Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
16. sep 2009

Ahoj bleble 🙂

Myslim, ze tvoje pocity su prirodzene, nemaj strach. Skor by som povedala, ze je to len dobre, pretoze myslis zodpovedne 😉

Co sa mna tyka, u mna babatko bude este dlho neaktualne 😔. Ale najdu sa tu babulky, ktore zacnu cochvila, tak to budu vediet blizsie "poradit" ony 🙂

bleble
16. sep 2009

riana dakujem za podporu, tiez si myslim ze vela buducich mamiciek ma take pocity, len potrebujem trosku podporit 🙂

riana12
16. sep 2009

A vitaj u nas, bleble 😉

Ja som inak tiez obcas nervozna az moc. Mala som tu moznost vyskusat si to s babatkom od narodenia (koncila som zakladku, ked pribudol druhy surodenec 😀). A obcas to bol na mna taky napor, ze som nemala daleko od toho, aby bola so mna kopka nervov 😅 😅 😅 Takze mam tiez strach, ze pre mna babo nie je. Tak len dufam, ze ked sa mamou stanem, ze sa hoodne skludnim 😅

riana12
17. sep 2009

Dobre ranko, babulky 🙂
Vcera sa vam nechcelo? 😅

riana12
17. sep 2009

Ani dnes? 😅

etuska
17. sep 2009

ahojte 😀
Riana-vcera som mala kooopec roboty 😝 pisala som okrem planov na hodiny aj dalsi plan na "English class"-kruzok,kt. som mala poobede-a teraz sa venujem "biznisu"-hoci v kuchyni mam bordel 😀

riana12
18. sep 2009

Ahojte 😉

Etus 😀 bordel pocka 😀

etuska
18. sep 2009

ahojte
Riana-ved aj pockal 😝 ked som prisla poobede z prace mohla som hned zacat umyvat riad 😅
akurat som hodila obed do rury-Miske som dala len paradajk. polievku a idem jej upiect palacinky a my mame zapekanu zeleninku so syrom a sunkou-mnam 🙂

Uf,konecne vikend.I ked mam vela prace aj tak-musim spravit nove plany a pod-ale to sa da aj doma v pyzame 😀
Inac mame dost chladno-cca 14 C

riana12
18. sep 2009

Jupiii, konecne doma a vikend 😵

Etus, nenormalne chute mi robis 😅 😀

etuska
18. sep 2009

Riana 😀 😀 😀
Miska nakoniec chcela spagety 😀
trochu teraz "sedim" na MMB 😅 -ale jednym ockom som tu 😅

riana12
18. sep 2009

Etus, urobila som kratky proces - schrumala celu plechovicu kukurice 😀 ja som sa "zasekla" na FB 😅

etuska
18. sep 2009

mnam-aj kukuricu som tam supla do tej zapekanej zeleninky 😅 -ja ju milujem-aj paradajky 😀
Ja pridavam nove oblecko ktore predavam na MMB.

riana12
18. sep 2009

Ja by som niekey bola schopna jest kukuricu na "tony" 😅 Kde mozem, tam do jedla pridam - zeleninova polievka, kuracie prska, zeleninove jedlo... Ale hlavne samotnu. Naj mi chuti bonduellka 😵

etuska
18. sep 2009

a este som objavila v skrinke cokoladu Milku-tak si uz pochutnavame 😀

riana12
18. sep 2009

ja vytiahnem zvysok merci cokoladiek 😀

etuska
18. sep 2009

my uz nemaaaame 😀 😀 😀
pamatam si ked som bola mala a doma nebola ziadna cokolada,tak som sa napchavala Grankom 😀

riana12
18. sep 2009

tak ma teraz napadlo, ked som bola mala, mama mi musela dat do ryze granko, lebo som ine v tej chvili jeste nechcela. aj ked ja uz si to nepamatam 😅

etuska
18. sep 2009

😀
ja som happy,ze mam navarene uz aj na zajtra-resp. spravim uz len nejaku polievku a Miske tie palacinky-my mame este tu zeleninu 😅

riana12
18. sep 2009

tak to mas fajn 😉 ja este papam obycajne suche rozky. niekedy si ich viac cenim ako hocaku maskrtu 🙂

etuska
18. sep 2009

aj ja rozky zboznujem-ale s obycajnym maslom-mnam 😝
skoda ze tu take nie su-predavaju tu sice taky polotovar ako rozky,co supnes na par minut do pece a upecies,alebo bagety,ale chutia inac

dudinka80
19. sep 2009

ahojte je tu niekto na pokec 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
19. sep 2009

Ahojte 🙂
len som vas prisla pozdravit a popriat pekny vikend 🙂 ... nechce sa mi v poslednom case pisat a nemam ani velmi o com 😝

etuska
19. sep 2009

Vitaj Dudinka-my sme tu skor vecer,alebo poobede-tak kludne zavitaj.Napis nieco viac o sebe 😉
Caf Zuzi-no ved ani ja nemam nic extra nove-vypinam PC a ideme sa asi naobedovat a potom von.Navarene nastastie zo vcera 😅
peknu sobotu

riana12
19. sep 2009

ahojte babulky 🙂

Zuzi, ani ja nemam velmi o com, ale vsak staci aj nejaka drbnost 😉

riana12
20. sep 2009

Dobre ranko, ja tak neobvykle skoro rano hore 😀
Idem totiz dneska na Kysuce 😵 (tazko pracovat, aby ste si nemysleli 😀 😝).

zuzanockamt
20. sep 2009

Ahojte 🙂
prajem vam peknu nedelu 🙂
ja som bola dnes veeelmi sikovna ... opravila som si okolo 60 pisomiek, teda 2 triedy ... ostava mi este jedna trieda 😝 ... a musim si este umyt vlasy a nieco pozehlit 😝
riana ... a to co na Kysuciach? ... to ides z prace alebo ako? 😕

etuska
20. sep 2009

cafte kočky-ja prave meditujem nad novym rozvrhom-teda zmenila sa mi prac. doba 9-2p.m tak si mam upravit aj rozvrh-no a musim brat do uvahy zaroven rozvrhy vsetkych tried,telesnu-vtedy by som totiz decka nemala brat z hodin.No uvidime ako zajtra nabehneme na novy rezim 😝

Miska uz tiez bude v skole do 2p.m tak jej musim prichystat so sebou aj nejaky obed.Akurat vo stvrtok bude chodit aj na obedy do jedalne-vyskusame ako jej bude chutit.

No-idem makat dalej.
pekny tyzden 😵

PS:my sme dnes nadabilina jeden super les a boli tam aj cucoriedky a poriadne velke,lenze neboli take sladke ako na SVK

riana12
20. sep 2009

AHojky, tak ja konecne doma, uff. Tusim ma boli kazda kost 😅 Ale nie... take hrozne to nebolo.
Zuzi, to som isla iba "brigadkovat" krsnemu na chatu, troska mu pomoct upratat okolo chaty a tak 🙂
Etus, to si vy ucitelia robite sami rozrh? 😕

etuska
20. sep 2009

Riana-nie-ale mne chceli spravit tak som povedala ze si to naplanujem sama 😀 Lebo ja nemam tridu-pracujem len s detmi cudzincov a to tak,ze ja si ich beriem po skupinkach z tried na 30-45 minut a venujeme sa tomu co potrebuju(slovna zasoba,gramatika,citanie,pisanie,matematika...podla toho v com zaostavaju-co im robi najvacsie problemy)

Zajtra ukazem ten rozvrh jednotlivym triednym ci mi ho schvalia.Naplanovala som si to tak,ze z kazdej triedy pridu decka 3x do tyzdna na tych 30-45 minut-pracujem s malymi skupinkami,niekedy len s 1 žiakom-napr teraz je v 1.rocniku Poliak ktory nevie vobec anglicky-tak si berie na hodinu len jeho,alebo aj zo 4.rocnika jedneho chalana z Lotysska ktory tiez vie maximalne naratat do 10-tak s nim musim vela pracovat,aby dobehol potom ostatnych.

Idem este dokoncit pripravy.Bru nocku 😵

riana12
21. sep 2009

Ahojte babulciky 😀

Akoze sa dneska mavate? Ja som akasi ubolena po vcerajsku. Bolia ma bedrove klby (oba), trocha krize, pod obidvoma lopatkami 😝 😝 Tak mi treba. Par tyzdnov som hnila bez vacsej namahy... Telo si odvyklo, tak to mam za to. Ale inak pohodka. Ked bolo najhlavnejsie urobene, co sme tam 3 deti bol, tak sme si rozlozili aj ohen a jablcka opekali. Je tam jablon - planka. Za surova kysle a trpke, potom normalne aj osladli... Takze som mala super den 😉

Etus, zaujimavu pracu mas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre