Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

evitkamalicka
11. okt 2009

mna zas uz treti den strasne bolia prsia a to mam do MS este daleko a na to aby som uz citila tehu to je tiez nemozne kedze len vcera alebo dnes je ovu tak nechapem

zuzanockamt
11. okt 2009

tak prsia bolia aj mna ... ale brutalne 😝 ... uz nech sa ta MS spusti, lebo mam nerv 😠

kosta123
11. okt 2009

dnes mešká mrcha 6.deň 😒

zuzanockamt
11. okt 2009

kosta ... tak zeby nieco bolo 😅 😕 ... ci beries HAK? ... mne este nemeska, som 27 DC a nejaky 10 alebo 11 DPO

evitkamalicka
11. okt 2009

kostra a skusala si test?

evitkamalicka
11. okt 2009

jeziiiiiiiiiiis prepac za preklep som ta premenovala 😅

zuzanockamt
11. okt 2009

evit ... 😀

evitkamalicka
11. okt 2009

haluz co? 😀 😀 😀

cukruska1920
11. okt 2009

Ahojte.... kedze som dvakrat potratila a cakaju ma vysetrenia tak ako buduca snazila sa k vam pridavam...kedze zaciname tak v januri

zuzanockamt
11. okt 2009

ahoj cukruska ... tak to je smutne, ze sa vam takto nedari, ale hadam do tretice to uz bude dobre 😉

cukruska1920
11. okt 2009

no to dufam...ved sa aj hovori ze do tretice vsetko dobre

etuska
11. okt 2009

Evitka-dik 🙂 -dufam,ze ma coskoro dobehnes 🙂
Vitam nove tvare 🙂
Ja prave bludim po nete-rozhodli sme sa s MM ze nasim na Vianoce venujeme nejaky liecebny pobyt v kupeloch-tak hladam,vyberam....nemate nejake tipy?

cukruska1920
11. okt 2009

etus...ja mam...mi sme boli teraz v lete s muzom v Trencianskych Tepliciach ..bolo super...mali sme aj procedury..teda on lebo ja som nemohla nakolko som bola este vtedy tehotna... ☹

zuzanockamt
11. okt 2009

aj Turcianske Teplice su krasne ... areal aj okolie, my tam chodievame do Spa a Aqua ... ale myslim si, ze teraz uz väcsina kupelov je dobre vybavenych a vselico ponukaju

evitkamalicka
11. okt 2009

etuska vsetko je vo hviezdach 🙂

etuska
11. okt 2009

ved prave Zuzi-je toho tolko,ze si neviem vybrat 😀 -pozerala som seniorske(alebo liecebne pobyty) kedze je to pre rodicov-v niektorych je ina minimalna vekova hranica tak stale hladam a kombinujem,aby to nebolo ani velmi drahe a najma aby mali aj dost procedur-a musim brat do uvahy aj zdravotne indikacie-tak zvazujem. 😅

No a v novembri nas este caka oslava MM 30ky tak uz musim co-to vymysliet 😅
Mrknem vecer

zuzanockamt
11. okt 2009

erika ... tvoj manzel este len bude mat 30? ... a ja som myslela, ze on uz po 30-ke 😅 ... MM bude mat v januari 35-ku, tak tiez by som mala nieco porozmyslat 😅

evitkamalicka
11. okt 2009

moj manzel bude mat 30 v januari presnejsie 1.1.2010 😵

cukruska1920
11. okt 2009

vy mate vsetky akych zrelych muzov.... to len ja mam takeho usaka mladeho? moj ma 26 😀

zuzanockamt
11. okt 2009

ja mam asi najzrelsieho 😀
cukrus ... aspon vas pri snazeni netlaci vek ako mna 😖 🙄

cukruska1920
11. okt 2009

tak to netlaci ale niekde chyba bude ked uz nam to dvakrat nevyslo 😖

zuzanockamt
11. okt 2009

ved asi ano,ale tak, ked sa chystate na vysetrenia,tak sa to zisti ... my este len skusame zatial a dufam, ze sa podari bez vysetreni,lebo si neviem predstavit, ze by to neslo a mali by sme behat po doktoroch ... ved to by bol MM otcom niekedy pred 40-kou 😝

cukruska1920
11. okt 2009

nam to aj ide ale potracam takze niekde chyba bude...som zvedava naco sa pride...len dufam ze potom uz nepotratim

zuzanockamt
11. okt 2009

aspon vies, ze sa vam to podarilo 😉 ... a po prvom potrate si nebola na nejakom komplexnejsom vysetreni, aby sa zistilo, kde bola chyba?

cukruska1920
11. okt 2009

po prvom potrate sa to nerobi lebo su to drahe vysetrenia a doktori to beru ako nahodu...oni zacnu potom patrat az ked sa to zopakuje 2-3 krat

zuzanockamt
11. okt 2009

no ja by som asi na svoju lekarku tlacila, nech nieco robi aj po prvom, ale kedze este nemate vela rokov,tak to chce asi len cas

evitkamalicka
11. okt 2009

zuzi ani u mna prvy potrat nikto neriesil takze zrejme je to naozaj tak ze to robia az po opakovanych potratoch

zuzanockamt
11. okt 2009

no tak asi ano 😖

cukruska1920
11. okt 2009

zuzi ja som mala taku sprostu lekarku ze az strach...ked som prvykrat potratila a pytala som sa jej ci mi neurobi sono po kyrete tak na mna zacala vrestat ze nech nevymyslam hororove scenare...viac som k nej ani nepachla...teraz mam ineho lekara a viem ze mi pomoze

zuzanockamt
11. okt 2009

ja mam nastastie dobru lekarku ... dava si naozaj zalezat ... v novembri idem este na sono v ramci preventivky a potom ku nej po vysledky z cyto,tak by som sa s nou uz mala poradit, ci neabsolvovat nejake vysetrenia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre