Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
3. máj 2010

treba na niekoho pekne ockom hodit 😅

zuzanockamt
3. máj 2010

neviem, ci by sa podarilo MM nejakeho chlapa ocarit 😀 😀 😀

riana12
3. máj 2010

ale ved ty mas ist 😀 a este vysvetlis, ze kvoli babatku potrebujete mat auto "ťip-ťop" a basta 😀

zuzanockamt
3. máj 2010

no jasne 😀

riana12
3. máj 2010

ja uz konecne o chvilu balim... ta hlava je uz otrasna, ako boli 😝

smolka
3. máj 2010

baby a po akej dlhej dobe viem, ze som vtom? 😉 odhliadnnuc od kramov ...ci existuju niake tehu testy extra citlive alebo pod..
mozno sprosta otazka,moze sa uz nieco vidiet sonom po 5 dnoch,alebo uz vediet tak skoro vysledky z krvi?
bo zajtra idem k Dr tak rozmyslam ci povedat mu..

zuzanockamt
3. máj 2010

smolka ... nestresuj, prosim ta 😉
dr este urcite nic neuvidi, kedze zarodok sa zahniezduje niekedy na 7-10 DPO v maternici a vtedy sa zacina tvorit hcg v krvi ... takze testy us este zbytocne ... pockaj na termin MS ... test si sprav v den predpokladanej MS alebo najskor 2 dni pred MS ... ved ste sa snazili len jeden cyklus, tak co stresujes ... co ma byt, to bude

riana12
3. máj 2010

smolka, 5 dni po oplodneni, to je este velmi malicko... v tom case sa vajicko este len uhniezduje...

bibdud
3. máj 2010

ahojte, neviete ako si nahmatat maternicu..?vsade bud citam ze som si ju nahmatala alebo neviem si ju nahmatat, ale nikde sa nepise ako,len aka by mala byt velka v danom tyzdni. 🙂

zuzanockamt
3. máj 2010

to ako si chce preboha nahmatat maternicu 😕 ... a naco? ... ved velkost v tehu ti skontroluje Dr v poradni a usudi ci zospoveda danemu tt

bibdud
3. máj 2010

alebo skor ako viem ze to je ona,ked si hmatam

zuzanockamt
3. máj 2010

a ty si tehu? ... ci ako? 😕 😅 ... vobec nechapem tu otazku

bibdud
3. máj 2010

na zaciatku temy je napisane ze mozeme pisat co nas napadne 🙂 a mne to uz dlhsie vrta hlavou

bibdud
3. máj 2010

no aby som nevyznela ako debil..ked sa hybem zo strany na stranu tak sa mi hybe brusko pochopitelne ale aj podbrusko,ked si ho chytim a takto sa hybem tak to citim ako valec ktory ide stale so mnou zo strany na stranu..no predtym som to nemala tak ma napadlo ci to nebude maternica

zuzanockamt
3. máj 2010

a si tehotna?

etuska
3. máj 2010

ahojte kočky,
Riana-ja by som flasu takej slecne tiez urcite nekupovala-aj ked ju este pouziva 🙂 Skor nejaku 3D knizocku,leporelo-aj Lego je dobry napad-no nie je to lacna zalezitost.

Smolka-ja som si prvy test robila tyzden po tom co sa nedostavila MS a //tam boli ako vysite-zalezi samozrejme od citlivosti testu a klko uz mas toho Hcg hormonu v krvi-a na sone urcite nic nezbadaju 😅

etuska
3. máj 2010

Smolka-ja som bola na 1.Usg tusim az v 11tt-ale viem ze na SVK mozes ist aj skor.Ked som cakala Misku-tak ma dokina poslala v 5tt-lebo ma bolelo podbrusko a bala sa aby to nebolo mimomaternicove tehu.

zuzanockamt
3. máj 2010

ja som bola az v 8 tt na prvom sone ... skor ma ani nechcela poslat, hoci som bola u nej uz v 5 tt, ale povedala, ze aj tak tam dokopy nic nebude vidno a ona chcela uz mat potvrdenu aj akciu srdca

riana12
4. máj 2010

Ahojte .-)

etus, tak ja som mlademu vcera spomenula to lego, tak asi kupime nieco spolocne a vacsie, ako som povodne planovala... 🙂
vcera sme si vecer lahli k filmu a maximalne do hodky som spala ako drevo... iba som sa potom prebudila, co som zo seba zhodila oblecko, ani pyzamo som si nevladala obliect, hned som zase zachrapostila... v nedelu tak isto 😕
bola by som celkom fajn vychrnena, ale ked sa mi zase blbosti snivali 🙄 ☹ 😠

smolka
4. máj 2010

caute zeny,
tak Vam poviem, ze kontrola u gynca s doterajsimi sa nedala porovnat a ta technika?? 😵 No konecne si ma niekto poriadne prezrel!! Nie len ustne..
tak moja ovu, ako som si aj myslela bude odlisna od normalu..podla vseho ju mavam skor ako byva zvykom,ale o mesiac idem na sono ovu a niake grafy,tak som zvedava..ze tam mi ju vypocitaju na presne...som rada,ze som konecne niekoho nasla, kto sa stym bude aj zaoberat 😉

riana12
4. máj 2010

smolka, tak super, ze si s novym dokim spokojna 😉 a ake grafy ti budu robit? to u dokiho? 😕

etuska
4. máj 2010

Smolka-super.Nenadarmo-nie je lekar ako lekar-a clovek ma aspon pokoj na dusi ,ze nic nezanedbal
Riana-ja som taka unavena dnes-lebo vcera som sla neskoro spat a vstavala som okolo 8mej.MM bol vybavit nejake veci,tak sme sli s nim do susedneho mesta-konecne som si kupila dojcenske podprsenky 😝

O chvilu idem odviest Misku do telocvicne-velmi sa mi nechce,lebo som strasne unavena-ale uz ma poslednykrat,tak nech sa ide vyskakat 🙂

etuska
4. máj 2010

my sme dnes kamoskinmu syncekovi k 1.narodkam kupili takyto volantik:

http://www.toys.ie/Vtech-Tiny-Tot-Driver-!G1557...

-a az teraz pozeram,ze v obchode sme zan dali o 3 libry menej-a to som si myslela ze maju v obchode a na web-stranke tie iste ceny 😝

riana12
4. máj 2010

etus, no paradny volantik 😉

ja uz konecne domov 😵 zas mi je tak biedne... som strasne unavena... snad vecer neodkapem ako posledne 2 dni 😅

etuska
4. máj 2010

ja by som si aj isla lahnut-no musim ist odviest malu a potom o 45minut opat pre nu 😝

etuska
4. máj 2010

a ako pozeram,tak tuto husenicu sme kupili pred dvoma tyzdnami v Car Boot Sale za 1 libru!

http://www.toys.ie/LeapFrog-Baby-Counting-Pal-!...

Tolko penazi by som za nu teda nedala 😝
My uz sa aj s MM smejeme,ked tam ideme(je to vlasten nieco ako blsak,len s tym rozdielom,ze tam nepredavaju obchodnici,ale ludia nalozia do auta vsetky nepotrebne veci co najdu doma-zaplatia si vstupny poplatok a mozu predavat)

Volame to,ze ideme nakupovat do Ikey 😀

smolka
4. máj 2010

etuska + riana12
dik baby 😉 hej to my on bude robit dake grafy a vyhodnotenia podla sona co vynde..dnes som presne v polke cyklu a vajicka mam male povedal,ze si mysli, ze som skor po ovu ako pre 🙄 takze bud tam budem chodit ako na klavir,kym mi to nezisti ale ja som rada,konecne sa to riesi...
alebo som mozno tehotna boh vie...uvidime o tyzden aj daco 😀

zuzanockamt
4. máj 2010

smolka .. tak to je fajn, ze si nasla dobreho lekara, co sa tomu bude venovat 🙂
ja idem na poradnu vo stvrtok, tak sa obavam, co mi zase ta moja podarena lekarka povie 🙄 ... predpokladam, ze nic moc, kedze pochybujem, ze ma vysetri, ale budem ziadat nech skontroluje ozvy a aj palpacne vysetrenie ... je to jej povinnost ... a ked odmietne, tak uz fakt beriem kartu
dala som zase po tyzdni brusko do albumu 🙂

smolka
4. máj 2010

zuzanocka,drzim palce.. presne nedaj sa..!! Kks ved cakas babo, nie tovar! Ja len niekedy zasinam nad niektorymi vecami.. cekem brusko 🙂

etuska
4. máj 2010

Zuzi-tak teba by asi v UK v tehotenstve porazilo 😀 lebo tu nie je nic problem a nic sa nedeje kym nezomieras 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre