Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
15. okt 2009

je to individualne 😔

etuska
15. okt 2009

Zuzi-idem pridat este nejake vecicky na mimibazar a potom trochu poupratovat.
Prajem dobru nocku a kraasny piatok.
Konecne vikend pred nami 😵

zuzanockamt
15. okt 2009

aj tebe dobru noc a veru konecne piatok a viiikend 😵 ... a zajtra vecer pride MM 🙂

riana12
16. okt 2009

Ahojte babulky, vcera ste tak rychlo zdrhli. Ja som sem prisla este 21:21, este som rychle Zuzke pisala, ale tu uz ani nohy 😅

zuzanockamt
16. okt 2009

Ahojte 🙂
no ja som potom este volala s MM a isla som do postele ... tak ak tu budes dnes poobede, tak sa ozvi 😉 😉 😉 ... do vecera tu budem, lebo MM pride zase asi az okolo 22:00 😝

zuzanockamt
16. okt 2009

no a dnes vecer nikoho tu? 😅 😕

riana12
16. okt 2009

Ahoj,som na ceste domov,sedím opäť v buse. Boli sme,asi vám to príde čudné,s mladým posedieť,ale len v kamarátskom duchu. Niečo zostalo včera nevysvetlene,mladý ma aj trocha mojím nechceným pričinením dneska zavolal este na jeden rozhovor. Včera som bola úplne mimo,najhoršie to bolo v čase,ked som Zuzke IP písala,ale o hodku spala ako bábo. Inak,neviem pochopiť prečo,ale ako som sa s mladým rozišla,vlastne to bolo spoločne rozhodnutie,viac-menej,dneska sme obaja akosi uvoľnenejšie hovorili.

zuzanockamt
16. okt 2009

no konecne si sa ukazala 😉 ... a ste teda rozideni??? ... no ja keby som sa rozisla s MM, tak ziadne posedenie v kamaratskom duchu by sa z jeho strany nekonalo 😀

riana12
16. okt 2009

No ten včerajšok bol pre nás oboch hodné ťažký. Rozideni sme,to je nateraz jediná pravda. Mladý je v tomto trocha iný,on by akosi nevedel "obsediet",že by sme sa nebavili a musím priznať,že aj mne to pomohlo zvládnuť situáciu. Som trochu kľudnejšia,uvidíme,čo prinesú ďalšie dni...

zuzanockamt
16. okt 2009

no tak mozno si to este nechate vsetko ulezat v hlave a po nejakom case sa date dokopy 😉 😉 😉
MM je v tychto veciach taky, ze ked rozchod, tak navzdy a potom uz ziadne kontakty 😀

riana12
16. okt 2009

Ved uvidime... Inak, aj ja som bola este vcera toho nazoru, ze rozchod a ukoncit kontakt, ked tak, ostat kamaratmi, ale az po dllllhej dobe... Lenze, dneska a dokonca uz vcera, ked som bola doma, sama, tak som zacala pocitovat, ze by som mozno viac zniesla, ze by sme v kontakte boli v podstate aj odteraz... Sice ma mrzi, ze uz to nie je partnersky vztah, ale ako som si vcera "vyskusala", nezniesla by som byt zrazu len tak bez neho...

Ja som si ten dnesok aj troska pochvalovala, lebo konecne po dlhej dobe sme sa zase uvolnene bavili, ziadne hadky, vycitanie si, urazanie sa atd. Ostatne teraz neriesim, mladeho nechavam, ked sa mi bude chciet ozvat, ozve, ked nie, nie...

Tento vikend sa budem venovat veciam do skoly, mam nejake restiky, takze vypln volneho casu mam 😀 😝 😝

A uz som doma 🙂

zuzanockamt
16. okt 2009

a kto navrhol dnesne stretko? ... on? 😕

riana12
16. okt 2009

hej, on. ze ostali nejake veci nedoriesene/nevysvetlene a ze ak sa na to citim, tak sa mozme stretnut a povysvetlovat si to...

zuzanockamt
17. okt 2009

Ahojte 🙂
pekny sobotny vecer zelam 🙂 ... ako tak pozeram, dnes tu nebolo nikoho 😅 😕

lulu723
17. okt 2009

Ahojte mozem sa sem pridat? 😀

riana12
17. okt 2009

Ahojte 🙂 Vitaj Lulu 😉

riana12
17. okt 2009

Zuzi, ja som tu takmer cely den mrkala, ale nechce sa mi podborovat schizofreniu 😀 😀 😀

zuzanockamt
17. okt 2009

vitaj lulu 🙂
riana ... ja som tu bola doobeda, ale nikde nikoho, potom sme boli na nakupoch a teraz spravy kukame a potom ideme pozerat asi nejaky film a popijat vinko 😵

riana12
17. okt 2009

Ja som dneska neplanovane pospala takmer do 12:00 😅 😅 Ale aj som bola v posledne dni velmi unavena a nebolo tolko casu, aby som si to dobehla. Az teda dnes. Ja rozmyslam, ci si otvorim cierne pivko, biele vinko alebo sampanske 😕 😅 A potom k tomu aj niekoho z domacich pozvem...

zuzanockamt
17. okt 2009

my sme dnes tiez dlho spali, az okolo desiatej sme vstavali ... ja by som volila sampanske alebo to biele vinko, ale iba sladke alebo polosladke

riana12
17. okt 2009

ja mam tiez rada polosladke 🙂 ale co nemusim, ked je sampanske "brut". ja z toho citim udenu klobasku 😅

zuzanockamt
17. okt 2009

😀 😀 😀 ... ja sampanske moc nepijem a v poslednom case mi ani to vino moc nechuti, ale tak za poharik si dam 🙂 ... som si dnes kupila aj velku milku - tu trojfarebnu 😀 ... v poslednom case mam veeeelmi velku spotrebu cokolady ... som zvedava, kedy sa to zacne prejavovat na hmotnosti 😅

riana12
17. okt 2009

fiiiha, aka maskrtnicka 😀 a ja mam v tomto v poslednej dobe akysi utlm 😕 myslim v maskrteni 😝

zuzanockamt
17. okt 2009

ja utlm v maskrteni nemam nikdy ... kazdy den nieco sladke musim zjest ... ale cez vikend to nie je az take vyrazne ako pocas pracovneho tyzdna ... a to hovoria viacere kolegyne, predsa len stres a koooopec povinnosti robi svoje 😝

riana12
17. okt 2009

ja som volakedy musela mat aj 2-3 maskrty za den, teraz to mam ledabolo za tyzden 😅 ja paveze, ked mam stresy, tak malilinko jem...

zuzanockamt
17. okt 2009

ja ked mam toho vela - stres a tak, tak jedine sladke, to mi pomaha 😀

riana12
17. okt 2009

ja som nejaka cudna 😀 😀

zuzanockamt
17. okt 2009

ale nie si ... aj ja poznam este zopar ludi, co sladkosti nemusia,ked maju stres 😉

riana12
17. okt 2009

no ale ked si to tak vezmem, ze este predcasom som do seba tlacila maskrty, ake mi prisli do rany a bola som za poobedie schopna vyzrat celovikendove zasoby aj ostatnym clenom rodiny a teraz nic 😅

zuzanockamt
17. okt 2009

tak ja som toho schopna stale 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre