• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
autor
Etus, uz si slavna vdaka zubu... :sunglasses: :wink: Ale dufam, ze bude dobre uz coskoro... :wink:
14. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
to pocasie ma uz hneva, u nas ndes veru nic moc, aj cez vikend ma byt vraj skaredo ... ale az tak mi to vadit nebude, kedze aj tak kvoli kolenu nemozem nikam ist :angry: :confounded: :rolling_eyes: :frowning2:
14. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mex...ale aj ty si slavna,ze si zalozila tuto diskusiu :slight_smile:
zuzka,no nie som z oravy,ale uz budem do konca zivota oravcanka..:slight_smile:) a ty odkial pochadzas?
u nas dnes slniecko,ale dost chladno :confounded:
14. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky:slight_smile: ja chcem byt tiez vo vasej teme:slight_smile: takze planovali sme zacat so snazenim na vianoce:slight_smile:moj priatel uz chcel teraz,tak sme cosi take skusili,ale mala som pred menstruaciou,hned na druhy den som ju dostala,myslite ze by som mohla byt tehu?aka velka je sanca? :sweat_smile:
14. máj 2009 o 19:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitakj minka ... ja veci okolo snazenia neriesim, takze ti moc neporadim, ale myslim, ze sanca , ze si tehu nie je
siska ... ja pochadzam z oravskeho podzamku, ale uz 4 roky zijem a pracujem v martine :wink:
14. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chystas sa niekedy aj snazilkovat? :slight_smile:
14. máj 2009 o 19:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ... jasne, ze chystam, ale teraz nie ... asi az o niekolko rockov
14. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podzamok...no my byvame za namestovom...
minka,vyzera to tak,ze skor nebudes tehotna,ale na 100% sa to povedat neda...niekedy mozes mat aj 3 mesiace menstruaciu a mozes byt tehu...
ale ako si si urcite vsimla,my sme buduce snazilky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... ja tu hornu oravu az tak nepoznam, moc sme tam nechodili
14. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minka, ja by som povedala, ze sanca je vzdy. Akurat to zavisi od toho, aky mas cyklus... :wink:

No jasne, aj ja som slavna, som zabudla. My skromni mame slabu pamat. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja som tiez buduca snazilka:slight_smile:vianocna:slight_smile:)) to len bolo raz,uz sa snazit hadam nebudeme,nie je na to spravna teraz doba,ci tu sa to rata az na roky ???:slight_smile: oki,tak nebudem tu otravovat,cawky
14. máj 2009 o 19:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ... ved neotravujes ... niekto rata na dni, mesiace a ja ratam az na roky
14. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...my sme to tak nemysleli... :frowning2: :frowning2:
a ako sa ti paci v martine? :sunglasses:
14. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... celkom fajn, predtym som 5 rokov byvala v BB na intraku pocas VS a domov len na vikendy ... martin je nadherne mesto, mam to tu rada ... som sa prestahovala, lebo MM je odtialto a mal tu uz aj byt kupeny
14. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...no ja som si tiez zvykla..staviame dom,takze som rada...mame tu obaja pracu,ja studujem dialkovo v trstenej,mame tu vela znamych a tak...vratila by si sa??? :cry: :cry:
14. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... ja by som uz na orave nechcela byvat ... zvykla som si na ine moznosti troska, byvame totiz v centre, vsetko mam doslova pod nosom, pracu, obchody, urady :wink: ... chodim k nasim tak raz za 2 tyzdne v sobotu, oddychnem si a to mi staci :dizzy_face:
14. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta minka sa fakt urazila...skoda.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: nechceli sme ju urcite vyhnat...
a co ty mexx,naozaj mas syna s takym krasnym menom??? :sweat_smile: :sweat_smile:
zuzka,ja som tiez spokojna,byvame 2min. od centra....
14. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Siska, nemam... :sweat_smile: Mam teraz syna, ktory nema meno, ale treba mu nejako hovorit... :wink:
14. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... tak to je fajn, ze si spokojna, ale ja by som sa uz nevratila, aj ked nikdy nehovor nikdy :wink: ... MM by na orave asi tazko pracu nasiel, kedze ju nemoze uz skoro pol roka najst ani v MT a v ZA ... ja by som nasla v pohode si myslim
14. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx...neviem,co je so mnou,ale niako mi nedopina.... :unamused: :unamused:
zuzka,ten MM je asi tvoj manzel,vsak?? :wink: :wink:
14. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... jo, je to moj manzel :grinning: ... tu funguje tato skratka :wink: ... sme uz 2 roky manzelia, ale byvali sme spolu uz asi 1,5 roka pred svadbou a celkovo to tahame uz 5 a pol roka :slight_smile:
14. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: aha..dakujem za vysvetlenie...no my sme 2a pol roka manzelia,tiahneme to 6 rok a byvame spolu 5 a pol roka...a mozem sa opytat,kolko mas rokov?
14. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 27 a MM ma 34 ... a ty mas kolko?
14. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Siska, na Koniku fungujeu na manzelov/partnerov skratky MM, MP, MHD a tak... :wink:

Ad moj syn - nie je moj biologicky syn, ale "pracovny" - pracujem ako profesionalna mama a teraz sa staram o toto dieta. :slight_smile: No a kedze oficialne meno nema, iba mu nejako od narodenia hovorili, tak my v tom pokracujeme. Doma mu hovorime menom, ale pre verejnost by sme to moc vykrikovat nemali, tak pouzivame meno Maugli. Vystihuje ho to celkom fajn, a este tak aj vyzera. :wink:
14. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam 23 a MM bude mat 31...
14. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tiez podobny vekovy rozdiel ako ja s MM :slight_smile: ... a tvoj drahy uz chce deturence? :confused:
14. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Minka, aj ja ratam na roky. Som v klube zo Zuzkou :wink:
14. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana ... a ty sa kde flakas? :confused: :sweat_smile: :grinning: ... som rada, ze sme spolu v klube, aspon niekto :sweat_smile: :grinning:
14. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chce ako chce....ma 31 rokov,sme spolu 6 rokov,tak by bolo nacase sa niekam posunut..ale ako som spominala,staviame dom,tak mozno za 1-2 roky...ale doktorka mi povedala,ze mam malu maternicu,aby som moc necakala... :frowning2: :frowning2: tak neviem...
riana ahoj..ako :slight_smile: :slight_smile:
mexx...stratila si sa? ako je to s tym mauglim??? :wink: :wink: :wink:
14. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... ved mexx to uz vysvetlila kusok vyssie ako je to s jej malym :wink:
my vobec nevieme, kedy zacneme planovat ... vyzera to na dlhsie :angry: :rolling_eyes:
14. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok