sa to zacne vyvijat tym spravnym smerom. Dufam, ze je to uz teraz...alebo aspon kazdu chvilku... 😉

Tak, u doka som zistila, ze vysledky sa pomaly ustaluju a davaju do normy, akurat sa dnes ukazalo, ze mam vraj zalostne malo zeleza. 😅 Tak uvidime, niekde nejake pliesky pozbieram a polepsim si... 😀

riana12
26. feb 2009

Co sa tyka zeleza, ked som bola este babatko, podla doktorky som mala malo zeleza. Raz k nej tato kvoli nejakej zalezitosti prisiel a doktorka sa ho spytala, ci uz mame dost zeleza (myslela tym mna). Tato jej na to pohotovo odpovedal, ze "ano, mame ho dost, plnu vlecku" - vtedy sme stavali, preto ta vlecka. A doktorka nanho s otvorenymi ustami, co jej to rozprava.

Takze mexx, tu vlecku ti mozem len odporucit 😀 😀

zuzanockamt
26. feb 2009

ahojte 🙂
pozdravujem vas vsetky

zuzanockamt
26. feb 2009

inak co sa tyka toho zeleza, tak moji rodicia usudili, ze som nejaka prilis bleda a ze mam teda urcite malo zeleza, tak mi maminka naordinovala acidofolan, vraj jej to pomaha,tak mam skusit aj ja..je tam aj kyselina listova aj becko nejake no a samozrejme zelezo

etuska
26. feb 2009

ja som takmer cele tehu pila ribezlovy dzus 🙂 ,hoci som malo zeleza nemala a moja dokina mi povedala,ze mam krvny obraz ako "drevorubac" 😀
Dnes som sa vysantila kupovanim mini veci v sekaci pre znamych 😅

mexx
autor
26. feb 2009

No, to aby som nastudovala nejake babske recepty na zvysenie zeleza, kym pride ta vlecka... 😀 😉

charlize
26. feb 2009

Ja zelezo darujem 😀 Mam ho az az, niekedy mam strach, ze ked zmoknem, tak zhrdzaviem 😀

Sorbifer je fajn, ma dobru vstrebatelnost...ja tym idem dopovat priatela, lebo svokrovci vravia, ze sa o neho zle staram, vraj ma zlu farbu 😝 ako keby som ja za to mohla, ho obskakujem ako nikto.

Inak Riana, ved uz si zacala, priatela mas 😀 Moja kamaratka tuzi po rodine a babatku, ale s nikym nechodi 😝

mexx
autor
26. feb 2009

Ja tiez poznam taku osobu, co uz ma svadbu skoro do posledneho detailu naplanovanu (a najradsej by uz aj vsetko obehala a rezervovala), akurat ze chlap v nedohladne. 😀

zuzanockamt
26. feb 2009

mexx 😀 ... no a z toho vyplyva iba jedno ... baby, nic si, prosim vas, neplanujte 😀

mexx
autor
26. feb 2009

Ja to tiez hovorim, ze naco planovat, sak ono sa to aj same vzdy nejak utrasie... 😀 Tak akoze nejake veci treba, aby nebol uplny chaos, ale zbytocne to neprehanat... 😉

charlize
26. feb 2009

zuzanocka, ale to sa neda... ty to vies? ja to nedokazem. uz som si par krat povedala, ze budem zit tak, Carpe Diem, ale to sa neda, neviem to. A ked sa nemam nad cim zamyslat, tak ma ani nebavi snazit sa vo vsetkom co prezivam teraz 🙂 Napriklad sa mi lahsie pozera na to, ze este skola, a kolko tam budem trcat, ked viem, ze mozem planovat popri tom svadbu. Alebo ma neubija zarezavat v robote, a ze teda makam, ked investujeme peniazky do byvania a planujeme ako prerobime kuchynu a ako kupelnu. A s detmi je to to iste, ale este krajsie 😎

etuska
26. feb 2009

cafte kočandy 🙂
tak som prave prisla z takeho "polo-pracovneho" meetingu.No ,my sme tiez neplanovali a uz mame skoro 5-rocnu slecnu 😀 😀 a minule sme sa bavili o tom,ze keby sme ju nemali,taaak by sme sa nudili 😀

mexx
autor
26. feb 2009

Etus, no vidis, niekedy je neplanovane najlepsie... 😉

riana12
27. feb 2009

Babulky, je piatoooook 😀 😀 😀

mexx
autor
27. feb 2009

No uz som sa zlakla, ze sa tu dnes ani nikto neobjavi. 😀

Riana, a coze sa tak tesis z toho piatku? 😉

zuzanockamt
27. feb 2009

charlize...ved aj ja som planovala o dusu a vzdy a vsetko 😀 ... ked som si planovala svadbu, nakoniec sme to aj tak presunuli na iny termin a potom sme to vsetko zvladli za jeden mesiac ... planovala som si zostat v UK aspon 3 - 4 roky ... no a boli sme tam iba 8 mesiacov ... nuz nie je to len na nas, ako to nakoniec dopadne 😉

mexx
autor
27. feb 2009

Mne povacsine vsetko, co naplanujem, nejak nevyjde. 😀 A veci, co sa deju ako keby same, idu najlepsie. 😉

riana12
27. feb 2009

mexx, ja sa vzdy tesim z piatka. Konecne volno, ziadne stresy z prace 😀
V podstate to bol taky "vykrik do tmy", nik tu neoxidoval, tak preco nie? 😀

Co sa tyka planovania, vobec mi nevychadzaju kratkodobe plany. Ale vobec, nula bodov 😠.

mexx
autor
27. feb 2009

Riana, ked ti aspon dlhodobe vychadzaju, je dobre, aspon nejaka uspesnost. Mne nevychadzaju ziadne. 😝 😀

zuzanockamt
27. feb 2009

baby, kaslite uz na planovanie 😀 😉

mexx
autor
27. feb 2009

Nahodou, mozno by sme mali planovat ako ten typek v Basnikoch, celu patrocnicu. 😀 Perspektivny job, trojizbovy byt, rodinny trabant, prve dieta, dovolenka v Bulharsku, dom, druhe dieta... 😀

zuzanockamt
27. feb 2009

no ale mne sa nezda, ze by bola ta kraska s nim stastna, ci? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre