• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
etuska nas dobehlaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no to je dobry napad s tymi vecickami :grinning: :grinning:
etuska a kdeze to byvas v tom zahranici? :astonished:
14. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-len by to stalo za to vidiet ten vyraz tvare :grinning:
Juuj- v takom mladom veku a nechce si plnit manzelske povinnosti :confused: :sweat_smile:
14. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...takze to znamena,ze ked ti poslem moju diplomovku,tak mi ju z radostou skontrolujes? :grinning: :grinning: :grinning:
a co mas na mysli s tymi manzelskymi povinnostami??? :fearful: :fearful:
14. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... tak on uz velmi mlady nie je ... bude mat v januari 35 rokov, takze mladost v prdeli a do dochodku daleko by som povedala
14. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co bude robit,ked bude mat 50-60 rokov???bude chciet,ale nebude moct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chytali sme u brata v izbe skrecka.

Prisla som sa sem narychlo rozlucit. Po tej nahanacke sa mi zacala strasne tocit hlava, takze idem uz do postele.
Dobru nocku zelam :wink:

Paaa
14. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... to uz je jeho problem :slight_smile:
14. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Etus, nesnazilkujeme, ani nebranime, presne ako doteraz. Tehu mozem byt kludne, riesi sa to potom odchodom na matersku ako v kazdom inom zamestnani, a po polroku materskej, ak by som chcela, by som mohla v praci pokracovat. :wink:

S chlapmi je to ine, oni to maju take jednoduchsie, nemusia tolko prihliadat na vek... :unamused:
14. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-to s tym skreckom bolo dobre :sweat_smile: dobru noc :dizzy_face:

Zuzi-a nevyhovara sa na migrenu? :sweat_smile:
14. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja chcem chytat skrecka. :grinning: My ale ziadneho nemame.
14. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... nie nevyhovara sa na migrenu, ale na to, ze nema chut, lebo ma vraj stresy z toho, ze nema pracu ... takze uz asi 3 tyzdne nic nebolo, ale som si povedala, ze ho necham tak, nech sa sam rozhybe
14. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-to je pochopitelne a v tejto situacii aj rozumiem preco by dieta nechcel.Kazdy muz chce mat aspon pocit,ze je "hlava rodiny" a dokaze ju uzivit...
Necrta sa mu nieco v ZA,BA???ci nechce dochadzat?
14. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... tak ale kvoli tomu by sa mohol aspon raz za tyzden prekonat, vask nemusi pri tom hned robit aj dieta
zatial sa mu necrta nic ... a v BA ani nehladame, llebo nechcem aby chodil na tyzdnovky ... taky vztah mi netreba
14. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno by bol potom naruzivejsi :grinning:
14. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo naopak ... neviem, ci by to bolo dobre, mozno by sme sa jeden druhemu len odcudzili
14. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no-zalezi od okolnosti.My sme tak s MM vydrzali asi 3 roky-ja som bola doma s malou u nasich a tam aj pracovala a on este studoval na VS,tak bol 3-4 dni mimo a celkom nam to vyhovovalo.Tearz sa vidime velmi malo,ale aspon vikendy su nase :slight_smile:
14. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... my uz ale nemame taky vztah ako sme mali na zaciatku, su tam nejake trhlinky, takze bohvieako by to bolo ... hlavne z mojej strany :pensive:
14. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevadi ti to?Ja ked necitim ze je u nas vsetko OK,tak ma to dost stve a otravujem MM ze sa musime o tom porozpravat :sweat_smile:
14. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... samozrejme, ze mi to vadi, narozpravala som uz toho dost a odozva z druhej strany bola len ..."ale no moja" ... kaslem na to, nech to je ako chce, ja sa vykecam na konovi a na pokeci a je dobre
14. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vam zelam :dizzy_face:
14. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku vsetkym :dizzy_face:
14. máj 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bree ranko spachtosom a pekne predpoludnie pracujucim a skoro vstavajucim :grinning:
15. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre, dobre... :slight_smile:
15. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mexx :slight_smile:
15. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj. :slight_smile:

Tak sa mi podarilo spratat vsetok naroztahovany brajgel, nalozit dalsiu varku do pracky, ulozit krpca aspon na polhodku spat (som zvedava, kolko volneho casu mi teda dopraje) a zranajkovat jogurt. No, lepsim sa... :sunglasses: :grinning:

Inac to vonku zrana vyzeralo lepsie, aj slniecko vykukalo...teraz zas nic. Zas bude asi kosa. Pche.
15. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx a zevraj dneska 24°C. To chcem vidiet, ked je stale zamracene. A rano este taky neprijemny studeny vietor :rolling_eyes:. Este vcera som si vsimla, ze uz drobcovi svieti 5 mesiacikov :slight_smile: Mal niekedy v poslednych dnoch "vymesacie"?
15. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V pondelok tusim. :slight_smile: Takze uz ho poznam viac ako mesiac. Nejako to leti... :sweat_smile:

No vonku som zatial nebola, tak neviem, nakolko je kosa, mozno nie je az taka velka, akurat to slnko nikde... Aspon neumreme teplom. :grinning:
15. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, ten cas strasne leti :astonished:

Uz je teraz o nieco lepsie nez rano a omnoho teplejsie nez vcera. Inak aj ja som toho nazoru, ze lepsie pod mrakom ako sa na slnku opekat :slight_smile:
15. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak ja som narychlo skocila do kniznice, a vonku je normalne sparno. Som prekvapkana. :sweat_smile: Teraz este pockam, kym pride MM z prace a vybehneme von aj s malym.
15. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem nas teraz posunut na prvu stranu, nech zas nedopadneme ako naposledy, ked nas Mexx lovila na 3. strane.

Mne o hodku aj stvrt padla :dizzy_face:. Po praci idem s kamaratkou do mesta, takze dojdem az vecer (ak to dnes stihnem :grinning: :grinning:).
15. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok