Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
1. sep 2009

Ahoj Zuzi 🙂 Myslíš,že by som mala teraz dokiho hneď otravovať kvôli tomu skrátenému cyklu alebo to este nejaký deň počká? 😀 😅

zuzanockamt
1. sep 2009

tak ak nemas nejake extremne silne krvacanie alebo bolesti, tak to den-dva vydrzi ... ja som nakoniec u tej dokiny nebola ... viem, ze som urobila blbost, ale nemam chut to teraz riesit a behat po vysetreniach 😝

riana12
1. sep 2009

Tak ja či to nepocka aj dlhsie 😅. Ono teraz ani doma nie som,takze zbehnut k nemu nemozem,ale mala by som mu aspon mail napisat...

zuzanockamt
1. sep 2009

ved ak nemas problemy, tak to pocka

riana12
1. sep 2009

No je to celkom pohoda,som 2. DC stacil mi doteraz len 1 ibi,co uz nepamatam,kedy to tak bolo naposledy. A ty si sa teda rozhodla cyklus neriesit? Na kontrolu si preco vlastne nesla?

zuzanockamt
1. sep 2009

nemala som velmi cas ist na kontrolu a kaslem na celu ovu teraz ... je to uz 5-ty cyklus bez 🙄 ... asi mi teraz decko nie je sudene ... co ma byt, to bude

etuska
1. sep 2009

ahojte kočky,
Zuzi- v skole bolo super-venovala som sa jednemu novemu ziakovi-kt. chudak nevie ani ceknut anglicky-Lituanec-ale zda sa byt inteligentny,tak sa hadam coskoro chyti a bude napredovat.

Jednym ockom som bola obcas check-nut Misku-ale tej sa v skole pacilo,tak nebol problem 😅

No Zuzi-a si si fakt ista,ze ovu nemas? 😕
Ja som teraz dostala MS opat po 29tich dnoch,tak som celkom happy a 2 dni mi mikroskop ukazoval plodne dni a mala som aj bolesti v podbrusku.
Povedala som si ze pred tehu aspon 5kg zhodim,lebo uz teraz mam brucho ako v 4 mesiaci a pri druhom babu vraj rastie skor a rychlejsie-no len kto ma donuti sa zdravo starvovat,ked som prave dojedla vajicko na tvrdo a horalku 😝 😀

riana12
2. sep 2009

Ahojte 🙂 Tak ja dneska v skole sedim,od zajtra zase do roboty 😝

etuska
2. sep 2009

Tak dalsi prac. den za nami 🙂 Poobede som vzala Misku zo skoly-hodila ju na krk tatikovi a este som skocila narychlo do Tesca na nakup.Prave si uzivam poobednajsiu kavicku a chystam sa ako inac do "druhej smeny" 😅
Juj zajtra uz stvrok-ako super.Cez vikend ma sice prsat,no akosi mi to uz nevadi-hadam niekam vypadneme na vyletik.

Od konca septembra by uz aj Miska mala byt v skole do 14:00 tak budem mat aj ja viac hodin-4x po 5 hodin a 1 den volno-co je super.1 hodinu do tyzdna mi este ponukli poobede kruzok,no to budem musiet Misku zobrat so sebou-lebo MM akurat vetdy odchadza do prace.

No ak mu nezmenia smeny na nocne,tak si budeme doslova a do pismena "klucky podavat"-resp. kluce od auta 😅 -lebo ja budem robit od 9-14:00 a on odchadza o 14:30 z domu 😝

riana12
2. sep 2009

Ahoj etus🙂 No máte to pestré, škoda,že muzik na tie nočné... :-/ Dokimu som pisala o mojej skorej MS,ten si ale povedal,ze to ovu 😝,daco som mu este napisala,som zvedava,co on na to.Ci nazor zmeni. Ked nie,dojdem po radu,ako mu slusne vtlct,ze to ozaj MS 😀

zuzanockamt
2. sep 2009

Ahojte 🙂
erika ... tak to budete mat teda zaujimave ... to sa budete poriadne vidiet iba cez vikend 😖
riana ... no doki je nejaky nechapavy 😀 😀 😀
ja som zvedava, ze aku budem mat zajtra BT,lebo zatial by to este mohlo slubne vyzerat na ovu, ale neverim velmi tomu 😖

etuska
2. sep 2009

No-co narobime 😒 MM si chce dat nocne,aby chodil do prace az na 23:00 a mohol tak stravit viac casu s nami-no uvidime.Ale zase stale lepsie ako keby pracoval rano,lebo mame len 1 auto tak sa aspon striedame-bez auta si to tu neviem predstavit

riana12
2. sep 2009

No ja by som v tom videla tiež schodnejsiu cestu-kým by si bola v robote a Miska v škole.muzik sa vyspí a potom sa môže venovať vam 😉

etuska
2. sep 2009

Presne tak Riana 🙂 -tak hadam mu vyjdu v ustrety.
Ideme si s Miskou nieco malovat,vystrihovat-vonku prsi,tak nic ine ani nehrozi 😒
Mrknem vecer 😵

zuzanockamt
2. sep 2009

ja som nejaka znicena dnes, nic sa mi nechce, ale uz som stihla aspon riad umyt, upiect zemiaky a spravit slivkove knedle ... MM si studuje nejake strojarske vypocty a podobne somariny 😝 ... ja som si uz nastudovala skolsky poriadok, nech mam zajtra o com detom rozpravat 😀 😀 😀

etuska
2. sep 2009

Zuzi-este ma napadlo-ze ti poslem toto:
resp-Riana aj pre teba ak rada tvoris 😅
Ideme nieco s Miskou "vytvorit" 😀

http://www.bbc.co.uk/cbeebies/mistermaker/make/...

zuzanockamt
2. sep 2009

erika ... dobre napady 🙂 😉 🙂 ... a co idete vytvarat? ... ci sa este uvidi 😉 🙂

etuska
3. sep 2009

Zuzi-vsetko mozne sme robili-pohladnice,budovy z krabiciek...tak ma to zmohlo,ze som zaspala s Miskou a zobudila sa teraz-no idem sa prinutit spat,lebo rano do prace 😅

riana12
3. sep 2009

Etus, no paradne vecicky. Ukazem to braskovi, ten je na take veci momentalne 😀 😉

Vcera sme boli s mladym na bicykle, no asi len polhodku, bo nie a nie sa od nich vyplychtit, naposlednu chvilu montoval daco na bicykli. No skoro ma porazilo.
A taka mila prihoda sa stala - isli sme po nejakej hlinenej ceste, obehol ma tam chlapec, taky pubertiak. O chvilu som ho dobehla na asfaltke, co sla trocha do kopca. Povodny "plan" bol mojho mladeho riadne odbehnut, ze vsak mu ukazem. A nakoniec som pretekala s pubertiakom. Ten, kedze siel do kopca, prehodil si rychlosti, aby sa mu lahsie slapalo, lenze o to viac musel pedalmi tocit. Chudak nestihal, stale sa za mnou otacal, ako som daleko od neho a ked to uz bolo prenho nebezpecne, tak pridal, ale co z toho, ked to aj tak slo pomaly... 😅 😅 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. sep 2009

Ahojte 🙂
tak ja som tento mesiac ovu asi predsa len mala ... este mi ju FF do grafu nevyznacil, ale tipujem, ze bola 1.9. podla teplot ... som zvedava na zajtrajsiu BT ... lenze priznaky ziadne 😅 😕

riana12
4. sep 2009

Ahojte babulky, dako nam prsi hnedky zrana 😝

Ja som podla dnesnej teplotky zistila, ze som mala MS a nie ovulacne krvacanie, ako doki tvrdil... 😝
mna nikto neoklameee 😀 😀

lubka89
4. sep 2009

ahojte babky ako sa mi mate?

riana12
4. sep 2009

Ahoj Lubka, co sa mna tyka, tak docela v pohodke, ide vikend, no co viac si priat? 😀 2 dni na dlhe vychrapkavanie 😀
A ty ako? Co noveho?

etuska
4. sep 2009

ahojte kocky,
Lubka-ja podobne ako Riana-akurat s tym rozdielom,ze u nas dlhe vychrapkavanie trva maximalne do 8:30 😀 viac nam dcera nedovoli-iba ak by sme jej rano zapli telku-ale to radsej vypadneme niekam na vyletik skor ako zacne prsat.
Prvy skolsky tyzden za nami-Miske sa zatial v skole paci a mne tiez 😅

zuzanockamt
4. sep 2009

Ahojte 🙂
dnes bola super vysoka BT a FF mi ovu vyznacil na 1.9. a sex sme mali 31.8., takze nic z toho, lebo odvtedy nic nebolo 😝 ... MM je zase v starych kolajach, co sa tejto temy tyka 😝 😝 😠 😠 🙄 🙄
erika ... aj mne sa zatial v skole paci 😀
ja budem vyspavat len jeden den, lebo zajtra skoro vstavam, idem k nasim 🙂

riana12
5. sep 2009

Ahoj.vypátrala som nás na 3. strane 😅 Dneska som sa docela dost cinila vonku 😉. Zuzi, ale spermonikovia dokazu zit niekedy aj 72 hodin 😨

wwaanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
6. sep 2009

ahojte kocky,
ja len narychlo.Hodila som nove foto na FB-vcera sme boli na severnom pobrezi.Bolo krasne,tak som si nacerpala hadam energie na dalsi tyzden dopredu. 😵

riana12
7. sep 2009

ahojte babulky 🙂

tak ako dneska? bude treska? 😀 😀 😀 (nebojte, to mi len zasibkava obcas 😅 )

lubka89
7. sep 2009

ahojte kocky🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre