Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
8. mar 2009

baby,prajem vam pekny tyzden-ja idem varit gulas na zajtra 🙂

zuzanockamt
9. mar 2009

Dobre ranko vam vsetkym zelam 🙂

riana12
9. mar 2009

Dobre ranko (alebo uz aj den 😀).
No mne vcera vysĺi tiez pekne cisla 96/69. A to uz je na mna malo. Aj ked moj normalny tlak nie je ovela vyssi.

Zuzi: BT meriam, ale ked sa mrknes na ten druhy, tak som ho merala az od 19. dna. Velika bieda 😀. Ale snazim sa polepsit, snad to od noveho cyklu bude len a len lepsie.
Ja som dakedy tiez paradne vycitila ovu, ale zrazu, ako by vsetky priznaky vymizli.

topa
9. mar 2009

Dobré ránko a pekný začiatok týždňa. 😀

riana12
9. mar 2009

Ahoj topa 🙂 Ako sa dari?

topa
9. mar 2009

Ďakujem celkom dobre,len mám hrozne veľa prááááááááááááááce,ble a nič sa mi nechce. A ty?

riana12
9. mar 2009

V praci nam protestuju maily, na 10-20 minut nefunguju, potom to 5 minut ide. A tak dolecka. Poriadne sa robit neda. Zato internet frci, ako keby sa nechumelilo. Musim este zaklopkat, ze sa ten zatial nekazi 😀.

mexx
autor
9. mar 2009

Ahojte zienky, dobre ranko zelam. 🙂

topa
9. mar 2009

Tak aspoň môžeš keckať na MK.

riana12
9. mar 2009

topa: presne tak 😀

riana12
9. mar 2009

Pekne popoludnie 🙂

Zas sa trapim s tocenim hlavy. Pijem aj vodu, aj dzus. Mam od rana druhu salku latte (len je mozno bez kofeinu, ktoze vie), po obede som mala aj plechovicku energetickeho. A je to stale o tom istom, ci nie aj horsie.
Este vyskusam coca-colu.

Neporadite daktora, co s tym?

riana12
9. mar 2009

Babulky, dneska idem do lekarne kupit Femigard. Mal by zlepsovat tazkosti pocas menstruacie, aj upravit cyklus. Som zvedava, co to so mnou zrobi 😵

Neskusala niektora z vas?

mexx
autor
9. mar 2009

Rian, a Femigard sa da zohnat aj bez predpisu? 😕 Ktore tazkosti to ma zlepsit? Teda moja jedina tazkost je nepravidelnost...inac sa nemam na co stazovat... 😅
Ja som tiez na tlak skusala vzdy len kavu, colu, pripadne vino. 😉 Alebo este ked ta niekto dobre na.ere, to je najlepsi adrenalin. 😀 😉

zuzanockamt
9. mar 2009

pekny vecer vam zelam 🙂
mne na tlak pomaha akurat ta posledna moznost, co spominala mexx 😀 ... a to v skole zazivam teda casto ... aspon ze zatial v CVC je klud, lebo su tam väcsinou iba male deturence a tie su mile 😵 ... aj dnes som mala takych malickych 3 - 4 rocnych ... robili sme velkonocneho zajacika 🙂
aj ja som si chcela pokupit nejake vitaminky alebo nieco podobne, ale potom som usudila, ze je to aasi zbytocne vyhadzovanie penazi, ked mam relativne pestru stravu, nefajcim, pijem len obcas 😎 a tehotna zatial nebudem, tak naco ... potom, ked to uz bude vo faze priprav, tak si nieco zadovazim ... a cyklus mam aj som mala vzdy pravidelny ako hodinky, uz od zaciatku

etuska
9. mar 2009

cafte krasky,ja prave rozmyslam nad miernou detoxikaciou organizmu 😀 ale beriem to tak racionalne-nalievam sa tekutinami,papkam viac ovocia a zeleninky-uz len vysadit tu blbu HAK 😒 ,ale akosi nemam odvahu 😅 este sa mi teda do snazilkovania nechce 😅 ,ale trosku zdravsie zit mozem zacat,to nie je nikdy na skodu veci.*Skusali ste niektora Aloe Vera? 😕

zuzanockamt
9. mar 2009

aloe som teda este neskusala...ja sa snazim teraz trosku cvicit a zdravo a hlavne menej papkat 😀

etuska
9. mar 2009

no-tak na to cvicenia by som sa konecne mohla dat aj ja 😅 😀

etuska
9. mar 2009

Zuzi-uz cvicis? 😀 Ja idem o chvilku robit rezne na zajtra +zemiakovu polievocku 😅

riana12
9. mar 2009

mexx: jasne, je bez predpisu. Bud si ho objednas z netu alebo kupis v partnerskej lekarni alebo inej predajni.
V poslednej dobe mam cykly vselijake. Ci je to zo stresu skola/praca alebo z dacoho ineho, neviem. Okrem toho, prve 2 dni ma to velmi boli, existujem vtedy len vdaka ibalginu a aj s nim je to na hrane. Uvidime, co ten femigard na to povie.
A na ten tlak v praci nemozem vinko. Teoreticky teraz si ho mozem dat, ale uz netreba. Na konci pracovnej doby sa to zacalo ukludnovat.

etus: a ty takyto nocny kuchar? 😕

etuska
10. mar 2009

Baby,po sobotnajsom incidente,ked v nasom meste zabili 2-och brit. vojakov bol dnes nadaleko zabity dalsi policajt 😢 😔
http://news.bbc.co.uk/1/hi/northern_ireland/793...

topa
10. mar 2009

Baby ja som pila Aloe vera a bolo mi lepšie, 😀 A ten Femigrad ani nepoznám 😅

riana12
10. mar 2009

topa: nahod do googlu Femigard a len tak sa tie infosky na teba zosypu 😀

topa
10. mar 2009

ok,skúsim 😉

zuzanockamt
10. mar 2009

Ahojte 🙂
ja som mavala tiez priserne bolesti pri MS prve dva dni...ibalgin zabral, ale musela som zhltnut az tri tabletky 200 mg...ale ked som zacala brat HAK, tak bolo fajn...teraz uz neberiem a zase sa bolesti pomalicky vracaju a zda sa mi, ze kazdy mesiac je to trosku horsie 😝 😠 no ale ked si dam ibalgin, tak to prejde a nie je to uz take otrasne ako predtym

etuska
10. mar 2009

Ja prave citam knihu "Detoxikacia oragnizmu"-super citanie,vrelo odporucam a asi sa na nejaku tu detoxikaciu dam 😅

riana12
10. mar 2009

Zuzi: tak mne uz dakedy ani 2x400 nezaberie ☹ Takze tak. A "kamosky" uz su tu, prisli az teraz vecer, od rana nabieham na ten Femigard, takze som zvedava, co to povie pri najblizsom prip. tom nasledujucom cykle. Juuj, kiezby to fungovalo aspon zcasti...

Inak sa babulky ako mavate? Co noveho?

aknellita
11. mar 2009

ahojte babky... 🙂

kukam, ze sa tu chcete niektore trosku odlahcit... joj aj ja by som rada... odkedy beriem tabletky proti bolesti hlavy, ktore sa uzivaju preventivne kazdy den, tak zeriem co vidim, aj to co nevidim, hlavne, ze mam plne usta. ani hladna nie som, ale ide mi na chut....

zajtra idem konecne s kamoskami cvicit, tak uvidime, ci potom nezhltnem celu chladnicku... 😖

zuzanockamt
11. mar 2009

Ahojte 🙂
riana ... aj ja cakam MS kazdym dnom...dnes som uz 27-my DC, takze mali by uz byt tu dnes alebo zajtra, prinajhorsom v piatok trinasteho 😀
ja drzim aj 90-dnovu dietu zase...urcite nevydrzim do konca, to sa mi iba raz podarilo, ale vtedy som mala naviac asi 10 kil a teraz mam len cca 5 kg, co by som chcela dat dole 🙂

flyangel
11. mar 2009

riana ja by som ti na točenie hlavy neodporucala tie enrgické hluposti pit...mas nizky tlak a vtedy mas tocenie hlavy takze si daj kávu ale riadnu s kofeínom a tiez horkú cokoladu je to dobre na nizky tlak. 😉

riana12
11. mar 2009

Ahojte 🙂

Tak som si dnes pripadala ako alkoholik. Ten Femigard vazne zavana po becherovke 😀 Ale riedim v troske vody, takze je tam len slabunka aroma 🙂.

Akne, Zuzi, vy tu chudnete a ja by som zas potrebovala dakych 5 kg pribrat 😀 😀

Dnes, pred odchodom na obed som videla taku krasnu duhu, siroka a nizko nad zemou. Paradicka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre