Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
13. júl 2009

Zuzka, este si tu? 😕

zuzana0612
13. júl 2009

ano som tu

riana12
13. júl 2009

No ja teraz riesim v robotke, takze sa hlasim takto pomenej 😅.
S mladym to asi je nacas poriesene... 😒. Uz som bola stotoznena, ze ho poslem... No ale sme sa este na niecom dohodli, uvidime 🙄

zuzana0612
13. júl 2009

no tak snáď sa mu to podarí dodržať a tebe samozrejme tiež a bude všetko OK.
treba iba komunikovať a vedieť sa dohodnúť 😉

riana12
13. júl 2009

Tak ja mam chut komunikovat aj na rozdavanie, len ked druha strana nie je vacsinou ochotna sa pozhovarat a da mi kopu roboty ho k tomu dostat...
Zuzka, tebe teraz popoludni teta to PC opravila? (ak teda bolo treba nieco opravit 😅)

riana12
13. júl 2009

Dobru nocku 🙂

zuzanockamt
13. júl 2009

Ahojte 🙂
ja som az do zajtra u nasich, tak az teraz sa hlasim ... nebolo nejako casu 😉

riana12
14. júl 2009

Dobre ranko 🙂
Ved si treba uzit aj realny svet, nie len ten konikovsky 😀

riana12
14. júl 2009

🙄 🙄

zuzana0612
14. júl 2009

ahojte,
no tak včera to trvalo do desiatejkým sa niečo podarilo s tým pc spraviť, občas som sa dostala na vedlajší, keď tu kolegyňa nebola.
dnes máme audit aj zajtra, takže nestíham nič, ani robotu, ani písať, ani nič.... ☹ už aby bol štvrtok

riana12
14. júl 2009

Ahoj Zuzka 🙂

A co mys vo stvrtok? Volno?
Ja uz len cakam, ked budu styri...

zuzana0612
14. júl 2009

riana, no to tak býva, že občas jednej strane sa komunikovať chce a druhej nie. keď je to občas, tak pohoda, ale keď stále, tak to už je zlé. treba niečo robiť s takou situáciou.

riana12
14. júl 2009

Zuzka, ja mam z chlapov taky vseobecny dojem, ze ich nebavia reci, rozhovory, to len dusit v sebe a nakoniec z nicoho nic vybuchnut... 😝

zuzana0612
14. júl 2009

myslím, že si sa trafila. oni veci nehovoria, dusia to v sebe a potom nakoniec z ních vyleze, že šak si to môžeš aj domyslieť... 😉
ale veď snáď bude všetko ok. neboj 😉
my sme si tiež zažili všeličo. niekedy už aj viem, keď nič nehovorí, že čo by povedal, keby to v sebe nedusil

zuzana0612
14. júl 2009

nie, nemám vo štvrtok dovolenku, ale už tu nebudú auditori, tak bude taký trochu "kľud", aj keď to nie je kľud, že by som nemala toľko roboty, ale aspoň taký že nikto ti nestojí za chrbátom a nečaká, čo urobíš, kedy urobiš a tak.
oni sú ináč uplne super, ale toho stresu a zodpovednosti sa človek nezbaví aj tak 😉

zuzanockamt
14. júl 2009

ja sa uz hlasim z domu ... pred chvilou som prisla a idem sa este dovybalovat 😉

zuzana0612
14. júl 2009

tak ty sa máš, ja ešte stále v práci...

zuzanockamt
14. júl 2009

zuzka, tak to riadne dlho makas 😕 ... ja mam nastastie teraz dovolenku do konca jula ... tak som bola kuknut rodicov na dva dni 🙂

zuzana0612
14. júl 2009

jéj, taká dovolenka, to by som brala. ja budem až v aguste mať.
ale už som doma našťastie. pôjdem už spať

zuzanockamt
14. júl 2009

tak dobru noc 🙂

etuska
14. júl 2009

ahojte kočky,
pozeram ze ste sa rozpisali a ja akosi nestiham citat.Od nedele je u nas svokra,tak sme vyuzili tieto dni na vyletiky-nedela-Kezmarok(Europske ludove remesla),vcera-tura v Čingove v Slov. raji a dnes sme sa dorazili turou v Tatrach 😝 -ale bolo super.

Zajtra skoro rano ideme na danovy urad-lebo sme si davali odklad dan. priznania-tak som zvedava co poriesime 😅 ,potom narychlo zbalit a ideme odviest svokru do Kosic-ostaneme tam asi do soboty.

Drzte sa.Ozvem sa ked budem mat viac casu,ale potesim sa aj IP 😅

zuzana0612
15. júl 2009

dobre ránko

riana12
15. júl 2009

Ahojky 🙂

Zuzka, aj ty uz tak skoro rano strasis v praci? 😀

bamb27
15. júl 2009

ahojte baby...
..dnes sa k vam pridam trosku..
riana, chcela by som reagovat na tvoju poznamku zo vcera 15.10 ..o tvojom vseobecnom pocite z chlapov 😅
...mozno ta potesim, ale zrejme si doteraz stretla uplne inu vzorku chlapov ako ja.. ja ti mam vzdy stastie na ukecanych a klebetnych... s MM furt trepeme dve na tri a vramci toho rozoberieme aj vsetky nase plany, tuzby, napady, problemy, radosti a vsetko mozne
Jaj ozaj... a idem sa pochvalit lebo sa moc tesim...
Bola som na kontrole po konizacii vcera a pan doktor povedal ze mam krasny novy krcok a v septembri mozeme skusit zacat vyrabat babenko

riana12
15. júl 2009

Ahoj Bamb 🙂 No mlady dokaze o hovadinach donekonecna hovorit. Aj ked vidi, citi, ze s niecim nie som spokojna, ze to chcem prebrat, on just bude hust len svoje... 🙄
A gratulujem k jesennemu snazeniu 😉

bamb27
15. júl 2009

Tak potom je bud velky egoista (hoci kazdy clovek je svojim sposobom egoista) ..alebo mu na tebe a na tvojich pocitoch moc nezalezi... co by asi malo, ved ako moze byt strastny a spokojny ked vidi na tebe ze ty nie si a nechce to riesit? ...toto sa neda ani oznacit ako nezrelost, lebo on asi furt bude taky...take deculo, tak bud sa naucis brat ho takeho aky je ale myslim ze zmena nehrozi..

riana12
15. júl 2009

On mi tvrdi, ze je smutny, ked mna vidi smutnu, ale ako ochota nieco s tym spravit, tak to 0 bodov. Ked je to v zaciatkoch, tak len hluposti hovori, nieco sam o sebe... co zazil, na co sa tesi... To uz ho poznam, ma sklon, prenho neprijemne veci, zahovarat... 🙄 A tiez si myslim, ze je este decko... A to uz sa tak nezmeni... 🙄

bamb27
15. júl 2009

😒 hm
nejdeme na nejaku veselsiu temu?

riana12
15. júl 2009

kludne mozme 😉

bamb27
15. júl 2009

a si v praci ci kde? ...ja som momentalne v robote, v kancelarii mame 33 stupnov takze sa citim ako na havai..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre