Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mirettim
1. mar 2008

ahojte..tak to mate pravdu..inak moj mi uz asi tri krat povedal, ze ked vezmeme uver, tak z toho dame aj peniazky na injekcie proti rakovine krcka maternice. Asi sa tych hrozieb dost boji..normalne o tom probleme studoval veci na nete. Prekvapil ma tulko.. 🙂 😀

lucida
1. mar 2008

Cukruska kazda normalna zena chce babo a kazda sa chce zabezpecit aspon tak,aby mali co jest a z coho platit najomne a tak celkovo vyzit... ☹ Keby zijem s milionarom a nemusim uz nikdy zarabat tak uplne vazne by som mala tolko deti kolko by som fyzicky zvládla(aspon 5) 😉

mexx
autor
2. mar 2008

No ja som presne taka ista, keby som vedela, ze nebudem mat ziadne existencne problemy a dokazem to vsetko uzivit, tak mam aj desat... 🙂

lul
2. mar 2008

ani nevravte. ja by som uz tiez najradsej, ale cakam na ortiel z prace... ide mi o zmluvu na dobu neurcitu (teraz mam urcitu) cize sa mozem kamosit s lucidou 🙂

lucida
2. mar 2008

lul no ja to mam za 4 mesiace na dobu neurcitu,ak ma samozrejme dovtedy nevyhodia a potom uz zacneme nad babom vazne uvazovat a ty to budes kedy vediet?

lucida
2. mar 2008

Ozaj baby sedi vam u vasich znamych teoria ze zeny rozhoduju o pohlavi dietatka?Cize ked ja mam 2 sestry a celkovo v rodine mame same baby tak ja by som mohla mat dievcatko,nie? 😵

mexx
autor
2. mar 2008

Luci, to mas nejako overenu teoriu? 🙂 No, tak napriklad na rodine z maminej strany je to fuk, lebo vsetci jej surodenci maju chlapca aj dievca, len mama ma dve dcery. Z otcovej strany su u jedneho brata dve holky a u druheho dvaja chlapci... A u znamych to prilis ratat neviem, ked neviem, kto ma kolko akych surodencov. Takze tazko posudit...
Ale moj oco ma tiez svoju teoriu. 🙂 Vsetci z maminej casti rodiny maju deti do paru, vzdy chlapec a dievca, akurat my sme dve baby. A ked si niekto z oca robil srandu, ze co je to za chlapa, co si nevie syna urobit, tak mal na to vzdy tu istu odpoved - vraj od jedneho otca len rovnake deti mozu byt. 😉 A podklada to tym, ze u nich v rodine to sedi, vsetci bratia maju deti rovnakeho pohlavia... 🙂

Podla mna pohlavie babatka zavisi na chlapovi... Teda aspon si myslim, lebo logicky vzate - ja ako zena mam len chromozomy X, a je na muzovi (resp. len na nejakej nahode), ci spermia, ktora oplodni moje vajicko s chromozomom X "doda" dalsi chromozom X a bude to holka alebo chromozom Y a bude to chlapcek... 😕

lucida
2. mar 2008

No ja som si to myslela doteraz tiez,ze chlap rozhoduje ale ten pediater na nauke nam povedal,ze zena.Na 90 percent som to pocula,ale podla mna je to tiez blbost.Moj drahy maju v rodine len chlapov,takze my budeme mat Jakubka 😉

mexx
autor
2. mar 2008

Jedna moja znama tu u nas mi to vravela, ze oni do toho isli uz s myslienkou "Ideme si urobit Jakubka", takze ani neriesili, ze ci by to mohlo byt nieco ine... 😉 🙂

lucida
3. mar 2008

Moj drahy mi prave oznamil,ze do roka budeme snazilkovat a ja si myslim,ze este skor. 😉 😉 Proste este pred rokom by povedal,ze deti za 2-3roky a teraz uz upusta sam od seba a ja sa tesim ako blcha.Stavim sa,ze po svadbe si uz nebudeme davat pozor. 😕 A mexx ja myslim,ze zacneme snazilkovat naraz-my tiez asi od augusta.jupííí.

editka_nz
3. mar 2008

lucida, kazda normalna zena chce babo?! A na to si prosim ta ako prisla? Tak potom ja som asi nenormalna, ale myslim, ze aj tak je to lepsie ako byt "normalna" ako ty, lebo pre teba normalna zrejme znamena obmedzena. sorry, neovladla som sa 🤐

lul
3. mar 2008

lucida - ja to budem vediet tiez tak o 4 mesiace 🙂

etitka - a to akoze ktora zena tuzi po babatku je obmedzena? to si sa radsej mala ovladnut, lebo takto vyzeras ako total truba... 😅

lucida
3. mar 2008

editka naco potom chodis na taketo stranky ked nechces babo a urazas nas?A preco som obmedzena?Lebo chcem dieta?

petulienocka
4. mar 2008

ahoooooj babule, som tu uz dlho nebola ☹ niet casu, opat sa zacalo robit na domceku, tak sa na jednej strane tesim a na druhej stresujem ako stihnem napisat DP 😅

no aj mna hadzali materske pudy zo strany na stranu ked som bola s neterkou, ale zatial to neprichadza do uvahy-treba vyriesit existencne veci, dokoncit domcek, skolu a najst si pracu-ale uz cela rodina otravuje otazkou, ze ci uz, alebo ze kedy sa niecim pochvalime!!! ☹

inak mila editka suhlasim s babami, ze normalna zena ma v sebe materske pudy od prirody a babo chce. ale urcite nepovazujem za nenormalne zeny, ktore deti nechcu. tak bud taka mila a nenazyvaj nas tu v nasej teme nenormalnymi, kedze sme na stranke o detoch a rodicoch a mimi chceme! A vlastne co tu vobec robis, a este aj v teme buduce snazilky, ked mimi nechces?!

mirettim
4. mar 2008

ahojte baby..to teda ziram..mam tiez kamosku ktora o detoch nechce ani pocut, ale ako ju poznam, potrebuje sa este vyburit..na diske a tak..ono myslim, ze tie pudy casom urcite pridu..neviem vlastne kolko ma editka rokov..

petulienocka..nieco mi hovor o pudoch..ja prave nastupujem do novej prace..do detskeho kutika..zatial sa len pripravuje predajna..ale ked tam zacnu chodit deticky..to bude radost.. 😉 tesim sa strasne.Tak to potom moj mili bude misiet urichlit svadbu 😀 😀 😀 hehehe

mirettim
4. mar 2008

jemine..urychlit.. 😅 😨

lucida
4. mar 2008

Ahoj babulky,ja som taka otravena z tej editky,ze normalne nemam chut sem chodit.nechapem co tu vlastne hladala... 😖

lul
4. mar 2008

luci - ale prosim ta... takyto ludia za to nestoja 😉

editka_nz
5. mar 2008

Milé dievčatká,
naozaj nechápem, čím Vás všetky tak veľmi urazil môj príspevok. Reagovala som ním na lucidu a jej nešťastne formulovanú vetu, ktoré pre zmenu urazila mňa. Preto, že nechcem mať deti, ešte nemusím byť nenormálna. Skôr naopak, aspoň nemám mozog zatemnený materskými pudmi (no, to zase budú reakcie).
A na otázku, prečo chodím na túto stránku len toľko, že sa vždy výborne zabavím na tom, ako ste schopné detailne analyzovať konzistenciu a kvalitu ejakulátu Vašich partnerov. Ktovie, ako by sa zatvárili, keby o tom vedeli, však, budúce snažilky? 😝

mexx
autor
5. mar 2008

Caute babce,
mi dva alebo tri dni nejde Konik, teda aspon u mna doma, u draheho mi ide, takze vyuzivam, ze som tu a rychlo pozeram, co je nove. 🙂
Luci, no mozno ozaj zacneme snazilkovat naraz, som zvedava, ako to dopadne. Mozno budeme chodit aj naraz kocikovat... 😉 🙂
No, ja sa snazim napriklad vyhybat tomu, aby som "detailne analyzovala konzistenciu a kvalitu ejakulatu" mojho partnera, lebo si myslim, ze zase az do takej intimity zachadzat nemusim. Ale nijako ma nepoburuje, ze to v inych temach robia alebo ze sa to tu rozobera, kazdy si moze pisat, co chce, a ked ma nejaka tema nezaujima alebo sa mi nepaci, tak ju jednoducho necitam. 🙂

mirettim
5. mar 2008

Ahojte..mexx mas pravdu, vobec ma nezaujima kede sa kto ako vyjadruje. Ja sem chodim, lebo sa mi tu paci, ale takyto "pubertiacky" nazor ma vie nastvat..sorry..no na druhej strane viem, ze taky to ludia maju urcite komplexi..takze nebudem sa tym zaoberat, nech si vezme na musku niekoho ineho...aby to bolo fakt opravnene..

editka_nz
5. mar 2008

"komplexi" by som mala skôr z tvojho pravopisu

mirettim
5. mar 2008

hahaha..chod provokovat niekoho ineho..alebo si daj upokojujuci caj

mexx
autor
6. mar 2008

Ako sa dnes mate, babule? 🙂 Ja som u draheho, slnko svieti, ale zima je velka...a mna boli hlava, tak sa idem kavou nalievat... 😔

andulqa
6. mar 2008

Ahojte baby, som tu parkrat pisala, tak my ideme kupovat bytik v novostavbe, tak sa tesim velmi a priatel povedal ze ked bude byt moze byt aj babo, tak z toho sa tesim asi este viac, takze asi zacneme v lete 2009, to budem mat akurat po statniciach, tak to bude fajn 🙂 uz aby to bolo 🙂

petulienocka
9. mar 2008

editka nehádž nás všetky do jedného vreca. ja tu určite nerozoberám žiadne intímne veci, teda aspoň kým si spomínam a keď to niekto robí, tak je to jeho vec. a v tejto téme sa to zatiaľ tusím vôbec nerozoberalo.
len aby sa aj tebe mozog raz "nezatemnil" materskými pudmi a budeš sa tu na to hneď inak pozerať 😅 a to by som chcela vedieť, čo tu potom budeš riešiť ty 😉

a inak ahoj babule. nemam čas už ani pomaly žiť ! 😔 opäť sa začali práce na dome, takže sme zase krôčik bližšie ku koncu a začina ma tlačiť termín odovzdania DP......ach jaj...... 😔
a vy ako? 🙂

editka_nz
9. mar 2008

Nehádžem vás do jedného vreca. Je čudné, že sa urážajú práve tie, ktorých sa to netýka... Ja tu na nikoho neútočím, vyjadrujem len svoj názor, na ktorý mám právo tak isto ako vy.

petulienocka
10. mar 2008

kuk 😕 babule to tu nejako zanedbavate?!?

kwatka
10. mar 2008

ahojte, tak ako? pozeram, ze sa tu konala nejaka vymena nazorov. Editk sa asi nudi, ale to nevadi, veď Panbožko má rad aj takych ludi.

mexx
autor
11. mar 2008

Caute zienky, mne doma stale nejde Konik, ani na jednom pocitaci, takze sem mozem mrkat len ked som u draheho (ze naco je chlapovi, ze mu ide Konik, to veru neviem - radsej nech ide mne zavislakovi, jajaj)... 😀 No ale vela ste tu toho nepopisali, takze som o nic prevratne asi neprisla... 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre