Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
23. mar 2009

ahojte kocky-dnes sme boli u zubara,predstavte si ten zub ma uz neboli tak mi ho ani nerobili 😠 Ale aspon ze Miska ma krasne biele zubky.

Riana,ja si BT nemeriam,ale asi prestudujem ked sa chystame bud. rok na druhe babo 🙂 Miska sa nam zadarila neplanovane a veelmi rychlo tak ja sa utesujem,ze aj druhe pojde tak lahko-ja som optimistka 🙂
Pekny dnicek 😵

riana12
23. mar 2009

No, kanabis, vam sa zije. Takto sa ulievat a "napchavat" zakuskami. Teraz sa asi hostite. Ci uz pracujete opat?
A ako nakoniec dopadla posta? Priniesli/nepriniesli?

kanabis
23. mar 2009

ria dosla a nie malo. ble. uz sme sa ponapchavali. fajne boli. 🙂
etuska aky zubok?

zuzanockamt
23. mar 2009

Ahojte 🙂
konecne som doma z prace, dnes som prisla dost unavena, lebo v pondelok mavam kruzok s malymi krpcami skolkarskymi a tie deturence su taaaaake akcne, ze som rada,ked sa domov dovleciem a mam konecne ticho 😀
riana...ja som BT skusala merat, ale som vydrzala asi len polovicu mesiaca 😀 ...straaaasne sa mi to nechcelo merat v rovnaky cas a potom este aj znacit...ja viem presne, kedy mam ovu, lebo moj cyklus je dost pravidelny, nikdy som s tym nemala problemy...ani pred HAK a ani potom...tak dufam, ze ked som ja taka pravidelna, tak nebude problem a babo sa zadari na prvy sup...aj ked teraz este nie...a MM tvrdi, ze on je tiez urcite na 100% v poho...no ved chlapi 😀 😀 ... kdezeby si oni pripustili problem 😀
erika...ten tvoj zubok sa asi nalakal a od strachu aj boliet prestal...a to sa ti nan ani nepozrel?...ci ako? 😕

riana12
23. mar 2009

Etus, je fajn, ze zub neboli dneska, na druhej strane, ak ti ho z tohto dovodu nechceli urobit, tak sa to moze ozvat zase a este vo vacsej miere 😒. Nedalo sa ti uhovorit ich, aby ti ho riadne skontrolovali?

Zuzi, ja to mam teraz vselijake, ovu uz len tazko odhadnem, MS chodi po kazdy raz inak, takze som v podstate pripravena uz od takeho 21. dna, "vybavicka" v pohotovosti a ja permanentne napata.

Kanabis, take obrovske chutky tu cloveku robis 😠 😀 😀

zuzanockamt
23. mar 2009

riana...ja MS dostanem od 25. dna az do 29.dna...viac ako 30-dnovy cyklus nemavam...a mavam dost dobre ovu priznaky...najmä ten vytok, to sa neda prehliadnut

etuska
23. mar 2009

no,na zub sa mi pozreli,aj mi na to fukala studeny vzsduch a davala vodu,ale nebolel ma 😕 som objednana na zac. aprila tak hadam sa uz zub neozve.

Zuzi-to ti verim,ze si bola unavena.ja mam tiez vacsiu fusku zaujat tie male decka ako som mala na strednej skole-tam to uz bola rutina 😀

riana12
24. mar 2009

Zuzi, mne to skaze v rozpati 21-35. Uz od prvej MS. Napr. 3 mesiace sa mi to drzi na 25 dnoch, potom bum 21 dni, ked sa z toho po par cykloch spamatam, zrazu je z toho 30 a viac dni.

anett27
24. mar 2009

Caute zeny, dufam, ze sa k vam este mozem pridat.. Tak a je to tu, tik-tak hodinky 😀 , konkretne snazilkovanie od novembra 2009. Drzim nam vsetkym palce!

etuska
24. mar 2009

Vitaj Anett-u nas je to zatial podla planov podobne-zaciname asi december 2009-lebo chceme jesenne babo-ale nebolo by zle zacat aj skor,ze? 😀
Ja prave citam super knihu od Katariny Horakovej-Detoxikacia organizmu.Uz by som mohla zacat,lebo som taka unavena a nemozna...len sa nemozem na to odhodlat-milujem sladkosti aj masko 😀

etuska
24. mar 2009

Inac baby,uz mi je aj smiesno-som pisala ze mam asi 5 kemaosiek tehuliek a dnes pridem do prace a kolegyna mi oznamuje ze je tehu a termin ma v septembri 😀 plodny rok 😀

anett27
24. mar 2009

Etuska dakujem 🙂, ja som vcera draheho prehovarala na september. Ja sa strasne bojim, ze budem mat problemy otehotniet. Mam 27 rokov, viem, ze plodnost je uz nizsia po 25ke. Je mi jedno, len nech sa male narodi v 2010 😵. Unavena si, zeby kvoli jarnej unave? Inak, ta detoxikacia je podla mna vyborna priprava na babo. A co, musi sa uplne vylucit masko? Sladkosti este pochopim, ale taka kuracinka 😝 .Ja mam polroka na to, aby som sa dala dokopy. Posledny rok som bola vkuse chora, momentalne beriem lieky na znizenu imunitu, ktore vyberiem do maja. Hadam mi tych 5 mesiacov na pripravu staci....

etuska
24. mar 2009

Anett-moze sa jest masko-skor som pisala o takych ovocnych dnoch-napr. jablkovy,hroznovy...no v praxi si to neviem predstavit 🙂 Tak aspon pijem viac tekutin a jem ovocie,zeleninku,salaty 🙂

Neskusala si Aloe vera,alebo Kombuchu?ja zatial nie(resp. hubu Kombuchu uz veeelmi davno).
Dcerke som na imunitu davala sirup z Weledy a je fakt malokedy chora,ale to su asi aj geny a to ze bola dojcena do 9.mesiacov.

U nas je to opacne-drahy prehovara mna 😀
Mrknem sem vecer-tesim sa ze si sa k nam pridala 🙂

etuska
24. mar 2009

a co sa tyka snazilkovania-najma to chce pohodu.My sme mali pri 1. dcerke taku pohodu,ze sa nam pritrafila neplanovane ked som mala 23 🙂 ale som strasne rada ze ju mame-Bambulku nasu,lebo ktovie kedy by sme sa na babo odhodlali.

Aj s tym druhym este otalam,ale uz ma manzel spracoval tak na 80% ze ano-2010 to isti 🙂

zuzanockamt
24. mar 2009

Ahojte 🙂
anett...aj ja mam 27 a MM o sedem viac, ale este nemame ani termin kedy co a ako 😀 ... ja uz to neriesim, ked bude aj v 40-ke

kanabis
25. mar 2009

ahojte, kuk nestiham sem chodit

anett27
25. mar 2009

Ahojte 🙂 kuk, ja som mala doteraz vela roboty, ale uz je volnejsie, uz je pomalicky aj cas ist domkov. Etuska Aloe vera ani Kombuchu som zatial neskusala, no ked budem mat cas nieco mrknem o tom na nete. Vsimla som si, ze si zalozila aj temu snazilky 2010, tak rozmyslam, ze ci budem pokracovat tu, alebo nezacnem rovno pisat tam. 🙂
Etuska, Zuzanocka, odkial ste? Nemam cas si celu tuto temu docitat spatne. Piste piste 😉 papa zatial

zuzanockamt
25. mar 2009

Ahojte 🙂
ja som uz domka...konecne...dnes bol narocny den, ale prezili sme 🙂
anett...ja som z MT...no tak ty s erikou uz budete o chvilu aktivne snazilky a my ostatne zatial stale len buduce 🙄 ... ale nevadi, kazda sa snad raz toho dozijeme 😉 ... a ty si odkial?

riana12
25. mar 2009

Ahojte babulky 🙂

anett, aj ja ta tu vitam 🙂

Ja som prave zlopla veceru, idem na pc daco stvarat. Snad sa podari, co som si naplanovala 😒

etuska
25. mar 2009

cafte krasky,
az teraz som sa dostala na net.Boli sme cela rodinka na takom indoor ihrisku,aj so znamymi co maju rovnako staru dcerku,potom sme sa s Miskou trochu bicyklovali,ale dost fukalo,tak sme sli dnu.Trochu som upratovala .Miska pozera "vecernicek" a o chvilu ju idem ulozit spat.

Anett-kludne pis zatial tu-tu je nas viac a aj je tu veselsie 😀 Ja som rodacka zo Spiša,no teraz zijeme v UK.

Inac kocky,neuverite mi,aj ja som sa musela na tom smiat-vcera mi kolegyna oznamila,ze v septembri caka babo a dnes dalsia,ze 10.10 ma termin 😀 Clovek aby sa bal ist zajtra do prace,ze sa "nakazi" 😀

zuzanockamt
25. mar 2009

no erika, mozno sa na teba nieco prilepi 😉 a uz na vianoce budete traja 😀 ... este by ste to teoreticky stihli 😀 😉

etuska
25. mar 2009

juuj,Zuzi nestras.Horko tazko som sa dala ukecat ze snazilkovat zacneme v zime 😀

etuska
25. mar 2009

idem ulozit Bambulu,lebo je nejaka nervozna.

topa
26. mar 2009

ahojte,tak ja dajak nemám čas tu keckať,hoci by som veľmi rada,no diplomovka je prednejšia. 😵

riana12
26. mar 2009

Ahojte 🙂

Sneziiii 😕 😠 A husto...

anett27
26. mar 2009

Ahojte babulky, ja mam dnes taku smutnu naladu. Som rada, ze ste ma tu prijali, ze si mozem s vami pisat o nasich planoch do buducna. V robote sa to neda vydrzat. Jedna osoba mi dost robi zle. Ale musim byt silna, a povzniest sa nad tym.. Ja sa aj bojim toho, ze ked budem v buducnosti tehotna, ze ako budem zvladat tento stres.... Je to tazke.
Ja som zo ZA, ale zijem v BA, Etuska to mas fajn, ze mas okolo kolegynky tehu, u nas su skor take kolegynky, ktore chcu babo az po 30ke, to som z nich asi jedina...
Zuzanocka, a vy kedy planujete snazilkovat, aspon nejaku predstavu mate?
topa - drzim palce k diplomovke, o com pises?
riana - aj tu snezi, uz nech je teplejsie, mam deficit slniecka 😖
inak, prajem vam krasny dnik 😉

riana12
26. mar 2009

Anett, ja som teraz tiez v BA 😀 😀 Pracujem tu 🙂
Kupodivu, teraz ani macny macik nepada.

Predpoved pre BA na 2 tyzdne dopredu (dufam, ze ta linka bude fungovat): http://www.accuweather.com/world-forecast-15day...

riana12
26. mar 2009

No kontrolujem a vidim, ze bude treba celu adresku rucne skopirovat a "prilepit" do prehliadaca 😠

mexx
autor
26. mar 2009

Ahojte babce,

som si par dni oddychovala od Konika, bo mi zasibava potom obcas...a sa mi vobec nic nechcelo, len som tak obcas chodila nakuknut...ale som rada, ze to tu zije. 🙂

Topa, nezavidim ani za macny macik, vzdy, ked niekto hovori o diplomovke, si spomeniem na krusne chvile pri tej mojej...no nezopakujem si. 😅 Aj ked, rada by som este niekedy zbuchala rigoroznu pracu, ale este neviem, kedy to bude...a dufam, ze to pojde lepsie ako dip... 😉

No, idem vyvesat poprane a hodit prat dalsie, je tu toho cela hromada... 🙂

riana12
26. mar 2009

Ahojky mexx , 🙂 dlho ta tu nebolo. Ale verim, ze ak sa tu clovek dlho zdrzuje, ze to robi len neplechu.

Ak pojde vsetko ok, takto o rok budem v plnom nasadeni pracovat na bakalarke 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre