Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
10. okt 2009

ja mam aj vek, aj som vydata, aj vlastne byvanie, hoci male ... a nic 😖

riana12
10. okt 2009

neboj, babo pride v najvhodnejsej dobe 😉 a ja mam 21 a uz ma depky chytaju... nie len ohladom babatka... uz len za to, ci ma vobec budu niektori brat, ze som dospela, ..., ci sa mi podari raz zalozit si aj normalnu rodinku, mat v pohode byvanie,... aj teraz mam depky, ked nam to s mladym neklape... atd., atd. 🙄 🙄

zuzanockamt
10. okt 2009

aj ty mas este na vsetko cas ... 21 rokov je len zaciatok 😉

riana12
10. okt 2009

tak ja mam neobvykle chutky na moj vek... mna vela ludi nechape 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. okt 2009

ja som uz toho nazoru, ze cim skor, tym lepsie 😉

riana12
10. okt 2009

ved ja mam preto tie chutky, ze cim skor tym lepsie, samozrejme s ohladom na vhodne podmienky 😉 predsa len, cim je zena starsia, tym horsie sa na babatko miesi...

zuzanockamt
10. okt 2009

ja uz by som teraz na vhodne podmienky az tak neladela ako kedysi 😔

riana12
10. okt 2009

ja este hej, kedze byvam u nasich 🙂 aj ked by nebol problem v pripade potreby ostat aj doma, ja by som sla radsej potom do svojho... predsa len, mat v dome este o 2 osoby viac (muza a babatko), to uz by bolo o drzku... aj tak mame doma Taliansko, takze netreba to znasilnovat 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. okt 2009

ja vidim teraz na mojej sestre, ktora ma mesacneho synceka, ze to ide vsetko ... a byva u nasich aj s malym, lebo muz jej robi vo svedsku .... cele planovanie je na dve veci

evitkamalicka
10. okt 2009

ahoj kocky....ako sa vam dari?

zuzanockamt
10. okt 2009

ahoj evit ... mne by sa mohlo aj lepsie, ale tak nejako sa dari 😉

riana12
10. okt 2009

tak samozrejme, keby nieco, vzdy sa to nejak da 🙂

ale ako vzdy, v prvom rade potrebujes mat tatu, prip. len darcu spermii 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

my sme sa nakoniec zacali snazit uz tento mesiac, tak uvidime co z toho bude

riana12
10. okt 2009

ahoj evitka, v ramci moznosti je to fajn. drzim vam palceky 😉

evitkamalicka
10. okt 2009

riana dakujeme 🙂

zuzanockamt
10. okt 2009

evit ... tak nech sa dari v snazeni 😉
riana ... moja sestra s muzom babo chceli, aj ked vedeli, ze nemaju doriesene byvanie, on robi mimo SVK a poznali sa kratucko a aj napriek tomu to bolo planovane 😉 ... a to sa mi na tom paci, ze isli do toho, hoci by to niektori nazyvali nezodpovednost ... kedysi aj ja

riana12
10. okt 2009

zalezi asi hlavne na tom, ako si dvaja zapasuju, ake maju povahy a tak.

zuzanockamt
10. okt 2009

no ved ano, povaha, nazory na zivot su dolezite

riana12
10. okt 2009

no idem ja uz pomalicky nachystat si nieco na zajtra, okupkat a do postele, tak dobru noc 🙂

zuzanockamt
10. okt 2009

aj ja uz odchadzam ... aspon cast roboty je hotova 😝 ... a uz mam aj manzela v posteli, tak idem za nim ... dobru noc vsetkym 🙂

etuska
10. okt 2009

cafte kočky,
tak ste dnes popisali 🙂
Ja som pustila 3x pracku-kedze u nas dnes sice zatiahnuta,no jasna obloha.
Trochu upratala a gulacik varil MM-uz sa tesim ked vychladne ze si dam.Teraz som "stlacila" 2 rozky s masielkom a paradajkou,poobede hrusku,banan a uhorku 🙂 -no furt musim nieco jest,lebo ked mam prazdny zaludok je to bieda 😝

A veru,vsetko pride vtedy ked ma...aj babo.
Riana-a ja sa ani necudujem,ze v takom veku uz aj o babu uvazujes.Mna to chytilo v 19tich ked som robila au pair-ku v Anglicku-potom som drahemu len o detoch hudla-no nastastie sme mali maleho synovca a neter tak nam vystacili oni 🙂

Vitaj Evitka 😉
My sme sa chceli zacat snazit tak o 2-3 mesiace a ono sa to nejak podarilo skor 😅

riana12
11. okt 2009

Ahojte a dobre ranko 🙂

Ja uz som aj dneska bola trosicka aktivna, zajednala som kurt na bedminton. Konecneeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 si zahram.
Idem si este pobalit nejake vecicky, bo idem aj na noc z domu 😀

Etus, no pozeram, ze uz mas 7tt, to ale normalne leti 🙂
Mna to babatkovanie chytilo asi najviac po tom, ako sa brasko narodil, ked som sa aktivne zucastnovala na starostlivosti a vychove...

etuska
11. okt 2009

Bre ranko-ci uz skor obed 😀
No-ja osobne si myslim ze je to este len 5tt-ale ved uvidime.
Prave som dostala mail od kamosky-pred par dnami sa im narodilo 2-he babatko-krasny syncek.Tak sa tesim spolu s nimi.
Ja som dnes do kostola poslala akurat MM s Miskou-lebo mi nebolo rano najlepsie-tak som "rozjimala" doma 😅 a mala som trochu viac casu porozmyslat nad rodinkou,priatelmi ,znamymi a pomodlit sa v tichosti za mnohych 😔
Vcera som akurat citala par super clankov-O scientologii,Da Viciho kode...-fakt dobre clanky,ale patria asi do inej temy 😅

Riana-bedminton-super-hned by som si zahrala 😅 Pamatam si ako sme hrali s kamoskou na ulici az do uplnej tmy-ked sme ani kosik poriadne nevideli 😀
peknu nedelu

kosta123
11. okt 2009

Ahojte,pridávam sa do vašej predsnažilkovej témy. presne takú som hľadala 😉

zuzanockamt
11. okt 2009

Ahoj kosta ... vitaj medzi nami 🙂 ... mame tu uz aj jednu tehulku 😵

evitkamalicka
11. okt 2009

ahoj kocky

etuska tak to je super, gratulujem k tehu

kosta123
11. okt 2009

Ďakujem 😉

zuzanockamt
11. okt 2009

ahoj evit ... mozno aj ty budes coskoro opät tehu, ked uz ste zase zacali 😉 🙂

evitkamalicka
11. okt 2009

zuzi uvidime, nechame sa prekvapit 😉

zuzanockamt
11. okt 2009

ja sa uz tiez nechavam prekvapit,ale nic z toho 🙄 ... aj tento mesiac asi MS dorazi,lebo uz citim asi treti den bolesti v podbrusku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre