Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
15. máj 2009

Jeej, mexx 😵

etuska
15. máj 2009

cafte kocky,tak mne uz "padla"-stihli sme sa naobedovat a poobede sa chystame s Miskou ku kamoske.Vonku prsi a mame 12 C-kto sa vymeni? 😀 Ja uz sa normalne aj tesim na Slovensko ze sa trochu zohrejem 😅 -uz len 7tyzdnov-som zvedava aky bude navrat do UK-lebo zatial mi Slovensko az tak nechybalo,ale co ak sa nebudem chciet do UK vratit 😀

riana12
15. máj 2009

Etus, ty si asi robis s tou vymenou srandu. Ja sa teda dobrovolne hlasim, ze sa nevymenim 😀 😀 😀

etuska
15. máj 2009

ale ma to jedno velke pozitivum,ze som tu musela zacat opat soferovat 😀

riana12
15. máj 2009

No vidis to, Etus 🙂
Ja tu este budem tak zo 40 minut a hajde prec 😀

etuska
15. máj 2009

No,ja idem umyt riad ,lebo o chvilu ideme na navstevu 🙂
Oficialne som vysadila HAK,tak som zvedava ako mi to rozhadze moju hormonalnu hladinu 😀 ale uz sa aj tesim,ze sa nedopujem "chemiou" 😅
mrknem vecer 😵

mexx
autor
15. máj 2009

Tak ja sa oficialne hlasim, ze by som sa kludne dobrovolne vymenila. Aspon na nejaku dobu. Aj ked...ide leto, budem sa moct konecne zas kupat v jazere...no...popremyslam este... 😅 Ale fakt by som isla. 🙂

siska86
15. máj 2009

babulky,ste tu? 😢

zuzanockamt
15. máj 2009

Ahojte 🙂
tak konecne nam zacina vikend 😵 ... akurat som draheho zapriahla do varenia vecere, budeme mat len spagety, lebo mne sa nic nechcelo varit 😀 ... tak uz cakam, kedy MM zavola z kuchyne, ze mozeme papat 😉

siska86
15. máj 2009

Ahoj Zuzi, 😅
fiiiha,tak to by som si teda dala...Ja peciem fasirku na zajtra...Dnes som mala cele poobedie pre seba,kedze je MM v praci,tak som si urobila sobotu a vsetko som poupratovala...Zajtra ma nieco podobne caka na stavbe 🙄

zuzanockamt
15. máj 2009

siska ... tak este neviem, co zajtra uvarime, mozno budu len rezance s makom, tie mali byt dnes, ale nakoniec sme sa rozhodli pre spagety 😅 ... my zajtra musime ist najskor na nakup, potom upratat, prezliect periny a potom uz asi len oddych ... stavbu mi ani nespominaj, to som si uzila v detstve, ked nasi stavali dom, nikdy viac 😝

siska86
15. máj 2009

asi tak..ja som si dnes urobila aj tvarohove slize..mala som na ne taku chut,az ma to omrzelo 😅
Ja som si to dnes vsetko odbila..aj prezliekanie perin...aku omacku ste mali ku spagetam? 😝

zuzanockamt
15. máj 2009

omacku sme mali z konzervy, nejaku sampinonovu, sme lenivi obaja, aby sme nieco dlho kuchtili 😀 😀 😀

etuska
15. máj 2009

ahojte kocky,
Zuzi-vy mate jedalnicek ako moja dcera 🙂 my uz druhy den dojedame franc. zemiaky a vyzera to ze ostanu aj na zajtra 😀

siska86
15. máj 2009

ale ved aj to treba...byt lenivi 😅 😅
a ostatne baby co...uz spia??? 😖

zuzanockamt
15. máj 2009

ahoj erika .... som mala strasnu chut na toe spagety, tak som cakala do siedmej, kym MM pride z garaze a uvari 😀 ... ved ja mam mat kludovy rezim 😀 ... kvoli tej nohe 🙄
siska ... asi uz niekde ziju, ked je dnes piatok 😀 ... a mexx ma uz ine starosti ako tu sediet na konovi, ved s takym malym prckom je stale co robit 😉

mexx
autor
15. máj 2009

Ja nespim, ale len rychlo nakukujem. 😉 Idem k telke vedla MM zasadnut, este asi dobehnu aj nasi, tak nech tu nestrasim...

zuzanockamt
15. máj 2009

jeeej mexx ... ja o vlku a vlk tu 😀 😉

etuska
15. máj 2009

Zuzi-a vies ze aj ja si dnes uvarim na veceru 😀 si mi spravila chut 😅
prave sme prisli z navsetvy tak je Miska vyblaznena a ja mam dobry pocit,ze s nou netrcim doma-aspon tych par tras mam "nacvicenych" 😀

zuzanockamt
15. máj 2009

erika, len si uvar, ja som sa uz napchala ako prasiatko 😀 😀 😀 ... to je dobre, ze sa miska vysantila, mozno skor zaspi 😉

siska86
15. máj 2009

ahojte baby ....ved som si aj myslela,ze nieco porabate,ale som vas chcela trosku podpichnut... 😀 😵
no to mas pravdu,mexx ma urcite vela svojich starosti s babatienkom 😉
etuska,aspon si trosku vypadla zo stereotypu... 😎
aj ja sa chystam robit cez vikend fran.zemiaky...v nedelu musim dopisat diplomovku,lebo ma picne 🙄 🙄

zuzanockamt
15. máj 2009

siska ... nezavidim tu diplomovku, som rada, ze to uz mam za sebou 😵

siska86
15. máj 2009

ach jaj...aj ja si budem hovorit..ale este potom dva roky a potom uvidime...chcela by som PhDr... 😕

zuzanockamt
15. máj 2009

aha, to koncis teraz Bc? ... ja som si tiez chcela robit este maly doktorat, ale naco mi bude ... radsej si spravim treti predmet do aprobacie, to je prospesnejsie

etuska
15. máj 2009

Siska-to aj ja,alebo aspon PhD 🙂
no Miska mi tuka do kalvesnice-idem precitat rozpravku 😅

zuzanockamt
15. máj 2009

erika ... PhD trva az 5 rokov externe

siska86
15. máj 2009

no ale dost bolo skoly...ako tak sleduejm,kazda mame svoje za sebou,ale aj pred sebou 😅
a aky by si chcela treti predmet?

zuzanockamt
15. máj 2009

siska ... uvazujem nad anglinou ... trva to len 2 roky, kedze uz mam pedagogicke vzdelanie, lebo to je studium len pre ucitelov ... potom budem na skolach este ziadanejsia ako teraz a uväzok mi naplnia bez problemov

siska86
15. máj 2009

aaa.tak to je super...a kde je problem???
boze,niako ma zmaha unava,ale musim sa prekonat,lebo pojdem este pre MM 😲 😲

zuzanockamt
15. máj 2009

problem nie je nikde, preco? ... len dam za to dost penazi, tak to musim zvazit ... necham to asi az od toho dalsieho skol.roka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre