Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
15. apr 2009

ahojte kocky,
Vitaj Paji 😉 napis nieco viac o sebe.
Mexx-super,tak sa pomaly zaskolujes 😅

riana12
16. apr 2009

Ahojte.

Vitaj Paji 😉
Mexx 😵

mexx
autor
16. apr 2009

Ahojte, ako sa mate? 🙂 Ja som doma porabala, co bolo treba, pred chvilou tu bola mamina na kavu, teraz cakam, kym pride MM z prace a bude sa obedovat. A pak uvidim, co podnikneme, zatial je slnecno, ale nie je take teplucko ako bolo posledne dni... 😕

riana12
16. apr 2009

Ahoj mexx 🙂
No ja uz mam v praci momentalne fajront, ale cakam, kym pride po mna do prace priatel.
Vcera som bola omrknut Pluscenka v BA, inak nove nic.

eninka27
16. apr 2009

Baby, prosim vas, mate nejake skusenosti so syndromom PCO? Strasne sa bojim, ci budem moct otehotniet, bez HAK mam katastrofalny cyklus a este aj v priebehu uzivania som zacala krvacat a tabletiek mam este 7 ☹

zuzanockamt
16. apr 2009

Ahojte 🙂
eninka ... ja s tym skusenost nemam, ale skus pohladat v temach, myslim, ze baby s tymto problemom maju vlastnu temu
akurat varim veceru a sucasne aj obed pre MM na zajtra ... od zajtra hlasia zhorsenie pocasia, tak som zvedava, ze aky bude vikend 😕

etuska
16. apr 2009

ahojte kočky,
my sme boli doobedu s tatkom na prechadzke pri rieke,poobede tato-klasika do prace a my sme sa s Miskou hrabali v zemi takmer do teraz 😀
pekny vecer 😵

zuzanockamt
16. apr 2009

no vecera dovarena, manzel sa uz aj napapal ... robila som fazulkovu polievku s klobaskou a sa mi celkom vydarilo a konecne som si spravila francuzsku manikuru, tak sa vytesujem, ze ake mam kraaaasne nechty 😵 😵 😵 ... aj drahemu som hned otrcila paprcky, ked dosiel domov, ze nech kukne, ake pekne, ale nebol taky nadseny ako ja ... no ved chlapi 😕 😅 😀

etuska
16. apr 2009

Zuzi-si viem predstavit 😀
ja mam "irsku manikuru"-hlinu za nehtami a flaky od pupavy na rukach-co nejde umyt 😀 😀 😀

aknellita
16. apr 2009

ahojte kocice....tak som zas dosla na vas urobit kuuuuuuk 🙂
Zuzi, pozeram, ze si sa vratila k svadobnej foto 🙂 a co ty teraz doma porabas? ucis ci nie? a 40eur na handry je oooukeeeej 😀

etuska
16. apr 2009

caf Aknellita-a co mas nove ty?
Lebo ako tak pozeram,odkedy sme zacali do tejto temy prispievat,tak ziadne babatko nepribudlo,alebo niekomu ano?(okrem Mexx teda 😅 )

aknellita
16. apr 2009

no mne teda nie.... nema sancu cez vsetky tie antikoncepcne bariery 😀
a nove? nic... nervy na decka mam furt...a...teda mam nieco nove... zas som o cosi krajsia 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
16. apr 2009

ahoj leni 🙂 ... no ja teraz neucim, ale robim v centre volneho casu ... to sa neda so skolou ani porovnat ... pohodicka a kliiiidek 😉 ... ale od septembra zase ucim na zs 😝
erika 😀 ... ze irska manikura 😀

etuska
16. apr 2009

Zuzi-ako manzelova praca?-crta sa aspon nieco?
Aknellita-ty si Lenka?
idem ja ulozit moju malu pomocnicku spat-prave teraz si pokreslila s fixkami cele nohy 😀 😠 😝 -no tak mi treba ,tak ju musim teraz aj okupat 😀

zuzanockamt
16. apr 2009

erika ... manzel zatial nema nic vo vyhlade, posielame stale zivotopisy, aj bol na nejakych konkurzoch, ale zatial nic 🙄 ... z uradu prace bude dostavat nieco cez 5000 sk do konca juna a potom neviem, ci este nieco dostane 🙄

etuska
16. apr 2009

no tak to je "na nervy" 😒 moj sice ma pracu,ale si vies predstavit robit s VS robotnicku"funkciu" 😀 😠 -,ale clovek je rad ze vobec nejaka praca je.Tiez posiela CV na inzinierske pozicie uz rok a pol a nic 😠

zuzanockamt
16. apr 2009

erika ... viem velmi dobre, ake to je ... zazila som si to pocas 8-mich mesiacov a keby sme neostali doma, tak mi uz asi z toho hrabne ... teraz sice zarobim menej a MM vobec nic, ale aspon mam pokoj v dusi, nie ako v UK

mexx
autor
16. apr 2009

Rian, a aky bol Pluscenko? 😕 🙂

Ja som tiez pripad, co s VS dva roky hladal pracu uplne bez uspechu, a potom som isla robit skladnicku do korejskej firmy, len aby boli nejake financie...a este aj odtial ma vytriasli, lebo som na nich bola "privela"... 😅 😔 S pracou je to asi vsade take podivne...

etuska
16. apr 2009

tu je niekedy problem aj to,ze si "prekvalifikovany" 😠 uz fakt nevedia co by chceli ti zamestnavatelia 😠 Keby MM vystudoval nieco v com by mohol podnikat,tak by to bolo fajn,lebo je sikovny,ale podnikat v stroj. priemysle sa priliz neda 😅 tak hadam nieco najde,lebo uz ho chudaka riadne boli chrbat.

Ja sa nestazujem,tiez nezarobim nic moc,ale aspon som "vo fachu" a mam sancu otvorit si nieco vlastne ked sa vratime domov-tu moju malu vysnivanu "language school" 😅

zuzanockamt
17. apr 2009

Ahojte 🙂
tak a mame vikend 😵 😵 😵 ... u nas uz dvakrat poriadne lialo ... som zvedava ako bude zajtra ... presviedcam manzela, aby sme isli zajtra do BB ... som tam nebola uz dost davno ... aspon rok a pol a toto mesto sa mi velmi paci, kedze som tam chodila aj na VS ... no uvidime, co z toho bude

zuzanockamt
17. apr 2009

tak vylet sa zajtra nekona, lebo drahy ide pomahat bratovi na dom a ja som sa rozhodla, ze idem k nasim ... vylet bude mozno az v nedelu

etuska
17. apr 2009

cafte kocky,
my sme boli doobedu v meste-vlastne len ja som sa hodku vyzivala v kupovani malych veciciek pre krsniatko 🙂 -esteze tu mame tie "charity shops"-3 kusky som kupila este s vysackami.No a poobede sme sli s Miskou na bicykli ku kamaratke.tak sme mali sport spojeny so zabavou 😀
Ja beriem 2 dni tu Chlorellu o kt. som uz predtym pisala,atk uvidime ake zazraky sa udeju po mesiaci 🙂 -hadam nezozelenejem-kedze je to v podstate sladkovodna riasa v tabletkovej forme

http://www.chlorella.sk/chlorella.php?co_je_chl...

zuzanockamt
18. apr 2009

Ahojte 🙂
tak erika potom daj vediet, ak postrehnes nejake pozitivne ucinky ... a to si si kupila normalne v lekarni?
ako ste prezili sobotu? ... ja som bola u nasich, pred chvilou som sa vratila, celkom fajn bolo, som zase povyhrievala na balkone, lebo na orave bolo pekne slnecno a prisla som do MT a dazd 🙄

etuska
19. apr 2009

ahojte
no Zuzi-ucinky su zatial celkom OK,kupila som to v predajni so zdravou vyzivou,ale myslim,ze by to mali mat aj v lekarni,alebo skus mrknut www.bioshop.sk

Nam sa vcera pokazilo auto,tak sme nepojazdni ☹

zuzanockamt
19. apr 2009

Ahojte 🙂
erika skusim kuknut na nete nieco o tom, pozrem aj ten link, co si dala vyssie ... no my mame nepojazdne auto uz 4 mesiace, lebo ked sme odisli do UK, tak ho MM docasne odhlasil a uz ho od januara dava do poriadku, ale vraj na buduci tyzden uz bude hotove, takze ho uz hadam aj pojde konecne prihlasit 🙂

etuska
19. apr 2009

my musime kupit nove este tento tyzden(pevne verim teda) lebo aj ja mam daleko do prace,aj Miska do skoly-busy chodia tak divne a taxiky su drahe 😒 ,takze zajtra mame asi zdravotnu prechadzku 😝 😀

zuzanockamt
19. apr 2009

erika a to auto sa uz neda opravit, ked chcete kupit ine? ... ci by bola drahsia oprava ako dalsie auto? 😕

riana12
19. apr 2009

Ahojky 🙂

Mexx - Pluscenko bol super, cakala som, ze tam odjazdi viac, ale na druhej strane sa dalo pozerat (a to aj so zatajenym dychom) na inych (ne)korculiarov - hadia zena, neskor aj krasokorculiarsky par - viseli asi 20m nad ladom, bez akehokolvek zaistenia. Tiez boli fajn irski surodenci, brat a sestra, hlavne, ked ta sestra schytila brata a odkorculovala s nim kolecko, kym on bol zaveseny dolu hlavou. No bolo tam toho viacej na pozeranie 🙂

etuska
19. apr 2009

Riana-tak si mala kulturny i sportovy zazitok zaroven 🙂
Zuzi-asi tak,uz sa neoplatii don investovat-ta suciastka vraj stoji 300 libier a to auto nas stalo 400-takze tak 😝
prajem vsetkym uspesny tyzden 😵

mexx
autor
20. apr 2009

Bre ranko, babule, pozeram este narychlo co je tu nove, potom palim do sprchy a dat si dohromady nejake veci, a pak idem do BA, zase do domova... Dnes idem sama, tak dufam, ze to zvladnem... 😅

Riana, no veru, kulturno-sportovy zazitok si mala. 😉 Ja som bola kedysi zatazena na Alexeja Yagudina a Pluscenka som prilis nemusela, ale niekedy minuly rok som ho videla v telke pri nejakej akcii, a sa mi zapacil... 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre