Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
20. apr 2009

Dobre ranko aj ja prajem 🙂

Na Pluscenkovi bolo fajn, ani sa mi nakoniec nechcelo ist domov, mohli toho dat aj viac 😀 Ked uz zacal samotny program, na chvilu sme si so znamou pomylili Pluscenka s nasim Sabovcikom 😀, obaja vlasati, my v takmer najvrchnejsej rade. Len som sa cudovala, ako to, ze robi Pluscenko premety doprezu a dozadu, ked som ho to nikdy nevidela robit. A to Sabovcik 😀

Mexx, drzim palusiky, ty tu cestu do BA a do domova zvladnes, neboj. Potom daj vediet, co noveho 🙂

A ostatne sa mate dneska ako?

etuska
20. apr 2009

cafte kocky,
Mexx-ty to urcite zvladnes 😉
No ja mam "pracovny den" za sebou,teraz nastupuje dalsi "part-time" job a to doma-idem hodit veci do pracky,lebo pekne svieti slniecko a aspon umyt riad-ostatne az ked pojde Miska spat a poobede ma prist este kamoska s dcerkou.

Nakoniec som sla do prace budom-sice bolo trosku stresu,lebo som musela prestupovat,ale zvladli sme to a denny listok stoji 1,70 libry a nie 9 ako by nas vysiel taxik-tak sa tesim aki sme sikovni 😀 -resp moj drahy teda 😀 😀 😀 hned sa zorientoval v cestovnom poriadku,lebo pesi sa mu ist nechcelo-ale ani mne 🙂

pekny dnicek.mrknem vecer co ste popisali

riana12
20. apr 2009

No ja uz len odratavam minuty. Este taku tristvrte hodku a paadim prec 😀

Vidis, Etus, zvladli ste to 🙂 Silkulnici 😀

riana12
22. apr 2009

🙂

riana12
22. apr 2009

😒

zuzanockamt
22. apr 2009

Ahojte 🙂
co je nove? u mna nic, vsetko po starom
riana ... a ty co taka zmena nalady v priebehu dna ... sudim podla smajlikov 😕
erika ... ako ste na tom s autom? ... uz mate druhe?

etuska
22. apr 2009

Zuzi-nemame 😒 ale zatial sa da-chodime busom-horsie to bude s nakupom-ale aspon "vyzerieme" stare zasoby 😀 😀 😀
Riana-asi si sa cudovala ze ani poobede nikoho,ze? 🙂
Ja idem pekne do kuchyne-caka ma riad,potom hodit veci do pracky a este kupelna 😝 -no to posledne si necham az vecer ked Miska zaspi.Vyzera to u nas ako na bojovom poli

riana12
22. apr 2009

Zuzi, ta zmena, ze vzdy, ked som sem kukla. nikde nikoho. Uz som mala pripravene, ze cochvila tuknem ☹ a potom tak navecer (ak by sa tu nik nezjavil), tak by som dala 😠.
😀 😀 😀

No ja idem dneska robit kamaratke doprovod ku kozmeticke. Dneska si to omrknem a ak si to bude kamaratka pochvalovat, tak budem mozno nad tym rozmyslat aj ja 🙂

riana12
23. apr 2009

😕

zuzanockamt
23. apr 2009

Ahojte 🙂
mne je dnes cely den nejako zle na zaludok, ani jest mi moc nechuti, uz vcera mi to zacalo, kolegyna chytila nejaky crevny virus, tak dufam, ze to nemam od nej 😝

etuska
23. apr 2009

Zuzi-no hadam nie- 😝 to su neprijemne veci 😖
My sme nedavno prisli z ihriska.Cesta busom nam trvala 30 minut-autom je to max. 10,ale aspon sme sa nenachodili a tak ci tak si kupujem celodenny listok,tak treba vyuzit 😀

Boli sme tam viac ako 2 hodiny,Miska vyzerala ako cuniiik 😀 nastastie sme v meste stretli znamu z kostola,tak nas hodila domov-zlata to zienka 🙂
Misku som akurat osprchovala ,dala jej veceru a precitala rozpravku-dufam,ze coskoro zaspi,lebo mi klipkaju oci a este chcem varit segedinsky na zajtra.

V skole sme mali nejaku komisiu zo skolstva tak ma riaditel hned predtsvil-onje taky rad,ze ma kvalifikovanu ucitelku za plat nekvalifikovaneho 😀 -uz sa musim dokopat a vyplnit tie papiere a hadam aj plat pojde buduci rok vyssie.
A super sprava,ze mu odsuhlasili ze bud. rok mi garantuje 20hod. tyzdenne,co je fajn-akurat mi este pri dverach vravel,ze mi da asi 4 dni po 5 hodin,aby som koncila vtedy ked Miska-tak dufam,ze to vyjde 🙂

riana12
23. apr 2009

Ahoj Etuska, super spravicky ohladom prace 🙂

zuzanockamt
23. apr 2009

erika ... vyborne spravy z prace 🙂 ... blahozelam, takze to budes mat aj platovo trosku lepsie, nie?

etuska
23. apr 2009

Zuzi-uvidime az dojde papier a dam ho riaditelovi-netusim aka je platova tabulka

etuska
23. apr 2009

No mne ide hlavne o to,ze robim vo svojom "fachu",ziskavam skusenosti,speakujem cely den a este tym deckam pomaham,aby nemali v dalekej cudzine problem s anglictinou.Bud. rok budem mat aspon postarane o to,ze sa nemusim strachovat kto pojde pre Misku 🙂 a zaroven sa nam hadam podari buduci rok druhe babo 🙂

zuzanockamt
23. apr 2009

erika, takze vsetko ide dobrym smerom 😉 ... dufam, ze aj nam sa zacne darit coskoro

etuska
23. apr 2009

hadam ano-hoci po tom babu tuzi viac manzel ako ja 😀 to bude asi tym,ze uz dvaja kamosi maju po dcerkach aj synov- v tom to ja vidim 😀 😀 😀
Uz len drahy keby si nasiel robotku z kt. nebude chodit domov o polnoci a vsetko je idealne 😀 ...ale som vdacna aj za to co mame.Clovek si musi vazit "male" veci a tesit sa z nich 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

no tak to mas dobre, ze nemusis este aj manzela presviedcat

etuska
23. apr 2009

a ma tvoj drahy nejakych synovcov,netere...musis mu castejsie zadovazit "detsku " spolocnost-ale myslim tym nielen maminy s drobcami,ale aby tam boli aj tatkovia a ked uvidi ako sa "maju k detom" tak ho to podla mna do toho roka chyti..

Ty sa vracias od septembra do tej istej skoly kde si bola predtym,ci inam???

zuzanockamt
23. apr 2009

no drahy ma synovca - je to syn jeho brata a brat mal na neho vzdy velky vplyv ... ale v tejto veci teda nie
ja od septembra nastupujem do skoly na dedine cca 12 km od MT, takze budem dochadzat

etuska
23. apr 2009

no to sa celkom da-a ked ti manzel opravi auto,tak mozes aj "by car" 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

tak ja nemam velke skusenosti so soferovanim, takze to radsej nie a je to stare auto ... ma uz 35 rokov a MM je nan zatazeny 😀 ... a okrem toho vlakom to budem mat omnoho blizsie ako keby som mala ist autom alebo busom

etuska
23. apr 2009

Zuzi-ty si ako ja-radsej 500m pesi ako sa stresovat soferovanim:Manzel sa teraz smeje,ze ked kupime auto,tak aj tak budem radsej po meste chodit busom 😀

No ja som na SVK soferovala malo a tu som musela zacat ak som niekam chcela s Miskou ist-vacinou tie iste trasy 😀 ale mam zavazok,ze akonahle kupime auto,nacapim nan opat "R"-ko(to akoze maju ti-co maju 1 rok vodicak)-ja mam tusim 7 rokov-fuj,hanba mi 😀 ....a zacnem opat jazdit,lebo ja nemienim decka tahat na rukach,chrbte a pod. 😝 proste si to davam ako taku osobnu vyzvu 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

ja sa tomu soferovaniu zacnem aktivne venovat tiez asi az vtedy, ked bude dieta, lebo vlacit nakup, dieta a este neviem co vsetko, tak to si neviem predstavit

etuska
23. apr 2009

tak,tak 😀 -hoci ja uz studujem temu o babysatkach a manduce 😀 Pri Miske som mala len babyvak-dost dlho som ju v nom nosila ale boleli ma z neho krize-pri satke a manduce to vraj nehrozi

zuzanockamt
23. apr 2009

ja si neviem predstavit vlacit dieta v satke, hlavne vtedy, ked uz bude tazsie ... nejako to ani nesledujem tieto veci, ked sa ma to este netyka

etuska
23. apr 2009

ved ani mna sa to zatial netyka,ale mojho uboleneho chrbta sa to tykalo,tak som povedala,ze babyvak uz len obcas a babysatku i manducu si baby pochvaluju

zuzanockamt
23. apr 2009

ja budem asi len kocik vyuzivat 😉

etuska
23. apr 2009

Heh-ved ja sa ti este ozvem aka to je super vec 😀
Idem ja Zuzi zvesit pradlo a navarit segedinsky na zajtra.Chvalabohu uz je piatok-nevedela som sa ho dockat,lebo teraz sa vidime s drahym hodinku denne 😖 😝
pekny vecer 😵 a hadam si ziadnu crevnu pliagu nechytila 😝

zuzanockamt
23. apr 2009

no uz mi je lepsie co sa tyka toho zaludku, to len doobeda ma nejako drzalo, aj vcera aj dnes, potom ku veceru to uz bolo lepsie
tak pekne navar a dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre