Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katie1
6. nov 2010

Caute dievky. Ja som prave prisla z vencenia a tlacm lupienky s jogurtom a bananom, mam rannu pohodicku este.
@riana12 jeeej, tak sa staras o steniatko? Juj, zboznujem steniatka (aj vsetky zvieracie mladatka). Uzite si to 😉 Moja Donna ked bola steniatko a chodili sme na vycvik tak som sa nevedela dockat kedy uz bude velka, nech uz rozumie vsetkemu...a vtedy mi niekto povedal, ze si to mam uzit, lebo potom uz bude stale iba velka 😀 A tak je, esteze boxerkovia su povahovo vecne deti 😵 Co budete dnes robit? Ja chcem oddychovat - pojdeme akurat so psom do lesa na prechadzky. To je moja naj relaxacna cinnost - travit cas v prirode. Tento vikend konecne ziadne navstevy 😅

duska1122
6. nov 2010

ahojte pekne rano. Vidim ze ste ranne vtacata. ja som si namiesto rozcvicky bola zasoferovat sice frajer ma buzeroval, ale inak celkom sa dalo. chodci dosli stastne domov auto ostalo cele a dokonca sa mi podarilo aj zaparkovat. takze uspech
riana12 tak si dala na chov psika aj ja by som chcela , ale bojim sa ho chovat v byte. a ako sa vola?

riana12
6. nov 2010

@duska1122 no to nie je moj psik, je mladeho, ja som s nim len dneska sama doma, teda doobeda... a vnutri ho maju len docasne, kym troska podrastie a urobia mu poriadne miestecko - volieru, budu... predsa je to len pes na von - labrador 🙂 a meno - no vyzera to byt sucka, dneska sa s nim pojde este vetosovi na prehliadku a asi aj ockovanie... ten vynesie verdikt, co to je 😀 volaju ho tu Lejdy, ale tak ja ho ani tak neviem volat a akosi mi parkrat aj dneska mimovolne uslo, ze Jerry - asi 2 dni ho aj takto volali... Lejdy sa mi nepaci 😒 ale tak ked ho uz budu takto stale nazyvat, musim sa prisposobit... 🤐

riana12
6. nov 2010

@katie1 no ja vidim tohto drobca a neviem sa dockat, kedy bude dospely 😀 a nejako ma neposlucha ☹ aspon viem, ze ja si sama od seba psika nezaobstaram... ja nemam ten potrebny respekt alebo schopnost alebo co 😔 pre mna budu tak skrecky, rybicky, andulky a este macicka 😀 ale nieco narocnejsie na vychovu u mna pada 😝

katie1
6. nov 2010

@riana12 Jeej, malicke hunate klbko vonavucke babatkovske 😲 Ja som mala aj perzskeho kocurika (ale pred 2,5r. zomrel ☹) a dodnes citim babatkovsku vonu mojich zvieratiek ked este boli miminka. A pes v byte je v pohode, clovek sa im automaticky venuje, v roddinnych domoch psy casto koncia vo volierach na dvore a su radi ked prechadzky maju raz za tyzden...cest vynimkam (nerada by som tymto vyvolala nejaku hadku), vsetko je o tom ako sa clovek k tomu postavi. My vsetky programy prisposobujeme psovi, nenechavame ju vobec doma samu, jedine ked musime ist do roboty.

riana12
6. nov 2010

@katie1 no ja myslim, ze mladeho havko bude mat tej pozornosti az az... havko bude mat volieru otvorenu stale, v dome nemoze byt dlho, domcek maju maly, havo bude velky, nie je to ani bytovy pes, no a vo voliere bude zatvoreny, len ked si to nejake okolnosti vynutia 😉

inak aj my mame doma psika - rodezskeho ridgebacka, ale mame ho vonku, prave kvoli tomu, aby sa mohol v klude vybehat kolko potrebuje... aj ked s nim na prechadzky nechodime - ale zase sa s nim vyjasime vo dvore 🙂 volieru nema, iba obrovsku budu 🙂 uz ma 7,5 roka a stale je ako maly, len by sa nahanal, hral... 😀

katie1
6. nov 2010

@riana12 my tiez raz ked budeme mat rodinny dom (nas sen), tak budu moct chodit zvieratka dnu aj von, ako budu oni chciet 😉

katie1
6. nov 2010

Moja opica mala teraz v septembri tiez uz 7 rokov - je to neuveritelne, ved teraz bola klbko male...

katrenka111
6. nov 2010

baby aj my sme uvažovali o psikovi, o macicke, o zajkovi.... ale predsa ja si myslím že do bytu nieee.....v rodinnom dome to už ano.... 😉

riana12
7. nov 2010

ahojte, ako ste sa dneska mavali? uz mame skoro vikend za sebou 😝 🙄

riana12
8. nov 2010

ahojte, dneska nikto? vcera nikto... 😒

jetta
8. nov 2010

ahojte fakt sem nikto nechodi... 😖

riana12
8. nov 2010

@jetta ahojky 🙂

ostatne asi vikenduju a este sa nevedia z toho spamatat 😀 😀 😅

jetta
8. nov 2010

@riana12 tak to asi ano, ak mam uprimne povedat ani mne sa nechce vysedavat v robote...ale aj pocasie je take ze by som len spala.... 😒

riana12
8. nov 2010

@jetta vsak ja sama tu neviem obsediet, hlava sa tvari, ze by rada praskla... a od vcera mam taky divny pocit, pobolievaju ma klby, troska chrbat a krize... tak len dufam, ze ma nejaka choroba nebude nahanat... 😝

jetta
8. nov 2010

@riana12 dufam ze nie..aj ja mavam taketo pobolievanie ale vela krat z toho nastastie nic nie je...ale tak nikdy nevies.
a ty si tiez v praci? 🙂

riana12
8. nov 2010

@jetta no hlava je inak sama o sebe, to mavam, asi kvoli pocasiu...
ale ten zvysok, to mozno nejake prechladnutie... uvidime...

ja som normalne v praci, asi tak do 16:15 a ty ako?

jetta
8. nov 2010

@riana12 ja som do 16:00 ale momentalne mam take bodobie ze sa mi vobec nechce chodit do prace.vlastne aj uvazujem nad zmenou.
a aky si mala vikend? 🙂

riana12
8. nov 2010

@jetta a aku to mas robotku, kludne aj do IP, ak nechces pisat verejne 😉

no ja vikend celkom v pohode, v sobotu rano budicek kvoli havkovi, co ma priatel male steniatko, sprcha, potom az ranajky okolo jedenastej, medzitym priatelova sestra mi nechala dcerku na strazenie, mlady mna aj malu zobral na veceru na pizzu a este sme neskor vecer isli posediet s kamaratmi...
a vcera bol len taky oddychovy, cely den ma hrdlo chytalo, k tomu to ubolavene telo... 😒

duska1122
8. nov 2010

ahojte vidim ze je tu nejak mrtvo. ako ste a mali cez vikend.
mna tiez nejak chyta cosi. vecer ma bolela hlava , tajne som dufala ze to do rana prejde , ale nic. akoby mi v nej vybrovalo. tak som si dala modafen a cuduj sa svete zabral. asi to bude aj pocasim (alebo tym vcerajsim vinom)vonku je tak hnusne cely den. cloveku sa nic nechce. cakam kym pride drahy s roboty , poslem ho po nejaku cokoladu , nieco na povzbudenie treba 😀

katrenka111
8. nov 2010

@riana12 no predstav si že ja som bola seknuta 2 dni,vobec som nevedela ležat takže som total nevyspata.... niečo mi asi vyskocilo ci co.... včera mi dal mladý masaž a nejak to asi pomohlo chvalabohu 😉

katrenka111
8. nov 2010

@jetta nespokojna s pracou??? Tak aj ja mam take stavy a tiež uvažujem že to zmením...... no nie je to jednoducheee

riana12
8. nov 2010

@katrenka111 chudatko ☹ fajn, ze masaz pomohla a ze sa takto mlady stara 🙂 😉

mne zase moj mlady jednu speci vec kupil dneska 😀 😀

katrenka111
8. nov 2010

@riana12 no aku...pochval sa nam.......???

riana12
8. nov 2010

@katrenka111 dam iba do IP 😅

duska1122
9. nov 2010

ahojte fiha dnes som tu prva. @jetta takych co by radi zmenili pracu je nas tu viac. len keby bolo kde. dnes si clovek moc nenavybera.

riana12
9. nov 2010

ahojte 🙂
ja sa tulam v inej teme a medzitym praca 😀

riana12
9. nov 2010

@duska1122 dala som ti naskok 😅 😀

katrenka111
9. nov 2010

Ahojte... no veru keby aspon bola dostatočne ohodnotena ta práca.....bieda to je tu na Slovensku...... ☹

duska1122
9. nov 2010

@riana12 😀 dakujem
veru bieda keby som aspom byvala blizsie k bratislave lebo tu v trencine to stoji za.... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre