Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
5. jún 2009

Hej, Etus 😵 Mam tu skusku 😵 Uz ma caka len jedna, o tyzden a pol...

etuska
5. jún 2009

Tak parada-uzi si trochu volna 😉
ja som sa trochu hrabala v zahrade po tom co sme prisli z ihriska,ale akosi som premrzla i ked svieti slnko,ale fuka vietor 😝 No aspon Miska sa vyhrala

riana12
5. jún 2009

No dneska si taky klud pri pc uzivam, pomalinky uz asi aj do postele pojdem.
Zajtra budem vonku v zahradke tiez daco robit.

etuska
5. jún 2009

my este program na zajtra nemame a v nedelu MM opat pracuje 😖

riana12
5. jún 2009

Takze mas zase muzika v robotke? Hm... 😖

Ja chcem byt zajtra v zahradke, vecer by som si uz mala aj veci pobalit, potom uz casu nebude - v nedelu pride priatel k nam, v pondelok chcem nieco v meste vybavit a v utorok, hned po praci, uz ideme na chatu 😵

etuska
5. jún 2009

hej,muzik je v praci,ale sobotu bude mat volnu,tak hadam niekam pojdeme ak vydrzi pocasie.
juuj tak na chate som nebola ani nepamatam 🙂

riana12
5. jún 2009

Tak aspon sobotku mate pre seba 🙂

etuska
5. jún 2009

to hej 🙂
potrebujem skocit na poštu a este do kniznice a obchodu,tak sa Miske bude doobedu asi venovat tatko 😵
A co tie knihy co si si objednala?-nelakaju ta? 😀

riana12
5. jún 2009

Jaaj, no dneska nemam pomyslenie na knizku, trosku mam averziu voci citaniu (z toho ucenia) 😝 Uz sa pomalinky chystam spat, ale zajtra si urcite daco prelistujem a pocitam. Uz sa strasne tesim 😵

etuska
5. jún 2009

juuj,tak ja urcite nepojdem spat skor ako o polnoci-stale cakam na MM -aspon potom pokecame.Dnes sa chystam trochu zehlit pri telke,lebo ju takmer vobec nepozeram 😝

riana12
5. jún 2009

No ja pomalinky zaspavam pri PC, ale vzdy sa este najde nejaky cloviecik, s ktorym tu na nete chcem narychlo hodit rec.

etuska
5. jún 2009

🙂 a nakoniec ostanes do polnoci 😀 -tomu sa vravi zavislost 😀

riana12
5. jún 2009

No aj to sa moze stat, bo uz asi od deviatej si hovorim, ze uz koncim 😀

etuska
5. jún 2009

podobne 😀 idem mrknut do pribuznej temy-vsimla som si tam zuzku-asi si tam uz aj ty 😅

riana12
5. jún 2009

v tej 2010? hej, som 😀 najpv som baby chcela nalakat k nam, ale neslo to a jeden cas som si chcela pokecat a uz som tam aj potom ostala 😀 😅

zuzanockamt
5. jún 2009

Ahojte 🙂
tak a som aj tu 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

inak ja by som mala byt castejsie tu asi, lebo predsa je u mna realnejsie byt buduca snazilka ako snazilka od 2010 ... neviem, ci bude vobec nieco v 2015 😅 😀

riana12
5. jún 2009

Zuzi, ja som na to este horsie ako ty a som tam tiez 😀 😀 😀 😝

zuzanockamt
5. jún 2009

riana ... no len aby 😉

riana12
5. jún 2009

No Zuzi a prezrad mi, ako sa ja mam dopracovat k tomu skor, ked v podstate nic nemam? Ani chlapa ochotneho.

etuska
5. jún 2009

Kočky-ja to vidim tak,ze vy pridete k babatku ani sa nenazdate-tak ako ja kedysi 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

ved to aj ja 😀

riana12
5. jún 2009

Etus a ty nebodaj vies vestit do buducna? 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

erika ... keby to tak bolo, tak uz ho mam 😀

riana12
5. jún 2009

U mna podobne, ale chlap je az mooooc opatrny. Kebyze aj chcem, tak z baba nic nebude.

zuzanockamt
5. jún 2009

riana ... podobne ... chlap je az moooooooc opatrny 😀

etuska
5. jún 2009

no nie som vestica(nastastie) 🙂 ale prajem vam to(za priaznivych podmienok samozrejme)

riana12
5. jún 2009

No etus, bodaj by.

zuzanockamt
5. jún 2009

ved niekdy to snad bude 😉

riana12
5. jún 2009

No ja uz niekedy som na tom, ze sa toho ani nedockam 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre