• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Jeej, mexx :dizzy_face:
15. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky,tak mne uz "padla"-stihli sme sa naobedovat a poobede sa chystame s Miskou ku kamoske.Vonku prsi a mame 12 C-kto sa vymeni? :grinning: Ja uz sa normalne aj tesim na Slovensko ze sa trochu zohrejem :sweat_smile: -uz len 7tyzdnov-som zvedava aky bude navrat do UK-lebo zatial mi Slovensko az tak nechybalo,ale co ak sa nebudem chciet do UK vratit :grinning:
15. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, ty si asi robis s tou vymenou srandu. Ja sa teda dobrovolne hlasim, ze sa nevymenim :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ma to jedno velke pozitivum,ze som tu musela zacat opat soferovat :grinning:
15. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis to, Etus :slight_smile:
Ja tu este budem tak zo 40 minut a hajde prec :grinning:
15. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,ja idem umyt riad ,lebo o chvilu ideme na navstevu :slight_smile:
Oficialne som vysadila HAK,tak som zvedava ako mi to rozhadze moju hormonalnu hladinu :grinning: ale uz sa aj tesim,ze sa nedopujem "chemiou" :sweat_smile:
mrknem vecer :dizzy_face:
15. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja sa oficialne hlasim, ze by som sa kludne dobrovolne vymenila. Aspon na nejaku dobu. Aj ked...ide leto, budem sa moct konecne zas kupat v jazere...no...popremyslam este... :sweat_smile: Ale fakt by som isla. :slight_smile:
15. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,ste tu? :cry:
15. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak konecne nam zacina vikend :dizzy_face: ... akurat som draheho zapriahla do varenia vecere, budeme mat len spagety, lebo mne sa nic nechcelo varit :grinning: ... tak uz cakam, kedy MM zavola z kuchyne, ze mozeme papat :wink:
15. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi, :sweat_smile:
fiiiha,tak to by som si teda dala...Ja peciem fasirku na zajtra...Dnes som mala cele poobedie pre seba,kedze je MM v praci,tak som si urobila sobotu a vsetko som poupratovala...Zajtra ma nieco podobne caka na stavbe :rolling_eyes:
15. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... tak este neviem, co zajtra uvarime, mozno budu len rezance s makom, tie mali byt dnes, ale nakoniec sme sa rozhodli pre spagety :sweat_smile: ... my zajtra musime ist najskor na nakup, potom upratat, prezliect periny a potom uz asi len oddych ... stavbu mi ani nespominaj, to som si uzila v detstve, ked nasi stavali dom, nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak..ja som si dnes urobila aj tvarohove slize..mala som na ne taku chut,az ma to omrzelo :sweat_smile:
Ja som si to dnes vsetko odbila..aj prezliekanie perin...aku omacku ste mali ku spagetam? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omacku sme mali z konzervy, nejaku sampinonovu, sme lenivi obaja, aby sme nieco dlho kuchtili :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
Zuzi-vy mate jedalnicek ako moja dcera :slight_smile: my uz druhy den dojedame franc. zemiaky a vyzera to ze ostanu aj na zajtra :grinning:
15. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved aj to treba...byt lenivi :sweat_smile: :sweat_smile:
a ostatne baby co...uz spia??? :confounded:
15. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj erika .... som mala strasnu chut na toe spagety, tak som cakala do siedmej, kym MM pride z garaze a uvari :grinning: ... ved ja mam mat kludovy rezim :grinning: ... kvoli tej nohe :rolling_eyes:
siska ... asi uz niekde ziju, ked je dnes piatok :grinning: ... a mexx ma uz ine starosti ako tu sediet na konovi, ved s takym malym prckom je stale co robit :wink:
15. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja nespim, ale len rychlo nakukujem. :wink: Idem k telke vedla MM zasadnut, este asi dobehnu aj nasi, tak nech tu nestrasim...
15. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej mexx ... ja o vlku a vlk tu :grinning: :wink:
15. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-a vies ze aj ja si dnes uvarim na veceru :grinning: si mi spravila chut :sweat_smile:
prave sme prisli z navsetvy tak je Miska vyblaznena a ja mam dobry pocit,ze s nou netrcim doma-aspon tych par tras mam "nacvicenych" :grinning:
15. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, len si uvar, ja som sa uz napchala ako prasiatko :grinning: :grinning: :grinning: ... to je dobre, ze sa miska vysantila, mozno skor zaspi :wink:
15. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ....ved som si aj myslela,ze nieco porabate,ale som vas chcela trosku podpichnut... :grinning: :dizzy_face:
no to mas pravdu,mexx ma urcite vela svojich starosti s babatienkom :wink:
etuska,aspon si trosku vypadla zo stereotypu... :sunglasses:
aj ja sa chystam robit cez vikend fran.zemiaky...v nedelu musim dopisat diplomovku,lebo ma picne :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... nezavidim tu diplomovku, som rada, ze to uz mam za sebou :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj...aj ja si budem hovorit..ale este potom dva roky a potom uvidime...chcela by som PhDr... :confused:
15. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to koncis teraz Bc? ... ja som si tiez chcela robit este maly doktorat, ale naco mi bude ... radsej si spravim treti predmet do aprobacie, to je prospesnejsie
15. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siska-to aj ja,alebo aspon PhD :slight_smile:
no Miska mi tuka do kalvesnice-idem precitat rozpravku :sweat_smile:
15. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... PhD trva az 5 rokov externe
15. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale dost bolo skoly...ako tak sleduejm,kazda mame svoje za sebou,ale aj pred sebou :sweat_smile:
a aky by si chcela treti predmet?
15. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ... uvazujem nad anglinou ... trva to len 2 roky, kedze uz mam pedagogicke vzdelanie, lebo to je studium len pre ucitelov ... potom budem na skolach este ziadanejsia ako teraz a uväzok mi naplnia bez problemov
15. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa.tak to je super...a kde je problem???
boze,niako ma zmaha unava,ale musim sa prekonat,lebo pojdem este pre MM :astonished: :astonished:
15. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
problem nie je nikde, preco? ... len dam za to dost penazi, tak to musim zvazit ... necham to asi az od toho dalsieho skol.roka
15. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok