Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
1. jún 2010

@etuska bodaj by sa aj mne tak zadarilo 🙂 tak utekaj upratovat, cvicit, vsetko mozne nech je babo uz tu 🙂

etuska
1. jún 2010

@sisisi
tak,tak 🙂
zatial pa

riana12
1. jún 2010

no som tu z obeda, klasicke poobedne tocenie a pobolievanie hlavy sa ozyva 😝 asi je to fakt pocasim, cez vikend bolo ako fajnovo a ani mne skoro nic nebolo...

ked uz tu mate debatku, ako so skolou, pracou, detmi - ja som si to naplanovala tak, ze po mature som sa prihlasila externe na vysku a hned zacala aj pracovat... buduci rok, dufam, skoncim Bc. a potom nech uz sa deje, co chce... ked sa budem citit na Ing., tak planujem ho dorobit neskor... uz mam takmer 3 roky odrobene, takze o prax sa nebojim... zatial som s tym takto spokojna 🙂

mamusia
1. jún 2010

@riana12 a kedy planujes mimi Ty? 🙂

riana12
1. jún 2010

@mamusia no moja predstava je mat babatko okolo 25-tky... keby sa zadarilo skor, nebudem proti, ale musel by byt toho nazoru aj priatel a treba sa nam nejak zabezpecit... 🙂

mamusia
1. jún 2010

Staci vlastne byvanie podla mna 😉 (alebo prenajate)

riana12
1. jún 2010

@mamusia prave k tomu byvaniu sa bude treba nejak prepracovat 😅

mamusia
1. jún 2010

Za 3 roky......to vpohode zvladnete 😉

riana12
1. jún 2010

dufam, ze sa to nebude pretahovat 😠 tu 25-tku si nateraz beriem ako konecny termin pre prve... ale vravim, ked by okolnosti dovolili, nenahnevam sa mat babatko aj skor... ale treba byt zodpovednym, tak treba hold cakat, az budu na to podmienky... 🙂

etuska
1. jún 2010

@riana12
no uvidis ako to zivot zariadi 😉

zuzanockamt
1. jún 2010

@mamusia no nie vzdy sa tak rychlo zadari poriesit byvanie 😖 ... v dnesnej dobe, ked sa mas spolahnut len na vlastne zdroje a nemas po kom zdedit, tak je to o nicom 😖

mamusia
1. jún 2010

@zuzanockamt no to hej,ale da sa vpohode prenajat si jednoizbak(ked je male mimi,tak to staci)...alebo naco platit najom....lepsie hypoteku....a ak su obaja zamestnani,tak sa to da zvladnut....babo nestoji vela (mozno v puberte a neskor 😀 )

zuzanockamt
1. jún 2010

@mamusia babo vela nestoji, ale byvanie uz hej ... my mame jednoizbovy, nastastie vlastny a nastastie bez hypo, len na pozicku, ale som si vedoma, ze do tych troch rokov budeme musiet zohnat cosi väcsie ... ak sa samozrejme vyriesia pracovne veci

mamusia
1. jún 2010

@zuzanockamt drzim paste,aby sa vsetko vydarilo,ako si prajte 😉

riana12
1. jún 2010

@etuska ved to, to su veci mimo nas 🙂

smolka
1. jún 2010

BAAABBYYYYY,
SOM INZINIERKA 😀 😀
tak a mam to za sebou 😝

etuska
2. jún 2010

@smolka
Blahozelaaaam! 😵 😵 😵
tak si uzi teraz chvile volna-zasluzis si to 😵

riana12
2. jún 2010

@smolka gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵

etuska
2. jún 2010

@riana12
bre ranko-ako ?

riana12
2. jún 2010

ahoj etus 🙂
ja som uz vyse hodku v robote, pijem kavu s mliekom a tak 😀

etuska
2. jún 2010

@riana12
ja sa na kafco chystam po druhych ranajkach 😀
prve mam stale corn flakes s mlieckom a druhe ked odveziem Misku do skoly 😀 Potom si spravim po dlhej dobe aj kavicku 🙂

riana12
2. jún 2010

@etuska no pekne, pekne 😀 ja som rada, ked si aspon tu mlieckovu kavu zvladnem rano, vlastne uz je dopoludnia 😀, dat...

janerozhodna
2. jún 2010

pekný upršaný dník kočky. Ta kráva je v takom počasí pre mňa veeeľmi podstatná, lebo inač sa neprinútim asi pracovať. Ale víkend by mal byť celkom peknučký tak dúfam že sa bude dať konečne niečo podniknúť.

riana12
2. jún 2010

@janerozhodna kráva? 😅 asi kava, ze? 🙂

etuska
2. jún 2010

@janerozhodna 😀 -a ja akurat premyslam ,ze kto ta nastval a nadavas mu 😅
@riana12 no -kolegyne ked ma videli teraz 2v1 tak sa cudovali 😀 -a ja vravim-nebojte,len do nedele som este v sloniom stave 😀 -teda dufam,ze sa to dnes rozbehne-lebo kontrakcie uz mam-len zatial nepravidelne

riana12
2. jún 2010

@etuska tak drzim palceky, nech sa to cim skor rozbehne a nech ta potom drobcek moc netrapi, nech to prebehne lahko a rychlo 😉
ved keby nieco, skus dat vediet, ze idete do nemocky 😉

etuska
2. jún 2010

@riana12
no hadam stihnem 😅 -ale ja sa takto dušujem uz asi 2tyzdne 😅 -len dnes by to uz fakt mohlo byt 😅

riana12
2. jún 2010

tak snad uz to nebude dlho trvat 😉

sisisi
2. jún 2010

@etuska dobre ranko!!!tak ja som dnes drichmos 🙂 🙂 🙂 etuska tak ti prajem, nech mas uz zajtra o takomto case po a tie kontrakcie, aj ked nepravidelne je isto dobre znamenie!!!

etuska
2. jún 2010

@sisisi
dakujem.Vobec som si nemyslela ze aj druhe budem takto prenasat-najma ked je to taky Hrošík.Idem sa pustit do prace,nech upracem a zaroven nech sa veci pohnu vpred-u nas je vonku tak krasne-tak uz by som najradsej mala babo doma v kociku v zahrade 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre