Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

mexx ... co sa tyka tych nehod, tak myslim, ze mas pravdu ... moj by si to ustriehol urcite 😀

mexx
autor
4. mar 2009

Zuzi, no jak naschval. 😀

etuska
4. mar 2009

baby,ved ja len zartujem 😀 potom by ti to Zuzi aspon 10 rokov otlkal o hlavu,ze vidis,keby si ma neopila.... 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

ale ved jasne, ze len zartujeme...takto nasilu by som to nechcela...ked uz babo, tak nech ho chcu obaja v tu istu chvilu rovnako

etuska
4. mar 2009

tak,tak... 🙂 ako sa ti Zuzi paci v praci?

zuzanockamt
4. mar 2009

v praci je to zatial fajn, len sa ak zoznamujem so vsetkym,lebo teraz maju aj oni trosku chaos,lebo su oslavy k 50.vyrociu zalozenia CVC...ale od budceho tyzdna uz budem mat konecne aj ja nejake podujatia a jeden kruzok na starosti, nieco som si mala aj sama pripravit,co by sa dalo rozbehnut...zajtra to mam dat riaditelke,aby to poslala do skol,tak dufam,ze sa jej to bude pozdavat

etuska
4. mar 2009

Oooo 😕 tak to je fajn,ze ti dali ciastocne "volnu ruku"Co chystas-prezradis? 😅

zuzanockamt
4. mar 2009

no tam maju vsetci takpovediac volnu ruku...som nachystala dve sutaze-jednu taku skor vytvarnu-mali by si vyrabat vlastnu knizku a druha bude mat nazov hrame sa so slovami a jedno pravidelne podujatie - hrava geometria - tam budu skladacky (Tangram a "Vajce") a mozaiky

etuska
4. mar 2009

wo,aj ja by som prisla 😅

zuzanockamt
4. mar 2009

je to taka fakt tvoriva praca a menej stresov ako v skole...kebyze nemam uz podpisanu zmluvu v tej skole od septembra a tam v CVC by si ma chceli nechat aj dalej,tak by som hadam aj ostala...uvidim dalej ako to pojde

etuska
4. mar 2009

ved prave,aj mna to tu viac bavi,ale uplne najradsej budem mat tu vlastnu jazykovku 😀 No Zuzi,idem porobit co som nestihla cez den.See U tomorrow 😀 Bru nocku

mexx
autor
5. mar 2009

No teda, neviem, co je toto za poriadok, o pol deviatej ci kedy som vam tu pisala, ze dobre rano...a teraz pozeram, ze to tu nie je... 😕 No nevadi, tak dobry den... 😉

etuska
5. mar 2009

ahojte kocky,prisla som vas len pozdravit.Prave som prisla z robotky.Drahy zobral Misku do telocvicne,on si isiel zaplavat,lebo poobede ide do prace.Ja mam byt o 3:15 v Miskinej skole na rodicku 😝 a potom o siedmej mam este tu anglictinu,tak sa uz tesim na vikend.Nejak sa mi to nakopilo.pekny dnicek.U nas rano husto snezilo,teraz je to uz roztopene a krasne svieti slnko 😵

zuzanockamt
5. mar 2009

Ahojte 🙂
som uz doma z prace, dnes mi riaditelka schvalila tie moje vymyslene akcie, este sme tam nieco doplnili, zajtra do uz poriadne prepisem, vytlacim a v pondelok to mozu posielat do skol 🙂 ... no a zajtra nam zacina o pol stvrtej to mecheche 😝 ... a uz sa sa potom mozem tesit na vikend, aj ked v sobotu idem este doucovat, mi volala jedna pani,co som k nej chodievala, kym som este nepracovala

etuska
5. mar 2009

No Zuzi,ja to mam podobne-zajtra mam 3 hodiny angliny- s jednou pani 2-hodinovku a predtym este jednu hodinu s jednou kockou.Obe pridu prvykrat,tak som zvedava.Aspon spoznam dalsich Slovakov 😀

Rodicko bolo super-same pozitivne veci a dohodli sme sa s Miskinou ucitelkou,ze jej dame trochu pauzu od anglictiny a budem trochu teraz pracovat na jej slovencine 🙂 -mam tu 2 pracovne zosity _Slimak Mato,tak trosku "studujeme",citame rozpravky....
Uf a konecne som sama zvladla cestu autom do Miskinej skoly sama a bez ujmy-fyzickej,psychickej ci materialnej 😅
Ideme sa trochu prejst do parku kym svieti slnko 😵

riana12
6. mar 2009

Ahojte babulky, nejako to tu utichlo 😒
Este si taku hodku aj stvrt posedim v robotke a utekam na bus. A konecne viiiiikend 😀

Ake mate vikendove plany?

etuska
6. mar 2009

ahojte kocky,
ja mam za sebou dnicek v praci + 1.English lesson.Drahy isiel s Miskou na plavaren,ja mam este vecer 2 hodiny anglictiny,tak si idem pripravit nejake materialy a potom si uz vylozim nohy a budem oddychovat 😀

etuska
7. mar 2009

ahojteee,
ako vikendujete?U nas cely den prsi,tak sedime doma.pekny sobotny vecer 😵

zuzanockamt
7. mar 2009

Ahojte 🙂
my sme mali v robote v piatok oslavu, tak som domov prisla az okolo pol jedenastej ... planovala som sice vypadnut uz okolo pol osmej, ale nikto sa nedvihal, tak co uz ... no a dnes som len oprala, navarene nastastie bolo, bola som doucovat - dve hodiny matiky a potom sme boli na navsteve u svokrovcov ... bol tam aj svagor a svagrina s malym synovcom (1,5 roka), tak som sa zase vytesila 😵 ... no zajtra budeme trosku oddychovat konecne

zuzanockamt
8. mar 2009

Ahojte 🙂
Ako travite nedelu?

etuska
8. mar 2009

ahoj Zuzi,
no my sme si pospali do 9tej-to je u nas asi rekord-viac sa pri Miske neda,lebo spravi vo vsetkych izbach "bordel" 😀
Potom sme boli v kostole,bolo super,lebo vsetko si pripravili mladi a bolo to take zivsie ako obvykle-aj rockovejsia hudba 😀 ,teraz sme sa naobedovali,muzik si dal siestu,lebo o pol hodky ide do prace.

A ty ako?

zuzanockamt
8. mar 2009

no my sme vstavali tiez okolo deviatej, co je u nas dost zavcasu 😀 ... potom sme museli ist na nakup,lebo vcera sme nestihli a potom obed a uz len oddych ... este budem mozno zehlit,ale to len ak sa mi bude chciet 😀 😎

etuska
8. mar 2009

no baby-teraz som sa od kamosky dozvedela dost blbu spravu.Toto sa vcera stalo v meste kde byvame 😖
http://www.topky.sk/cl/11/417008/Nasilie-sa-vra...

riana12
8. mar 2009

Ahojte 🙂
Cez vikend bol u nas priatel, ale sme len doma sedeli - mam dneska nizky tlak, staci, ze sa postavim, uz sa so mnou vsetko toci 😒

zuzanockamt
8. mar 2009

ja tiez mavam nizky tlak...minule,ked som si merala tak som mala 99/66...aspon pekne cislo mi vyslo 😀

zuzanockamt
8. mar 2009

riana ... ty si merias BT? ... ja som to tiez mala v plane, ale som vydrzala iba polovicu cyklu 😀 ... to kedy mam ovu viem aj bez toho 😎

flyangel
8. mar 2009

zuzanocka aj ja vzdy cítim kedy mám ovu...ako to pociťuješ ty? 🙂

zuzanockamt
8. mar 2009

fly...no mam v podbrusku presne take iste pocity ako pred a pocas MS a samozrejme vytok

flyangel
8. mar 2009

jasne ťahavý výtok to istí...aj ja mam bolesti ako pri ms, bolesti v prsiach a obcas pri ovu mam aj silné pichanie v boku a podbrusku...parkrat som mala aj vytok spolu s krvou a gyn mi povedal ze niektore zeny to pri ovu mávajú..iné to zas nikdy nezažijú 😉

etuska
8. mar 2009

Zuzi-tak ja mam tiez taky nizky tlak,niekedy je to na porazenie,ale v tehu som mala 120/80 ak ta to potesi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre