Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
1. apr 2009

Zuzi- s tam varenim si to dobre napisala 😀 Juuj,ja az tu som musela zacat poriadne varit-aby mi muz neumrel od hladu 😀

Baby,tak to mam z coho vyberat na cely tyzden co ste popisali 😀

Kanabis-sme v Severnom Irsku (horuca poda) uvidime dokedy tu ostaneme 😅 Hej Miška ma prekrasne ocka-ako nezabudky-aj svagrinka ma take-lebo my s muzom mame jeden zelene a druhy hnede.Miska ich zrejma zdedila este o 2 generacie dozadu-cize od svokra prepokladam,lebo u nas su moder oci zriedkave-ach ta genetika 😀

etuska
1. apr 2009

inac mne sa na mene Šimon paci to,ze ho mozem volat krasne Šimon,Šimonko,Šimy a v zahranici dam prec len makcen a ma medzinarodne meno 😀

Pacia sa mi aj zahranicne mena-irske su neobvykle a krasne-ale jednoducho sa k nasim priezviskam nehodia 😀

zuzanockamt
1. apr 2009

erika ved to, ja ked si niektore tie mena predstavim s nasimi slovenskymi priezviskami, tak mam dost ... ale mam pocit, ze dnesni rodicia sa priamo predhanaju v tom, ake neobvykle a co najzvlastnejsie znejuce meno daju svojmu dietatu ... a toto fakt nechapem

etuska
1. apr 2009

Zuzi-podobne-u nas v malom mestecku dali jednemu chlapcekovi meno Elvis 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. apr 2009

no aj tu u nas som zazila podobne soky, ze pamela, rebeca, gizela, arthur, anabela, zoe ... 😝 😝 😝 🤐

etuska
1. apr 2009

😀 Inac Zoe sa mi veeelmi paci,ale ako vravim k priezvisku to nejako nepasuje-aspon nie k nasmu 😀

riana12
2. apr 2009

Bre ranko 🙂

anett27
2. apr 2009

Ahojte zienky, dlho ma tu nebolo, mame teraz robotky nad hlavu. Vidim, ze varenie nemate moc v laske, ja prave naopak, kazdy vecer musim nieco uvarit, strasne ma to bavi.
Riana, teba som sa chcela spytat, kedze si z Ba, akeho mas gynekologa? Uz by som mala presedlat zo Ziliny 😖
Zenusky, co robievate na Velku noc, ake tradicie, pripadne co pipravujete doma? Co peciete? Inak mimibazar je super stranka tam je kopu neskutocne dobrych receptikov. mnam 🙂

zuzanockamt
2. apr 2009

Ahojte 🙂
my na velku noc nejake extra tradicie nedodrziavame, vlastne skoro ziadne ... urobim zemiakovy salat, uvarim udene mäsko, pripadne nejake rezne a hlavne varene vajicka a chren, aby boli ... spravim nejaky kolacik ... mozno tiramisu a ostatne zakusky nam da svokra, lebo ona je velmi dobra pekarka a vzdy toho vela napecie ... ja budem mat nastastie dovolenku aj vo stvrtok a aj v utorok, takze ako kazdy rok, ak bude pekne vonku, tak budeme chodit na turistiku a na bicykel a ak bude teplo, tak vytiahneme aj kolieskove korcule ... takze u nas ziadna oblievacka nehrozi a ani nic ine

etuska
2. apr 2009

ahojte kočky,
hmm,tak nas drahy urcite oleje 😀 Misku minuly rok len tak symbolicky a taky rev spustila 😀 😀 😀 uvidime ci sa zmoze aj na korbac 😅
no ja som vcera dost poupratovala a dnes to vyzera u nas opat rovnako 😠 ,ale kaslat na to-hlavne ze sme zdravi 😀

Hmm,no ja akurat rozmyslam co tu v UK na Velku noc zozeniem.V Tescu zvyknu mat polske vyrobky,tak hadam aspon chren bude a nejaku tu sunku musim splasit 😅 Piect asi nebudem nic-ja radsej varim.Tu dostat super mrazene kolace-ako od babicky a mojmu drahemu ani netreba -vcera si robil test indexu BMI a vysla mu riadna nadvaha 😀

etuska
3. apr 2009

cafte kocky-dnes je piatok a vy kde? 😀 😀 😀
Poobede sme boli pozriet na program,kt. mali deti z Miskinej skoly-ale len kratko,potom isiel drahy do prace.Neskor sme sli s Miskou na ihrisko.Nadavala som v duchu celou cestou,lebo som si vzala take turisticke topanky s tvrdou podosvou -ani som nevedela poriadne stupit na pedale.potom omylom namiesto brzdy plyn-normalne som nemala cit v nohe 😝 uz som aj mala chut sa vyzut.

Ake mate plany na vikend?

etuska
3. apr 2009

😕

zuzanockamt
3. apr 2009

Ahojte 🙂
no nikde nikoho 😕 😕 😕
mali sme v robote velkonocne trhy, takze bolo trosku viac roboty, ale prezili sme 😉 ... no a zajtra idem ku nasima v nedelu sa uvidi podla pocasia, lebo aj prat mi treba a aj upratovat, ale zase ak bude pekne pocasie, tak radsej pojdeme vonku

etuska
3. apr 2009

ahoj Zuzi-no ja podobne,furt nieco,no aspon sa nenudim.Mne je uz smiesno ako tie tehulky pribudaju-dnes som volala mamine a vravi mi ze moja byvala kolegyna je tehu 😅 -sa to siri horsie ako mor 😅 -tak neviem ci tie spermie uz vzduchom lietaju 😀

Hmm,ja by som si dnes pozrela aj nejaky film,tak si asi vezmem do obyvacky zehlenie ked Miska zaspi 😅
Dnes bolo krasne ,tak dufam,ze take pocasie vydrzi

zuzanockamt
3. apr 2009

aj tu je nadherne pocasie, teplo pomaly ako v lete 🙂
no najväcsia sranda bude, ked sa tu v nasej teme niektora objavi a zahlasi, ze je tehu 😉 😀 😅 😵

zuzanockamt
3. apr 2009

inak mna uz treti den boli mocovy mechur, dnes rano to bolo dost brutalne...pijem urologicky cajik a uzivam uroval a ibalgin 😝

etuska
3. apr 2009

Zuzi-ja nie,ja este beriem HAK 😅 ale uz mam len na 1 mesiac a potom uz s tym asi koncim-uz ma to nebavi.Citim sa taka opuchnuta 😝 akoby telo zadrziavalo vela vody.Pribrat som nepribrala nejak extra len ten blby pocit 😝

zuzanockamt
3. apr 2009

no ani ja uz HAK nechcem, teraz sa citim omnoho lepsie bez nej ... aj ked teraz je väcsie riziko a kebyze sa aj nieco podari, tak hadam by sme to nejako rozchodili, hoci by to bol pre nas v tejto situacii dost sok

etuska
3. apr 2009

Sok,nesok-pečen je prednejsia,nie? 😀
no,ja to leto bez HAK nejako prezijem a jesen/zima uz by mala byt asi snazilkova 😅 -uvidime. Idem dat miske veceru a ulozit ju a vecer si asi fakt vezmem to zehlenie k telke 🙂

Este premyslam,ze nieco narychlo uvarim,aby som zajtra skocila aspon na chvilu do obchodov.tatko sa podujal,ze bude zabavat Misku-asi pojdu na bike.

Pekny piatkovy vecer 😵 Milujeeeem piatok 😵

riana12
3. apr 2009

Ahojte babulky 🙂
Bola som dneska v ZA na skuske, mam ju 😀 😀. Takze uz mi ostavaju len tri. Snad ich nejak doklepem. Cas mam zhruba do konca jula 😀 😀 😀
Ale uz by sa mi patrilo aj zalahnut, spala som dneska necele 3 hodky 😖.

zuzanockamt
3. apr 2009

ja idem zavislacit na telke ... idem kukat panelak a potom sprcha a spinkat
tak aj tebe zelam pekny piatkovy vecer 😵

etuska
3. apr 2009

ahoj Riana-blahozelaaam 🙂
tak prijemnu dobru nocku-zasluzis si 😵

riana12
4. apr 2009

Ahojte 🙂
Tak som si fajne pospala. Pojdem teraz trocha von pracovat. Pojdem porylovat miesto, kde si chcem tej trocha zeleniny posadit 🙂

etuska
4. apr 2009

ahojte,tak ja mam biorytmus uplne odveci.Vcera som sla spat skoro-okolo 20:00 tusim ,potom som sa zobudila o polnoci,lebo drahy mi volal,ze musi ostat este 2 hodky na nadcas a potom som isla spat az o 4-tej rano 😝 .Vstavala som o osmej,lebo som isla so znamou do nemocnice tlmocit a potom som bola cca 2 hodky v obchodoch.No mam dost 😝
pekny dnicek 😵

riana12
4. apr 2009

No dlho mi ta moja pracovna moralka nevydrzala 😝 😝.
Vonku som nerobila, len som posadila semienka kvetov, potom som jedla a ktovie co este ine robila a teraz potichu trpim pred PC. MS dosla, bleee 😝 ☹.

zuzanockamt
4. apr 2009

Ahojte 🙂
ja som bola dnes u nasich, super bolo, oddychla som si, vyhrievala som sa na nasom mega velkom balkone a bola som so sestrou aj s kamoskou na kofole
mocovy mechur ma stale trapi, musel som uzit dva ibalginy, lebo uz ma boli aj chrbat...asi mi to vyslo aj na oblicky...uz len to mi chybalo ku stastiu 😠 😝 ... asi zajdem v pondelok ku dokine predtym ako pojdem do prace...nech mi predpise nejake antibiotika alebo co, lebo je to dost zla bolest a o cca tyzden by som mala dostat aj MS, takze si este uzijem 😝

etuska
5. apr 2009

Ahojte,
Zuzi-nemas Ofloxin?-mne rychlo zaberie uz jedna tabletka,ale je na predpis.malej som na to dala ATB -Duomox.
Hadam budes coskoro OK.
Ja som prave dovarila obed,ideme papat a potom trochu vonku.
Peknu nedelu 😵

riana12
6. apr 2009

Ahojte 🙂 A mame tu o 1 den kratsi pracovny tyzden 😀
Ja som vcera urobila na vonok velkonocnu vyzdobu - do velkeho kvetinaca pruty krivej vrby a este par konarov z nejake stromu, na to vajicka (iba umele) a na konce vetviciek umele kvietky 🙂

etuska
6. apr 2009

ahojte,
Riana-ty sa cinis 🙂 Ja este s vyzdobou zaostavam 😅
Zajtra ma caka cytologia,tak mi prosim drzte palce 😔 Bola som pred rokom,tak to hadam bude OK.

Uz len 2 dni do prace a mam volnoooo 🙂
pekny dnicek 😵

riana12
6. apr 2009

Hodila som do albumu fotku toho mojho vytvoru: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Etus, tebe je hej, 2x do prace 😵 Zajtra ti urcite vsetky budeme drzat palusiky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre