• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Zuzi :grinning: no len vydrz a chudni aj za mna :slight_smile:
Ja som dnes zobrala poslednu tabletku tak uvidime co dalej-babo sice chceme az koncom bud. roka,ale neberiem to tak radikalne :slight_smile:
No ja si leto aspon ciastocne naplanovat musim,kedze drahy bude na SVK asi len 2 tyzdne,tak aby sme stihli obehat kamosov,znamych,rodinu a co to vidiet aj zo Slovenska :slight_smile:
Crta sa zatial stredne Slovensko no a vychod samozrejme kedze odtial pochadzame :slight_smile:
7. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... takze mozno sa vam podari aj skor to babo :wink: ... tak ja som uz poslednu tabletku zobrala asi pred deviatimi mesiacmi a nechranime sa az tak dosledne a nic a ani dlho nic nebude
7. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy nehovor nikdy :slight_smile:
7. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... ale ja som realista :wink:
7. máj 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-ved i ja,no sama vies,ze su tu aj baby,ktore otehotneli pri pouzivani HAK.Jasne ze radsej mat babo ked su na to vytvorene podmienky.
bru nocku a pekny piatok a potom viiiikend :dizzy_face:
8. máj 2009 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,

ako ste sa vyspali? Ja dnes celkom dobre, ale zvladla by som aj viac... :sweat_smile: Teraz cakam MM, isiel kupit cerstve rozky, naranajkujeme sa, nachystame a pojdeme asi von trochu, na dedinu, nech mame dost cerstveho vzduchu. :slight_smile:

A plany na leto? Oddychovat, mat sa fajn. :grinning: Uz som len zvedava, ako sa to podari... :sweat_smile: Etus, a este duchaplne stretko predsa... :wink:
8. máj 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mexx, ja som sa vyspala v ramci moznosti dobre, definitivne som sa zobudila 10:30 :grinning:
Dneska chcem robit bazovu malinovku, vytiahnem brasku a pojdeme par bazovych kvetov natrhat.

A ostatne tu nie su? :confused:
8. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte kocky-Riana -dnes mas veget?Ja som prisla z prace,potom sme rychlo sli nakrmit labute a kacky starym chlebom :sweat_smile: ,drahy do prace a ja som teraz "v druhej smene" :sweat_smile: Idem dat miske druhy chod-lebo dnes je na pocudovanie hladna-vecer 2 navstevy,tak som zvedava kedy pojdem spat :sweat_smile: a este ma rozbolel ten zub.

U nas svieti slnko,ale prsi a fuka :unamused:

Mexx-neboj,na stretko som nezabudla-na to sa tesim najviac hned po mojich rodicoch a praiteloch :sweat_smile:
mrknem vecer :wink:
8. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus - hej, veget :grinning:
8. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak sme doma, konecne sedim...citim sa jak zosrotovana... :sweat_smile: Bolo krasne pocasie, uplne teplucko, popozerali sme rodinu, a teraz uz sedim na zadku, bo nevladzem... :pensive:
8. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx :slight_smile:
a co rodina na Maugliho? :wink:
8. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak ti su vsetci uneseni a nadseni, darmo, ma charizmu ako hrom. :sunglasses: :grinning: :wink:
8. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super :grinning:
8. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to teda je. Len keby chcel viac spat v noci. Zas som hore od neviemkedy a on len brble a keca a hrkuta... :sweat_smile: Ale nevadi, aj tak ho lubim. :wink:
9. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cely den nikoho? :confused: Hm hm hm... :slight_smile:
9. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre rano. :slight_smile:
10. máj 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne poludnie :slight_smile:
10. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer zelam :slight_smile:
10. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby-my sme mali perny vikend,tak "nestihacka"
Vcera sme boli poobede na ture,potom rychlo hodit sa do "gala"-odviest Misku k rodine-strazila ju bratrancova dcera a rychlo na koncert-ten bol supeeer-hodim link aspon na moju naj pesnicku :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=fJXk3_YbYWo&feature=related

Bol to zaujimavy zazitok byt na takom "komornom koncerte"-mohlo tam byt tak cca 200ludi -obycajne hrava pred 5tis. publikom,tak sme si to uzili.

Dnes bolo krasne tak sme vypadli z domu uz o 11tej-manzelik navaril este rano-kuracie meako a hranolky a ja narychlo miske palacinky a vyrazili sme-neskor hodim foto-boli sme vacsinou na plazach a na det. ihriskach pri mori :slight_smile:

No a teraz moji holubkovia uz spia :slight_smile:
10. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Etus, vikend ste si naozaj museli uzit s takym super programom :wink:

Pacia sa mi vcerajsie schodiky Mexx - ja - Zuzka :grinning: Kto si to este vsimol?
11. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :grinning: no veru -pekne schodiky :grinning:
ja som bola dnes u zubarky-este to chce vela prace-idu mi robit koren. vypln,ale aspon ma to dnes uz neboli :confused:
ideme do zahrady-pekny den :dizzy_face:
11. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja som si vsimla tie pekne schodiky vcera, som sa smiala na tom. :wink:

Ako ste sa mali? My sme boli cez vikend na dedine, vcera sme ostali aj spat, no tak mam za sebou par hodin nekvalitneho spanku. V sobotu som bola unavena na smrt, a aj tak som sla spat az okolo druhej a o siestej sme uz boli hore, no a vcera sa krpec prebudil o pol dvanastej na mlieko a do tretej hucal ako pavian. :rolling_eyes: Neviem, co mu bolo, ale myslim, ze bol rozhodeny z toho mnozstva ludi, porozhadzovaneho spanku a toho, ze spal zas na novom mieste. :fearful: Ale dnes uz pohoda, cely den je zas poslusny ako vzdy (teda vramci normy) a teraz uz spinka. :slight_smile: Ja pozriem nieco v telke, a zalomim asi tiez. :pensive:
11. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bre ranko. :slight_smile: Zas mi to nechce odosielat prispevky, a to som sem pisala uz pred hodinou. :rolling_eyes:
12. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No hura. :grinning:
12. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mexx a co ty uz o siedmej hore? :confused: Ako sa ma drobec dneska ? :slight_smile:
12. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som bola hore este predtym, ked MM vstaval do prace, isla som robit mliecko a tak. :slight_smile: Drobec sa ma dobre, boli sme sa ukazat doktorke dnes, vsetko je ako ma byt, tak mam radost. A teraz chrni, uz bol z toho predvadzania sa ukonany. :grinning:
12. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Az z tretej strany nas tahat? :confused: Pche. :sunglasses: Dobre ranko inak. :slight_smile:
13. máj 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Mexx z akej tretej strany tahat? :confused: :confused:
13. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No sme boli az na tretej strane medzi snazilkami, som po nas musela patrat. :slight_smile:
13. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa, to myslis. No ked nikto nepise :frowning2: Ja si nemozem rozvijat schizofreniu :grinning: a ked tu nik iny nie je na pokec, tak to tu potom tak aj dopadne :confounded:
13. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok