Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
9. júl 2010

@sisisi no tak Tebe je už dobreee ,my ideme presne o týžden este nevieme presne kam...uvidíme 😎

katrenka111
9. júl 2010

@zuzanockamt no hadam to prejde,no ale moja sesterka mala cele tehotenstvo až do konca palenie zahy....
Maý bude možno vlasaty 🙂

zuzanockamt
9. júl 2010

@katrenka111
@sisisi jaaaj ako vam tie dovolenky zavidim 😉 ... ale v dobrom

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt nic nove, co by stalo za rec... to mi je luto, ale asi mas ten udel sa so zahou trapit asi cele tehotenstvo.

@katrenka111 my sme sa tiez tak narychlo rozhodli, pocasie vyzera byt pekne.

zuzanockamt
9. júl 2010

@sisisi no esteze mi uz do konca vela neostava ... uz len 2 mesiace a mozno aj menej

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt ved kludne mozes ist este aj ty, nejaky predlzeny vikend, posledny krat si oddychnut 😝

katrenka111
9. júl 2010

@sisisi no to bude určite neboj.....
Idete len tak autom???

katrenka111
9. júl 2010

@zuzanockamt to zvladnes.....a co porod? nemas obavy???

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt to rychlo ubehne, ani sa nenazdas a na zahu si nespomenies.
@katrenka111 hej, ideme autom a mam velky strach ci sa zmestime lebo ide este jeden par, tak ak nie, budem musiet zredukovat satocky 😀

zuzanockamt
9. júl 2010

@sisisi no do 4.8. som PN a potom uz riskovat nebudem, keby sa maly skor vypytal na svet, lebo uz aj dnes som myslela, ze pobezim na pohotovost 😝

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt a coze sa stalo?

zuzanockamt
9. júl 2010

@katrenka111 obavy mam, hlavne kvoli tomu, ze jurko bude asi trosku väcsi 😝 ... ale nejako vyjst musi 😀

zuzanockamt
9. júl 2010

@sisisi no ako vzdy bolesti brucha, ale dnes to bolo az moc silne, tak som sa naplasila, no za hodinku to preslo

katrenka111
9. júl 2010

@sisisi no aj my ideme tak ale mame tu truhlu na batožinu na aute takže hadam sa popraceme,aspon bude sranda len ja mam zas problem ako to prežijem koli noham a mojej chorobe budem muset cvicit a stale prestavky....

katrenka111
9. júl 2010

@zuzanockamt fuu tak budem držat palce aby bolo vše ok a islo ako ma

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt a aj vies preco to mas, ci u doktora si sa na to neinformovala?
@katrenka111 no to neni bohvieco, ale hadam to rychlo ubehne.

zuzanockamt
9. júl 2010

@sisisi spominala som to dokine, ked som tam bola naposledy ... kukla mi krcok a ten je zatial ok, tak sa nemam obavat ... ono to zase tak rychlo nepride ... snad 😅 ... aj ked pred nejakym casom jedna baba v augustovkach porodila a predtym nemala ziadne priznaky, len to na nu zrazu prislo

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt ale radsej este pockat, to bude asi bezpecnejsie!ty brdo, ale nerozumiem ako to moze prist tak skoro bez nejakych priznakov. no ale hadam to dopadlo dobre.

zuzanockamt
9. júl 2010

@sisisi no boli ok, obaja 🙂 ... ved aj nas by uz bol ok, uz ma 2 kg

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt tak to teda mozno pojde aj skor 🙂 a kocik ste vybrali aky?

zuzanockamt
9. júl 2010

@sisisi kocik sme nekupovali, budem mat po sestrinom malom, uplne obycajny z polska ... ale je pekny a ucel splni a je to aj vanicka a aj sportak

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt a aka znacka?ja som teraz len tak kukla na kocikovo.sk tak som zvedava kt. mi padne do oka. ale straaaaasne sa mi pacia zelene kociky.

zuzanockamt
9. júl 2010

@sisisi tak to ani len netusim, co to je za znacka 😅

sisisi
9. júl 2010

@zuzanockamt a tak ako hovoris ty, hlavne, ze posluzi 🙂 ved ja tiez isto nebudem mat taky kocik ako by som chcela, ved tie ceny su dost vysoke!

riana12
12. júl 2010

ahojte 🙂

co nove, babulky, po vikende? 🙂

katrenka111
12. júl 2010

caukyyy..... no ako baby???
mame krasne pocasícko co,ja som bola celý výkend v Senci u našich a na jazerach jaj bolo super vodicka fajnova....
celu nedelu som bola s mojim krsným synom tak som si užila 🙂

riana12
12. júl 2010

@katrenka111 ahoj, no to si mala super vikendik 😉 my sme boli len u mladeho doma, nesli sme nikde (co sa kupania a pod. tyka...)
ale mame doma uz bazen vytiahnuty (priemer 3,05 m), mozno sa cez tyzden troska poplahocime, uvidime...
mladeho vcera vecer zacalo hrdlo chytat, rano to mal este horsie, jedine, co som doma mala, boli pantenolove tabletky (tie mi tiez raz pomohli, ked som nic ine na hrdlo nemala, tieto pantenolove su skor na zachripnutie), poobede mu donesiem nieco normalnejsie... 😅

katrenka111
12. júl 2010

no tak sa staras?? mne velmi pomahaju propolky-med a citron skuste vyskusat....
idem zasa k vode 😀

riana12
12. júl 2010

@katrenka111 no mam v praci nacaty coldrex na hrdlo, tak mu donesiem to... poobede by som mu nejaky cajik navarila a bude mat 🙂

zuzanockamt
12. júl 2010

Ahojte
ja balim veci, nech mozeme zacat s upravami v byte 😝

@katrenka111 tu vodu ti tak zavidim, hned by som niekam isla

evitkamalicka
21. júl 2010

ahojky,
tu je nejako mrtvo....ja som bola vcera v poradni a nas drobec sa narodi 30.7. planovanym cisarskym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre