Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
13. okt 2009

ahojte kocky,
Riana?????-no aspon budes vecer na MK-ci nie? 😕
Zuzi-co nove?
Ja som akurat dopiekla Miske palacinky a nam som robila rybky dusene v takej mnam omacke so zemiacikmi-mnam-ideme sa najest.Nakuknem neskor.Pekny vecer 😵

zuzanockamt
13. okt 2009

Ahoj erika ... nic nove, len hnusne studene pocasie vonku 😝

riana12
13. okt 2009

Baby,som teraz v buse 😉 Potom na net chcem prist. Ani som Zuzke nestihla odpisat,mlady mi volal a takmer hodku a pol sme telefonovali. Ja to chcem uz vsetko vzdat,mlady ma celu dobu lamal,nech este pokecame,len ja uz nemam akosi silu na to. Baby,som podla vas hlupa,ked to chcem ukoncit a predtym ani potom ho uz nevidiet? Ja totiz z predchadzajucich debat mam negativnu skusenost/zazitok,tak sa akosi uz bojim fyz. kontaktu. Aj ked mladého chápem,že to chce prebrať osobne ☹

zuzanockamt
13. okt 2009

riana ... podla mna to treba predebatovat osobne ... ja by som rozchodt cez telefon povazovala za neferovy, aj ked ta chapem, ze je to pre teba tazke sa rozpravat s nim z oci do oci, ked ho mas este stale rada, ale zase po tych vsetkych rozhovor a pokusoch to aj tak neviedlo k nicomu a nedoslo k ziadnej naprave ... ale ja by som ti este radila predsa len sa porozpravat, ale dat si jasne podmienky ... bud rozchod alebo sa zacne mlady spravat konecne ako chlap a nie ako male decko a budete sa castejsie stretavat a travait volny cas ... joj, ako sa len dobre radi 😀 😀 😀

riana12
13. okt 2009

No jo, zuzi, som riadna potvora. Lenze uz som to ukoncievala aj osobne a ako to dopadlo? Prislo mi to luto,aj ten vztah aj ze my dvaja uz nebudeme MY,v poslednej chvili som si rozmyslela a bolo ☹ Cca za 3/4 hodinu by som si mohla sadnúť k PC,ale asi by sa mi patrilo ísť spať a neotravovat vás tu ☹

zuzanockamt
13. okt 2009

no ako chces 😉 ... ja tu este budem ... ak chces,tak mozes otravovat 😉 ... alebo sa chod vyspat z toho vsetkeho 😉

riana12
13. okt 2009

Este uvidím,ked dôjdem domov,či na to bude ťahať do postele alebo k PC 🙂

evitkamalicka
13. okt 2009

ahoj babulky

aj ja tu som 😉

zuzanockamt
13. okt 2009

ahoj evit 🙂 ... co mas nove?

evitkamalicka
13. okt 2009

ale nic okrem toho ze je zima 😀

zuzanockamt
13. okt 2009

tak zima je teda poriadna ... som zvedava dokedy bude toto obdobie trvat 😝 😝 😝 ... stale dufam, ze sa este trosicku otepli 😀

etuska
13. okt 2009

cafte kocky,
Riana-ja by som ti radila len to iste co Zuzka-fakt sa porozpravat a ak mu predsa este das sancu-tak nech sa podla toho aj sprava.
Ahoj Evitka 🙂

zuzanockamt
13. okt 2009

erika ... 😉 😉 😉 ... som rada, ze so mnou suhlasis 🙂 🙂 🙂

etuska
13. okt 2009

Zuzi 🙂
Aka robotka sa crta MM ?-co si vcera spominala???

riana12
13. okt 2009

no uz som doma 😵 konecne...

riana12
13. okt 2009

baby vy ste si na mna tusim zasadli 😝 😀 😀 😀 takto vsetky proti mne 😝 😀

zuzanockamt
13. okt 2009

erika ... to je len brigada na mesiac ... isiel s jednou partiou do BA, robia tam strechy 😝
riana ... ved my sme s tebou a nie proti tebe 😀 😀 😉 😉 😉 🙂

riana12
13. okt 2009

no Zuzi, moc to nevyzera, ze ste so mnou 😀 😅 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
13. okt 2009

no tak dobre ... tak zober telefon, zavolaj mu, povedz, ze definitivne koncis, vymas jeho telefonne cislo, mail, nick na pokeci a jednoducho vsetky kontakty a vec vyriesena 😀 😀 😀 ... ci??? 😅

riana12
13. okt 2009

haaa, problem... on to iste neurobi a este mi nezabudol pred ukoncenim hovoru oznamit, ze mi este bude volat a do roboty mi mail napise... 😀 😀 😀 😀 takze mas to 😀 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
13. okt 2009

tak nebudes dviha telefon, odpovedat na mail a podobne ... jednoducho povies, ze koncis a hotovo

etuska
13. okt 2009

Hmm-keby to bolo take jednoduche,ze Riana... 😔 🙂
Zuzi-juuj,tak to mu nezavidim ked prisla taka zima-ale moj ujo niekedy robil strechy a vraj sa dalo na tom pekne zarobit-tak budem drzat palce.

zuzanockamt
13. okt 2009

erika ... veru chudatko, bude to mat teraz vonku krute, ale je to len na mesiac a teraz mu bezi uz druhy tyzden ... az tak dobre nezarobi, mal by dostat za to cca 660€, dufam, ze ich aj uvidi, lebo na papieri ma len minimalnu mzdu a zvysok mu doplati 😝

etuska
13. okt 2009

No zalezi podla toho kolko hodin denne pracuje a ci ma v tom aj ubytko/stravu...-to su tiez nezanedbatelne polozky v dnesnej dobe.

No Zuzi-u nas na vychode by boli ludia za taku placu vdacni 😔

riana12
13. okt 2009

ja mu na mail odpoviem, aj telefon dvihnem, taka hnusna nechcem byt...

zuzanockamt
13. okt 2009

erika ... aj ja som vdacna, ze ma aspon nieco, ale o platoch na slovensku si myslim svoje a stale budem tvrdit, ze su zalostne - väcsina z nich - ci sa to niekomu paci alebo nie - a ci by bol za to niekto vdacni alebo nie 🤐

zuzanockamt
13. okt 2009

niekedy treba byt hnusny 🙄
dnes som revolucne naladena 😝 😝 😝 🙄 ... lebo uz sa MS blizi, isto este dnes vecer sa dotrepe alebo zajtra urcite ... a potom sa este len vyzurim a nasledne aj vydepkujem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

riana12
13. okt 2009

ja potrebujem byt predovsetkym neoblomna a nie taky posero, ako som bola doteraz... a este stale som... 🙄

etuska
13. okt 2009

Zuzi-mas pravdu ze je to bieda-ale ked na SVK zarobia akurat top-manazeri ,politici a podvodnici-bohuzial 😒
Moja babka-co cele 10rocia makala -robila cele tie roky cukrarku-takze neustale na nohach stat a k tomu na kamennej dlazbe(ved hygiena musi byt)-ma asi taky dochodok ako nemenovana pocernejsia spoluobcianka-ktora nikdy nepracovala 😠 😒

riana12
13. okt 2009

sama na seba som nastvana, mala som byt skor normalnejsia, este dobre davno... resp. ked sa vsetky problemy zacali vytvarat, ked som si ich nepripustala, som to mala s mlady riesit... moja chyba 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre