Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
11. aug 2009

ja som mala na slovine super ucitelku slovenciny, teda ju iba v 6.-9. rocniku. ale este doteraz si niektore jej "nevedecke" pomocky pamatam 😀

zuzanockamt
11. aug 2009

ja som mala tiez stastie na ucitelov slovenciny aj na ZS a aj na gympli a mala som super matikarku na gympli, aj ked bola velmi svojska, ale vedela naucit 😉

riana12
11. aug 2009

aj na SS som mala dobru ucitelku slovenciny, len tam je zas slovencina o literature a to uz sa musi clovek sam naucit. akurat som akosi ocenovala, ze nas nutila citat, aj ked teda 5/6 triedy to ignorovalo, ale ostatnym to bolo len a len prospesne najma pri mature... co som pocula z inych tried, kde mali ine ucitelky, co takuto vec dost flakali...
matiku neriesim, kedze som bola na priemyslovke, tam sa tej matike veru vela nedavalo, ale ani som doteraz vsemozne vzorce nepotrebovala... aj v ZA mi zatial stacilo vediet ucivo po integraly, prebrali sme troska statistiku a je vybavene... zatial 😅 ale zase mi nerobi problem, keby bolo treba, hocico sa doucit.

zuzana0612
11. aug 2009

vy ste si teda fakt dobrú tému začali. matika, slovenčina. ale ja som tiež na zs nemala s týmto problém. na strednej som mala matikárku takú že... tak to bolo slabšie. ale diktáty a slohy... to bolo 1. teraz už tiež občas nerozmýšľam, čo napíšem... 🙂

riana12
11. aug 2009

Zuzka, treba oprasit aj taketo temy 😀 😉

riana12
11. aug 2009

tusim to tu skapalo aj s galotkami 😕 😕 😕 tu u nas lejavica ako z krchly 😝 😝 a spat sa mi chce neskutocne 😲 😲 😲 😠

zuzana0612
11. aug 2009

u nás pršalo tak do dvanástej. potom prestalo. a o pol druhej som išla domov. 😀

etuska
11. aug 2009

ahojte kocky,
premyslam nad kupou tohto mikroskopu:
http://wwww.eshop.zdravmat.sk/product_info.php?...

Mate s nim niektora skusenosti?
Podotykam ze M mam dost pravidelnu-tak myslim,ze by sa mi taka pomocka aj zisla.

zuzanockamt
11. aug 2009

erika ... no ja neviem ... ale ak si myslis, ze to vyuzijes, tak to kup, ale ak mas pravidelnu MS a aj citis priznaky ovu, tak ja by som ho nekupovala ... ja si chcem na buduci cyklus kupit testy a budem aj poctivo merat BT a som zvedava, ci nieco z toho bude, ked uz ma teda tie priznaky opustili 😝 😝 😝

etuska
11. aug 2009

Zuzi-ake priznaky?

zuzanockamt
11. aug 2009

erika ... priznaky ovu, mavala som ich vzdy ... asi 10 rokov som presne vzdy vedela, kedy mam ovu ... teda okrem obdobia HAK a uz treti cyklus nic 🙄 🙄 🙄

etuska
11. aug 2009

Pravidelnu MS mam,no priznaky ovu velmi necitim-ako kedy-no a rada by som zistila ci to funguje este pred tehu,aby som potom po 2om babu nemusela az tak radikalne riesit HAK- k tej by som sa teda nerada vratila 😝 -radsej takto v plodnych dnoch iba kondom-lebo zatial nam to celkom funguje 😅

zuzanockamt
11. aug 2009

myslela som ovu testy, aby to nebolo zle pochopene 😅 ... ine mi este dlho nebude treba 🙄

zuzanockamt
11. aug 2009

my momentalne uz nepouzivame nic ... kasleme na to ... tento cyklus sme fungovali stale "naostro"

etuska
11. aug 2009

no kvoli tomu som si Zuzi chcela objednat ten ovu mikroskop.Stoji 12 Eur a zivotnost ma vraj neobmedzenu(neviem kolko stoja ovu testy,ale tie su asi jednorazove)

zuzanockamt
11. aug 2009

hej erika, testy su jednorazove, ale ja nemam kedy skumat nejake paprade pod mikroskopom, dost, ze som sa uz prinutila kazde rano merat BT ... ja vyskusam este dalsi cyklus a ked ani vtedy nebude ovu, bezim k lekarke, nech s tym laskavo nieco robi

etuska
11. aug 2009

Zuzi-ten pristup sa mi paci 😀
Mrkni ake mam v albumceku nove kociky 😀

zuzanockamt
11. aug 2009

erika ... aj mne sa ten pristup paci, ale keby boli aj nejake vysledky z toho 😅

etuska
11. aug 2009

Zuzi-idem ulozit malu spat-ale hned ako zaspi som tu ako "na Koni" 😀

etuska
11. aug 2009

Zuzi-dočkaj času 🙂

zuzanockamt
11. aug 2009

oki 😉 ... mas tam pekne vecicky v albume, ja budem kocik asi po sestre, teraz bude rodit koncom augusta a vela veci zdedim po nej asi ... ja sa zatial idem trosku pobalit na zajtra, aj ked sa mi nechce 😝

etuska
11. aug 2009

jaaaj-ty uz zajtra odchadzas.Aj my 😅 Rano cestujeme vlacikom do Kosic k svokre-nech si aj druha babka uzije vnucku aspon par dni.
No-ja chcem kocik urcite novy-ten po Miske ma kamoska a nechame ho na SVK aby sme nemuseli vlacit druhy.Vecicky mam este po Miske a aj krstni rodicia daju hadam zase rie po svojich detickach 😅

etuska
11. aug 2009

ak by si tu potom uz nebola,tak pekny vyletik.Nech decka velmi nezlostia 🙂

zuzanockamt
11. aug 2009

tak deti vyzeraju byt celkom normalne, takze hadam nebude nejaky problem vazny ... len nech zavcasu zaspia 😀

riana12
11. aug 2009

kto tu? 😕

zuzanockamt
11. aug 2009

ja tu 😀
mala by som balit, ale nechceeeeeeeeeeee sa mi 😝

etuska
11. aug 2009

Podobne 😀

zuzanockamt
11. aug 2009

a este kecam so sestrou, ze kedy uz konecne chce vyrodit maleho 😀 ... este ma sice cas chvilu, lebo je 37 TT, ale uz ma toho chuda dost 😀

riana12
11. aug 2009

takze sa tu zisla ale chaska 😀 😀 😀 😀
minuly tyzden porodila znama a bola 37-38TT

etuska
11. aug 2009

ja som rodila 5 dni po termine

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre