Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
9. nov 2010

@zuzanockamt
Zuzi-ja som po Miske nezabudla zobrat ani 1x tabletku-vravi sa ze dieta je najlepsia antikoncepcia 😀 😀 😝

lenkasop
9. nov 2010

Zuzka .... ešte sa nesnažíme a ani zatiaľ nechcem,aj keď manželík chce 🙂, chcela by som tak na budúci rok,uvidíme. Aj keď ma ten smútok občas dobehne ☹ ☹ ,hlavne keď sestra porodila pred týždňom dievčatko.

Jurko je nádherný 🙂

zuzanockamt
9. nov 2010

@etuska dieta ani tak nie ako ten jeho prichod 😀
@lenkasop dakujeme 🙂

riana12
9. nov 2010

dobru noc, babulky 😉

duska1122
10. nov 2010

ahojte tak zese som prva. nejak uz nemozem spat od kedy sa posuval cas. vcera vecer nam na parkovisku naburali auto takze som mala pernu noc , to uz sme sa tento mesiac raz vyburali. no aspom tato buracka nakoniec dobre dopadl a su tam len skrabance a nejake preliaceniny. cele roky nic a zrazu dve buracky za mesiac.

riana12
10. nov 2010

dobre ranko 🙂
tak ja uz vyse stvrt hodinku v robotke, uvidime, aky bude den 🙂
@duska1122 no teda... 😕 a to nejaky opity sofer nevidel pred seba/za seba? 😒

katie1
10. nov 2010

Caute. Aj ja uz zarezavam, ale mali sme tiez pernu noc. Maly chytil srajdu, presedel od 1h na zachode, raz mu chudakovi aj uslo, takze o pol 4 som prezliekala komplet postel, dali sme lieky a od tej pol 4 do pol 6 sme pospali... Rano sa uz hovienko celkom pekne spevnilo a tak sme isli do skolky. Pre istotu som ale zabalila nahradne veci 😒 Takze sa prave vzpruzujem kavickou 😎
@riana12 Fuha, aj Vam nechal ,,pan sofer" na seba kontakt? Nemam slov na tychto antitalentov!

duska1122
10. nov 2010

@riana12 nie nejaka teta nevedela vyst s parkovacieho miesta asi mala zaradenu 1 -tku a chcela cuvat 😀 tak ale nastastie ju videl sused tak ju zasrzal aby nezdrhla. chvala bohu inak by sme mali rano bukekela vianocny darcek 😝

duska1122
10. nov 2010

zadrzal som chcela napisat

riana12
10. nov 2010

@duska1122 daj pokoj s bukekela 😀 ozaj, uz ma ide s tych vsetkych vianocnych reklam porazit... zase raz budem mat uzasne Vianoce, ziadna vianocna atmoska skrz vianocnu vyzdobu 2 mesiace pred samotnymi Vianocami... otras 🙄

duska1122
10. nov 2010

@riana12 ved prave to aj som si hovorila ze tento rok to budem ignorovat ale tie reklamy a vyzdoby su tak vlezle ze si nemozem pomoct uz si ani nepamatam kedy som mala vianocnu naladu a to som sa minuly rok fakt snazila anic.

katie1
10. nov 2010

Vidite...Vianoce...musim kuknut ozdoby ci mame vsetko co treba...uz sa na to chystam tyzden a vzdy mi to vypadne. Odkedy byvam s mojimi chlapmi musim ,,listockovat" (vsetko si zapisovat), inak zabudnem 😎

katie1
10. nov 2010

Od nedele do stredy ideme zrelaxovat na chalupu do Banskej Stiavnice, uz sa neviem dockat! Beriem si 2 dni dovolenku. Vy co planujete cez sviatok?

riana12
10. nov 2010

@duska1122 ja uz ani nepamatam, kedy som mala vianocnu atmosferu... 😒
ale co sa mi stalo - v sobotu som si vypiskovala vianocne koledy 😀
@katie1 a ladite stromcek do nejakej konkretnej farby? teda mate stale rovnako alebo menite? 🙂

riana12
10. nov 2010

@katie1 no akurat na sviatok ma mama narodky, ale my vseobecne narodeniny, meniny nejak extra neprezivame... takze skor to bude sviatok v znameni oddychu od prace 😵 samozrejme, ze to bude o daco sviatocnejsie, skrz mamine narodeninky, ale skor ho stravime tak normalne... 🙂

katie1
10. nov 2010

@riana12 ja mam rada Vianoce aj napriek tomu, ze od mojho utleho detstva ich mamina vzdy ohundravala kvoli starostiam okolo nich 😀 Mne sa paci ked je stromcek zivy a ozdoby sa nemusia menit kazdy rok, ale mam rada ked su gule a ozdoby roznych farieb (viac druhov gul a ozdob). Salonky sa mi nepacia. Zabudla som uz kolko toho je, vzdy kuknem pred Vianocami do krabice a v pripade nutnosti dokupujeme. Deti radi ,,pomahaju" pri ozdobovani a odzdobovani, takze vzdy sa dokupuje, pretoze nie vsetky ozdoby preziju...

katie1
10. nov 2010

@riana12 takze Tvoja mamina je tiez škorpionka, tak ako moja - moja mala pred tyzdnom a pol narodky.

riana12
10. nov 2010

@katie1 no vsak mama nemala rada, ked na zene zostavaju starosti s upratovanim, varenim a tak... 🙂
no my mame umely, minuly rok sme vychadzovali jeden smrecok z ulice a rozhodli sme sa, ze ho este vyuzijeme ako vianocny... mala som ho v izbe a tym, ze som zimomrava a mam v izbe klimu, tak som si prikurovala, co to dalo... odniesol si to najskor stromcek (pri odpratavani po sviatkoch zhodil takmer vsetky ihlicky, co bol z tepla taky presuseny) a potom nasledne ja, ked som to vsetko upratovala 😝 🙄 hmm, dakujem, uz neprosim 😅

my mame bud cerveny, zlaty alebo cerveno-zlaty 🙂

riana12
10. nov 2010

@katie1 jj, skorpionka 🙂

riana12
10. nov 2010

@katie1 a ty si ake znamenie? ja vodnar 🙂

katie1
10. nov 2010

ja kozorozec, som 10.1. narodena 🙂 Tak Ty si teda hned po mne 🙂 A Tvoj mlady je ake znamenie?

riana12
10. nov 2010

@katie1 no ja som az mesiac po tebe - 12.2. 🙂
mlady je vahy 🙂

duska1122
10. nov 2010

takze ste spolu vodnar a vahy? aj verite na to ci sa ludia spolu hodia podla znamenia?

riana12
10. nov 2010

@duska1122 ano, vodnar a vahy 🙂
no co ja viem, ci verim?
predtym som mala byvaleho tiez vodnara a v oboch pripadoch som si citala horoskop, aj mi to troska pasuje 🙂
ale ze by som sa doslovne tym riadila? ani nie...

katie1
10. nov 2010

mna velmi zaujimaju charakteristiky znameni a celkom tomu verim, ale samozrejme zalezi aj od prostredia, v ktorom clovek vyrasta...
Prave volali zo skolky, ze maleho zas chytila srajda, ze mame prist ponho, tak drahy isiel a zostane dnes doma 😒

riana12
10. nov 2010

@katie1 ono mas aj dost velky rozdiel v ramci znamenia... troska inak sa chova ten na zaciatku, iny uprstred a iny ku koncu... 🙂
aj ked tie hlavne charakteristiky zostavaju 🙂

no ja som zvedava aj troska, ako vypali nas vodnar-vahy 😅

katie1
10. nov 2010

@riana12 to je pravda, moja sestra je tiez kozoroh a je celkom ina, je hned prvy den ako zacina - takze je ,,smahnuta" strelcom 😀

riana12
10. nov 2010

@katie1 😉 😀

jetta
10. nov 2010

ahojteee ako sa mate? 😀

zuzanockamt
10. nov 2010

Ahojte 🙂
ale ste toho popisali 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre