Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
14. máj 2009

Etus, uz si slavna vdaka zubu... 😎 😉 Ale dufam, ze bude dobre uz coskoro... 😉

zuzanockamt
14. máj 2009

Ahojte 🙂
to pocasie ma uz hneva, u nas ndes veru nic moc, aj cez vikend ma byt vraj skaredo ... ale az tak mi to vadit nebude, kedze aj tak kvoli kolenu nemozem nikam ist 😠 😖 🙄 ☹

siska86
14. máj 2009

mex...ale aj ty si slavna,ze si zalozila tuto diskusiu 🙂
zuzka,no nie som z oravy,ale uz budem do konca zivota oravcanka..🙂) a ty odkial pochadzas?
u nas dnes slniecko,ale dost chladno 😖

minka21
14. máj 2009

Ahojky🙂 ja chcem byt tiez vo vasej teme🙂 takze planovali sme zacat so snazenim na vianoce🙂moj priatel uz chcel teraz,tak sme cosi take skusili,ale mala som pred menstruaciou,hned na druhy den som ju dostala,myslite ze by som mohla byt tehu?aka velka je sanca? 😅

zuzanockamt
14. máj 2009

vitakj minka ... ja veci okolo snazenia neriesim, takze ti moc neporadim, ale myslim, ze sanca , ze si tehu nie je
siska ... ja pochadzam z oravskeho podzamku, ale uz 4 roky zijem a pracujem v martine 😉

minka21
14. máj 2009

a chystas sa niekedy aj snazilkovat? 🙂

zuzanockamt
14. máj 2009

minka ... jasne, ze chystam, ale teraz nie ... asi az o niekolko rockov

siska86
14. máj 2009

tak podzamok...no my byvame za namestovom...
minka,vyzera to tak,ze skor nebudes tehotna,ale na 100% sa to povedat neda...niekedy mozes mat aj 3 mesiace menstruaciu a mozes byt tehu...
ale ako si si urcite vsimla,my sme buduce snazilky 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
14. máj 2009

siska ... ja tu hornu oravu az tak nepoznam, moc sme tam nechodili

mexx
autor
14. máj 2009

Minka, ja by som povedala, ze sanca je vzdy. Akurat to zavisi od toho, aky mas cyklus... 😉

No jasne, aj ja som slavna, som zabudla. My skromni mame slabu pamat. 😅 😀 😀 😀

minka21
14. máj 2009

no sak ja som tiez buduca snazilka🙂vianocna🙂)) to len bolo raz,uz sa snazit hadam nebudeme,nie je na to spravna teraz doba,ci tu sa to rata az na roky ???🙂 oki,tak nebudem tu otravovat,cawky

zuzanockamt
14. máj 2009

minka ... ved neotravujes ... niekto rata na dni, mesiace a ja ratam az na roky

siska86
14. máj 2009

minka...my sme to tak nemysleli... ☹ ☹
a ako sa ti paci v martine? 😎

zuzanockamt
14. máj 2009

siska ... celkom fajn, predtym som 5 rokov byvala v BB na intraku pocas VS a domov len na vikendy ... martin je nadherne mesto, mam to tu rada ... som sa prestahovala, lebo MM je odtialto a mal tu uz aj byt kupeny

siska86
14. máj 2009

aha...no ja som si tiez zvykla..staviame dom,takze som rada...mame tu obaja pracu,ja studujem dialkovo v trstenej,mame tu vela znamych a tak...vratila by si sa??? 😢 😢

zuzanockamt
14. máj 2009

siska ... ja by som uz na orave nechcela byvat ... zvykla som si na ine moznosti troska, byvame totiz v centre, vsetko mam doslova pod nosom, pracu, obchody, urady 😉 ... chodim k nasim tak raz za 2 tyzdne v sobotu, oddychnem si a to mi staci 😵

siska86
14. máj 2009

ta minka sa fakt urazila...skoda.... ☹ ☹ ☹ nechceli sme ju urcite vyhnat...
a co ty mexx,naozaj mas syna s takym krasnym menom??? 😅 😅
zuzka,ja som tiez spokojna,byvame 2min. od centra....

mexx
autor
14. máj 2009

Siska, nemam... 😅 Mam teraz syna, ktory nema meno, ale treba mu nejako hovorit... 😉

zuzanockamt
14. máj 2009

siska ... tak to je fajn, ze si spokojna, ale ja by som sa uz nevratila, aj ked nikdy nehovor nikdy 😉 ... MM by na orave asi tazko pracu nasiel, kedze ju nemoze uz skoro pol roka najst ani v MT a v ZA ... ja by som nasla v pohode si myslim

siska86
14. máj 2009

mexx...neviem,co je so mnou,ale niako mi nedopina.... 😒 😒
zuzka,ten MM je asi tvoj manzel,vsak?? 😉 😉

zuzanockamt
14. máj 2009

siska ... jo, je to moj manzel 😀 ... tu funguje tato skratka 😉 ... sme uz 2 roky manzelia, ale byvali sme spolu uz asi 1,5 roka pred svadbou a celkovo to tahame uz 5 a pol roka 🙂

siska86
14. máj 2009

😉 aha..dakujem za vysvetlenie...no my sme 2a pol roka manzelia,tiahneme to 6 rok a byvame spolu 5 a pol roka...a mozem sa opytat,kolko mas rokov?

zuzanockamt
14. máj 2009

ja mam 27 a MM ma 34 ... a ty mas kolko?

mexx
autor
14. máj 2009

Siska, na Koniku fungujeu na manzelov/partnerov skratky MM, MP, MHD a tak... 😉

Ad moj syn - nie je moj biologicky syn, ale "pracovny" - pracujem ako profesionalna mama a teraz sa staram o toto dieta. 🙂 No a kedze oficialne meno nema, iba mu nejako od narodenia hovorili, tak my v tom pokracujeme. Doma mu hovorime menom, ale pre verejnost by sme to moc vykrikovat nemali, tak pouzivame meno Maugli. Vystihuje ho to celkom fajn, a este tak aj vyzera. 😉

siska86
14. máj 2009

no ja mam 23 a MM bude mat 31...

zuzanockamt
14. máj 2009

takze tiez podobny vekovy rozdiel ako ja s MM 🙂 ... a tvoj drahy uz chce deturence? 😕

riana12
14. máj 2009

Ahojte

Minka, aj ja ratam na roky. Som v klube zo Zuzkou 😉

zuzanockamt
14. máj 2009

ahoj riana ... a ty sa kde flakas? 😕 😅 😀 ... som rada, ze sme spolu v klube, aspon niekto 😅 😀

siska86
14. máj 2009

tak chce ako chce....ma 31 rokov,sme spolu 6 rokov,tak by bolo nacase sa niekam posunut..ale ako som spominala,staviame dom,tak mozno za 1-2 roky...ale doktorka mi povedala,ze mam malu maternicu,aby som moc necakala... ☹ ☹ tak neviem...
riana ahoj..ako 🙂 🙂
mexx...stratila si sa? ako je to s tym mauglim??? 😉 😉 😉

zuzanockamt
14. máj 2009

siska ... ved mexx to uz vysvetlila kusok vyssie ako je to s jej malym 😉
my vobec nevieme, kedy zacneme planovat ... vyzera to na dlhsie 😠 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre