Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
8. jún 2010

no kedykolvek pozeram, furt sa to pocko meni 😝

etuska
8. jún 2010

ahojte kočky,
uz sme doma.Prisli sme dnes poobede.Šimonko(4080g,58cm) sa narodil 7.6.2010 o 6:37 .Pôrod bol náročny,no zvladli sme ho neskor pridam fotky a viac infosiek.Dakujem za vsetky blahozelania

riana12
9. jún 2010

@etuska no co mi vcera dalo prace, kym som nasla dake infosky o vas dvoch 😀 v junovkach baby strasne vykecavaju a moc zapisu 😝 😀

evitkamalicka
9. jún 2010

ahojte

etuska gratulujem, paradne miery 😵

zaira1407
9. jún 2010

Ahoj !
@etuska- GRATULUJEM! Zelam Vam vela zdravicka a mamičke vela mliecka 🙂 .nech krasne rastie 😉 šimonko.
Inak riadny kus chlapa 😀

riana12
9. jún 2010

babulky, nieco zase posielam, aby ste si omrkli 😀 snad ma nikto za to "nezbije" 😅

etuska
9. jún 2010

@riana12
@evitkamalicka
@zaira1407
dakujem kočky.
Evitka-tiez to uz mas za chvilocku 😉
Riana 😀 😀 😀

mamusia
10. jún 2010

Gratulujem etuska 🙂 🙂 🙂 🙂 ale dlhana mas doma 🙂 a rodila si prirodzene? A jak to,ze si tak skoro doma?Ja som tam trcala 5 dni... 😒

zaira1407
10. jún 2010

@riana12 to je zabite 😀 😀 😀 vidis , dobry napad ! 🙂
uz z vas mala niektora tu injekciu na vyvolanie MS mna pondelok pichli a este stale nic .... ☹ ja uz ich chcem dostat 😢 ...velmi Lebo potom neviem co ma caka ... 😖 zacinam sa bat.... 😔

zuzanockamt
10. jún 2010

@zaira1407 a tehu teda nie si? ... robil ti doki aj sono? ... ja som tu injekciu v zivote nemala ... MS som mala vzdy pravidelnu ... od zaciatku

riana12
10. jún 2010

@zaira1407 no nie je nic neobvykle, ze MS ti po injekcii pride aj po 10-14 dnoch... doki ti nepovedal, kolko mas pockat?

zaira1407
11. jún 2010

@zuzanockamt no ze vraj nie som....a to by som uz istotne nieco citila 😕 (ved by som bola cca 6 tyzdnov ) alebo nie 😅 a robila som si 2 testy negativne , potom mi ho robil aj doktor a asi 15min mi robil sono ...tolko tam volaco hladal 😕 ...a nasiel cističku 😝 ...na pravom vajecniku a ten ma aj trochu pobolieva 😠
@riana12 povedal mi ze mam cakat 10 dni a potom mam prist ak sa MS nedostavi a ak sa dostavi tak mam prist v septembri na kontrolu s cystou ci sa vstrebala ... alebo čo .... 😔 ...no a ak sa nevstrebe tak potom čo ??? a radšej to nechcem ani vediet , čo ma byt sa stane ....
ozaj babeny a neviete ako to je ze ked si chcem v septembri zacat platit to nemocenske ...ci ja vlastne ako studentka denneho studia mozem ??? No tak lebo ked nemozem tak to ma dobre naser.....ie 😠 😠 asi pojdem hodit reč s pani T.
Neviete kde to mam vyštudovať?

riana12
11. jún 2010
zaira1407
11. jún 2010

@riana12 diky 🙂 ...budem studovať .... 🙂

riana12
11. jún 2010

inac som dneska na teplomeri nasla prekvapko... aj ked netusim, co si mam o tom mysliet, ci bola vcera ovu alebo som bola az tak velmi prehriata... 😕 vcera som mala 36.4°C, dneska 36.6°C, taku teplotu som mala pred cca 4 tyzdnami, dovtedy len 36.3-36.5°C 😕 dokonca som odmerala dvomi teplomermi, lebo som uz myslela, ze ten jeden je pokazeny 😀 😝

riana12
14. jún 2010

ahojte 🙂
pozeram, ze je tu nejaky iny vzhlad 😕

zuzanockamt
14. jún 2010

no zase dalsia inovacia 🙂

riana12
14. jún 2010

len tie prezyvky nase mi vadia, ze sa to hadze rovno k prispevku 🙄 mohli to supnut pod alebo nad fotku 😝

zuzanockamt
14. jún 2010

@riana12 napis adminom novy navrh 😉

riana12
14. jún 2010

minule som pisala za albumy, co som tu raz tak spominala a ani pes po mne nestekol 😝

zuzanockamt
14. jún 2010

no teda ... asi su zaneprazdnene

riana12
14. jún 2010

takze kaslem sa ja na to 😝

riana12
14. jún 2010

@zuzanockamt chcel asom sa ta este doobeda spytat, ale uz som nestihala, uzivas aj B6, vsak?

zuzanockamt
14. jún 2010

@riana12 nie neuzivam ... beriem len zelezo+kys.listova, vapnik a horcik ... mam kupeny B-komplex forte, ale tam su prilis vysoke davky pre tehu a je to vraj v tehotenstve nevhodne, takze to radsej neberiem

riana12
14. jún 2010

a ani si B6 neuzivala? 😕

zuzanockamt
14. jún 2010

@riana12 samostatne nie ... ked, tak v B-komplexe, ale ja som pred tehu a pocas prveho trimestra brala acidofolan a tam je len B12+kys.listova a zelezo ... ale samostatny pyridoxin nie ... preco?

riana12
14. jún 2010

ale, myslela som, ze hej... a chcela som sa spytat, ze aku konkretne znacku, nazov 🙂 ale pozeram, ze som sa kusticek splietla a ze to ty si nebola 😅 😀 😀

katrenka111
14. jún 2010

baby a co je ešte pre planovane rodicovstvo kde je potrebna vysoka davka kys.listovej a železa totiž som anemicka a taktiež mam trombofiliu...
poradte...

zuzanockamt
14. jún 2010

@katrenka111 ak mas anemiu, tak ti musi nieco predpisat lekar ... aku mas hodnotu podla krv. obrazu? ... norma je u zien do 120 ... v tom acidofolane, co som spominala mas 100% dennu davku zeleza a 500%-nu dennu davku kys.listovej, takze si myslim, ze je to ok ... a nie ani velmi drahy - 2,23€/30 tabliet ... ale su aj ine pripravky

zuzanockamt
14. jún 2010

zle som to napisala, nie do 120, ale 120 a viac ... pod je uz anemia ... zase pisem ako dement 😝 ... uz aby som porodila, lebo mi to ide na mozog 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre