Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
5. jún 2009

mne to stale pripada take nerealne ze by sme mali zacat snazilkovat uz tento rok-predsa 5 rokov je dlha doba a 3 roky sme boli bez HAK a davali si sakramentsky pozor 🙂 -ako sa vravi-dieta je najlepsia antikoncepcia 😅

No,odkedy som vysadila HAK tak sa aj dostavam do normalu a aj sa psychicky s tym viac ztotoznujem 🙂

riana12
5. jún 2009

Tak to asi bolo HAk, ze ti bola myslienka na babo zvlastna 😉 Predsa, brzdi to hormony,...

zuzanockamt
5. jún 2009

tak ja som bez HAK uz asi 10 mesiacov a veru sa stane obcas, ze si nedame pozor, ale to fakt len obcas ... zo zaciatku sme velmi nedavali pozor a anic sa nestalo ... dokonca sme aj plodne dni trafili v tych prvych mesiacoch a nic 😕

riana12
5. jún 2009

Zuzi, no ved sa vravi, ze zdravemu paru to moze trvat hoc aj rok, aj ked sa kazdy raz trafia do plodnych. Takze aj ked ste sa trafili parkrat a nic, stale je to ok 😉

etuska
5. jún 2009

Zuzi-ved bud rada 🙂
babo pride vetdy ked to bude najlepsie nacasovane hadam 🙂

etuska
5. jún 2009

No inac kočky mne to niekedy pride az smeisne kolk sa tu rozpisujeme o "moznom buducom snazilkovani" a popritom mam toho roku uz 13!!!tehu kamosiek,ktore o tom ani nejak zvlast nerozmyslali-šup-šup a bolo 😀 My sme asi nejake filozoficke a teoreticke typy 😀 😀 😀 😀

riana12
5. jún 2009

A oni vobec o tehu a babtku predtym nerozmyslali?

etuska
5. jún 2009

premyslali,u niektorych je to uz druhe babo,tak asi si povedali,ze treba mat deticky rychlo po sebe 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

asi sa podari len tym, ktori to maju viac menej na haku ... ako moja sestra ... ona ani moc o babätku neuvazovala, len ju priatel na to nahovoril a hned prvy mesiac ako si povedali, ze teda dobre, tak sa im zadarilo a v auguste bude maly na svete 😵

riana12
5. jún 2009

No tak nie sme az tak utrhnute z retaze 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

riana ... 😀 😀 😀

riana12
5. jún 2009

Najviac sa dari tym, co sa predtym podobnymi vecami nezaoberaju, nic ich netrapi a tak...

zuzanockamt
5. jún 2009

aj mne sa to tak zda 😅 😕

riana12
5. jún 2009

V mojom okoli je tiez tolko babatiek, co sa stali skor ako nehoda ako dlhodoby plan 😒 Ale zase ich prijali s nadsenim 🙂

etuska
5. jún 2009

suhlasim 😀 -som dokazom vasho tvrdenia 😀 Vobec som nad babom nepremyslala a pred skuskovym sme si jedno "vykuzlili" 😀 😀 😀

riana12
5. jún 2009

No len ked sa velakrat takto neda, no co uz 😒

etuska
7. jún 2009

cafte kocky,
ako vikendujete?
My sme boli doobedu s Miskou v kostole,MM pracuje-akurat teraz dosiel,tak sa ideme naobedovat a pojdeme niekam na prechadzku.
No-zatial to moje telo celkom normalne funguje aj po vysadeni HAK-M som dostala o den skor,takze zatial pohodicka-akurat ze je pri uzivani HAK som nemala ziadne bolesti a teraz ma islo roztrhat pryv den 😠 -ale som sa zatala ze ziadne lieky od bolesti neberiem.dnes je to uz ovela lepsie.
peknu nedelu 😵

riana12
7. jún 2009

Ahojte, tak som tu mala pocas poobedia priatela. Mal prist doobeda vlakom, ale zaspal 😀, tak prisiel az poobede 😝. Boli sme sa prejst, nieco vyse hodku, bolo strasne fajn 🙂 Len to malo jednu chybu, ze som teraz unavena, zivam, ze aj PC zhltnem.
Vcera som si balila veci, v utorok pridem z robotky, hned letime na spominanu chatu. Zajtra si pobeham po meste vybavit nejake veci a tak. Jupiii, dovca 😀

etuska
7. jún 2009

Riana-tak super.
Moj MM bol dnes v praci,teraz sli s Miskou na bicykel a do Tesca a ked mala zaspi,tak ideme vyplnovat formulare na Tax credits 😝 -no o mesiac letim s miskou na SVK tak musim povybavovat vsetky potrebne veci-nejako sa mi to nakopilo-uf 😀
Takze padam ja z MK a idem pracovat 😵

riana12
7. jún 2009

Este troska doplnim, pred priatelovym odchodom sme si otvorili flasku vina 😀. Nechelo sa mi ist na kofolu (priatel chcel pohar pivka), ale prehovorila som ho na vinko. Aj sme si pripili na vymesacie, co sme mali min. nedelu 😵 Len mne este stale v pohari ostava, som maly pijan, ale za to aj jeden glg ma "opije" 😀 😀 No idem to este do seba hrknut, nech sa lahsie zaspi 😀 😅, bo som stale v tom, ze je sest hodin vecer... 😕

etuska
7. jún 2009

Riana 😀 😀 😀
my sme konecne ulozili Mišku do postele-hadam coskoro zaspi,lebo este musime vyplnit tie papiere.
Poslala som aj mail na "teaching council" tak som zvedava ci my uznaju kvalifikaciu a ak ano-aky bude potom plat 😀 -zvysenie od septembra by potesilo 😅

No.ja si idem uvarit caj a makam dalej 😵
See U tomorrow 😀

riana12
8. jún 2009

Bre ranko 🙂 Ako sme sa vyspali? Doruzova 😀 😅

etuska
8. jún 2009

Riana-aj si odpovedas? 😀
No pracovny pondelok za nami 😅 -idem do "druhej smeny"-caka ma kuchyna....ale to som uz aspon v teplakoch 😀
V stredu mame v skole opat nejaku komisiu tak si musim nad pripravami trosku dlhsie posediet 😅 ale nevadi-je to pre dobro veci a aspon mi upracu ucebnu,lebo uz si z nej ucitelia spravili opat sklad 😠 -neskutocni bordelari.Zuzi-mala by si vidiet tie ucitelske skoly tu-ja by som sa necudovala ak by mali pod papiermi smradlavu ponozku a zhnite jablko 😅 -asi taki su poriadkumilovni-cest vynimkam 😅

riana12
8. jún 2009

Etus, zapomla som na otaznik 😀 Ale ciastocne sa to vztahovalo aj na mna 😀

etuska
8. jún 2009

ak verite v silu modlitby,tak vas prosim o jednu za vnucku nasho priatela,ktora sa narodila predcasne(v 6.mesiaci) 😔 Je to vytuzene dietatko-prve,vymodlene po 10-tich rokoch 😔 dakujem

riana12
9. jún 2009

Aj ja sa pomodlim za to male drobciatko. Verim, ze to dokaze a bude z nej velka slecna 😉

etuska
9. jún 2009

Riana-dik 😉
Moj MM vcera makal viac ako 12 hodin-domov prisiel az o 4:30-normalne uz svitalo,tak som sla odviest Misku do skoly a potom ja do robotky-aspon sa chudak vyspal 😕 a uz isiel opat.Uz sa neskutocne tesi na dovolenku-jasne ze aj my,ale jeho chudaka uz tak boli chrbat-same Veral gely a podobne somarinky kupujeme 😅

Idem s Miskou do zahrady-sice nam fuka,ale neprsi 😀
Riana-uz asi palis na dovcu,ze? 😅

riana12
9. jún 2009

Ahoj Etus 🙂
No prave som sa prisla rozlucit, na 5-6 dni sem "nepachnem" 😀. Cele poobedie som chystala veci v robotke, dorabala zameskane, nech sa kolegovcom lahsie zije, snad sa nic nepokazi, aby som nemala taky kruty navrat do reality 😒.

Tak sa maj pekne, Etus. Podobne aj ostatnym babulkam, ked sme zavitaju 🙂

Paaa 🙂

etuska
9. jún 2009

prijemnu dovolenku 😀

etuska
9. jún 2009

pekny vecer vsetkym buducim snazilkam 😵
ako ste sa dnes mali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre