Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
4. feb 2008

No jo... 😀 By nam ale vzrastol pocet obyvatelstva... 😀 😀 😀

moncika15
4. feb 2008

fiha to by bolo 😅
ja by som to aj parkrat riskla 😀

a co nove? kam sa podeli zase tie baby jagy?! ☹

mexx
autor
4. feb 2008

No neviem, sa tu stretavame tak postriedmo... 😅 A uz aj ja padam pre dnesok, presuvam sa do postele, este chcem nieco precitat... Snad sa tu zrazime zajtra...alebo niektory dalsi den... 🙂 No pri nasom stasti... 😀 😀 😀

moncika15
4. feb 2008

ved my mame problem so zrazom aj ked mame povne udany termin 😀
DOBRU NOC a sladke sny 🙂 pa nabuduce

mexx
autor
4. feb 2008

No veru, zla distribucia a organizacia... 😀
Tak dobru, papa... 🙂

lul
4. feb 2008

uz spite? tiez som pocula o najucinejsej antikoncepcii - NEONDZIC 🙂

moncika15
4. feb 2008

lul: 😀 😀 😀
ja este nespim 😎

andulqa
4. feb 2008

alebo aspirin - medzi kolena ;)

nj, ja tiez dufam v nehodu 😀 ale pouzivame prsiplaste, ako tomu hovorime 😀

moncika15
4. feb 2008

😕 aspirin - medzi kolena? to nenako nexapem 😅

lul
4. feb 2008

mon - no ked budes mat zopnute kolena, asi sa tam tazko partner dostane, nie? skus si to predstavit 😀

moncika15
4. feb 2008

😀 😀 😀 to je sila!

andulqa
4. feb 2008

presne tak 😀

lul
4. feb 2008

cink 😉

mexx
autor
5. feb 2008

Jasne, acylpyrin medzi kolena je odporucana antikoncepcia mojho otca... 😀 Len teda neviem, ako velmi by sme si s takou uzili...

lucida
6. feb 2008

Ahojte baby,tak ja som dnes v lekarni nakupila nasu dalsiu antikoncepciu a to spermicidny krem Pharmatex a ovulacny tester na zistovanie plodnych a neplodnych dni a este k tomu prerusovanie a babo este nedojde,ale dobry krok k nemu je aj to,ze uz len jedno balenie HAK aby sa telo znormalizovalo 🙂

moncika15
6. feb 2008

ahoj lucida, spermicidny krem je bez receptu? 😕

lucida
6. feb 2008

Ano a je tam pisane,ze zo 100 zien otehotnie 0,68 rocne.Je to najspolahlivejsia metoda po HAK.Mala som to vyskusat uz skor 😝

moncika15
6. feb 2008

neviem si ani predstavit akosa pouziva 😅

lucida
6. feb 2008

Proste je tam taka striekacka(akoze davkovac)A tolko kremu si natlacis do posvy,to je ako lubrikacny gel 😉

moncika15
6. feb 2008

hmm teraz nepotrebujem 😝 ale neskor mozno skusime

lucida
6. feb 2008

Ja ho bohuzial este potrebujem,zajtra podpisujem tu novu zmluvu,tak uvidim kolko vydrzim este cakat.A v juni svadba a este doprerabat byt a bude babo!!!!!!! 😵

oriesok
7. feb 2008

baby som vás musela ťahať až z druhej strany 😀 my už konenče vybavujeme všetky papiere ohľadom nadstavby.. tak dúfam, že sa to čoskoro rozbehne.. našetríme čím viacej koruniek a budeme sa snažiť o bábo.. inak mexx.. ako to je s tou hlienovou metódou? ale tak aby sme náhodou nepochybili.. lebo z tej knihy som nejaká zmätená.. čo si písala..

mexx
autor
8. feb 2008

Oriesok, no veru neviem, musim to najprv overit, ze ako to s tym hlienom vlastne je, aby sme to nepouzivali naopak... 😀

oriesok
8. feb 2008

no však.. teraz by mi to akurát nepadlo vhod.. 😀 tak keď o tom budeš vedieť viac info, tak daj večdieť.. dosť ma to zaujíma..

perla200
8. feb 2008

čaute dievčatá....prešlo pár mesiacov a ozývam sa🙂))) no ja sa už ani nehodím do tejto rubriky, strach ma opustil, ale aj tak sa nám nedarí otehotnieť...no uvidíme....ja len som si myslela, že kedže mi v živote skoro všetko vyslo na jednotku, že zavelím teraz a bude bábo a ono to také lahké nie je, takže ktoré rozmýšlate o odklade bábätka, tak rozmýšľajte o tom....lebo v dnešnom svete je to ťažké...takmer každá kamoška bud potratila, alebo nemôžu zatial...majte sa a vela zdaru...nejaká som depresívna čo?

mexx
autor
8. feb 2008

Perla, mozno si depresivna, ale nevadi, tu sa mozes odventilovat (vramci moznosti)... 🙂 Ja si to tiez vsimam v poslednej dobe, ze ake je to zvlastne... Je vela parov, ktore chcu otehotniet a nedari sa im, alebo prisli o babatko...akoby bola nejaka uplne divna doba, nechapem... A tak aj ja velakrat rozmyslam nad tym, ci to pojde... 😒 Ale aj tak pevne verim, ze ano... 🙂

mexx
autor
8. feb 2008

Oriesok, nasla som nejake info o tej Billingsovej ovulacnej metode (metode hlienu), klikni si tento link, su tam nejake info... 🙂 Ale spolahlivost nikto nezaruci... 😉

http://www.billings.sk/

lucida
8. feb 2008

Ahojte,tak ja som dnes podpisala zmluvu hned na dobu neurcitu,takze po skusobnej dobe mozme zacat planovat.V decembri najneskor.Jupí!!!!

mexx
autor
8. feb 2008

Luci, no vidis, tak sa zacina darit... 😉 🙂

lucida
8. feb 2008

No len dufam, ze prezijem skusobnu dobu a nevyhodia ma alebo co 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre