Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

kvietocek55
2. okt 2010

@heveri35 ja ti verím... aj na mňa to niekedy príde.. keby to všetko bolo také jednoduché. 😉

heveri35
2. okt 2010

@kvietocek55 este to mame velmi cerstve,casom to bude urcite lepsie,len keby sa ten cas dal troska zrychlit 😖

kvietocek55
2. okt 2010

šak toto.. keby možno tie cykly boli kratšie 😀 a ešte k tomu aj zima ide.. straaašne dlhé večery.. božičku jak ja tie dva mesiace vydržím 😖 najradšej by už chystala výbavičku 🙂

heveri35
2. okt 2010

@kvietocek55 šak aj ja 🙂 inak odkial si??

kvietocek55
2. okt 2010

Ja som z Prešova.. pôvodne nie odtiaľ ale tuto žijeme. Potratila som inak v 5 tt asi 3 týždne po svadbe.. ☹ takže naše manželstvo sa nezačalo najšťastnejšie.. ale čo už, aj o tom je život.. ideme ďalej, len nech to ide rýchlejšie. 🙂

ssonusa
2. okt 2010

ahojte buduce snazilky.... Mam na vas prosbicku,,, isto vacsina z vas uziva kyselinu listovu... mate pri tom niektora uzasny pocit kyslosti v ustach, tzv. "kyselinu"? prestudovala som pribalovy letak a nic take sa tam nespomina.... moze byt kyselina sposobena uzivanim kyseliny listovej? A to uz po 2 tabletach?
dakujem vam za vase odpovede a zaroven vsetkym vam tu prajem uspesne snazilkovanie co v najkratsom case az sa do toho pustite....
😀

zaira1407
2. okt 2010

@katrenka111 no moja idem sa opravit 😅 takze platim si ten max.49,10€ mesacne a to je vymeriavaci zaklad 1116,75€ a z tohoto sa pocita tych 55% ...a to je na 6 mesiacov ...takzie nie zo sumy co si zaplatis ale z vymeriavacieho zakladu ...no tak dufam ze to vide ...aspon by sme aj na ten uver ci daco ine nasetrili 😖

zaira1407
2. okt 2010

@katrenka111 no tak toto som si chcela aj ja zistit a jedna neviem ci pani alebo slecna ma tak nechutne odbila ako keby som bola nejaky negramotny chudak 😠 , ze ako moze niekto vediet ci sa to zrusi alebo nie a zhodou okolnosti to bolo tu na konikovi tak dufam , ze aj ty nenatrafis na taku vymudrenu osobu, citila som sa fakt ako nejaky "debilcek" a ja som len myslela , ze sa poinformujem ....ze ako niekto moze vediet co vymysli vlada a ci to schvalia ...no hroza ...
ale ved skus , ked mas nejaky dobry zdroj 🙂 ..a hlavne "inteligentny " 😉
a s babom 🙂 ..uz nechcem cakat ...naco to je dobre , takto spravim statnice (dufam 😀 ) a po dvoch mesiacoch nastupim aj na matersku , medzi tym chcem dalej studovat externe ... moj odbor si vyzadzje aj prax a nieje to take jednoduche ako som si myslela ...a potom strasnem chcem byt mlada mamina 24 je tak akurat neviem si predstavit ze by som v 40 tke mala 10 rocne dieta ...to nieje pre mna ...my uz sa na babo citime ... "obaja" 🙂

zaira1407
2. okt 2010

@kvietocek55 aj ja som mala cystu na pravom vaječníku ...( teraz je to nejaky hit 😠 ) bola nastastie vodova tak praskla ale nejako ma to vajko boli ..tak dufam , ze uz nic taketo nebude ...

janeisha
2. okt 2010

ahojte..

heveri35
2. okt 2010

@janeisha ahoj..

katrenka111
2. okt 2010

@zaira1407 no ja viem ako to je v soc.poist. kedže sama tam pracujem.... roboty vyše hlavy za malý plat,stale vsade plno ludi tak nie sa co cudovat že tie pracovnícky su nepríjemne.....skusim to vyzistit,mozno mi niekto povie co sa chysta a bude to už vediet....
No s tým vekom je to akurat a ked sa na to cítite a túžite po babatku obaja ,tak potom nie je co riešit....
Ja sa chcem este trosku zabezpecit,nasetrit nejake peniazky a v1rade sa dat dokopy zdravotne..... takže som este zatial tichučko 😉

janeisha
2. okt 2010

ja som trosicku spomalena akosi posledne dni...
pisala som ze kazdy mesiac beriem duphaston v kombinacii s lutenylom.. vecsinou mi dojde mrcha tak na 26az28den cyklu..
dnes som 31den cyklu a jej nikde.. neviete ci meskanie moze byt sposobene aj silnymi liekmi(dorsiflex,diclobene, injekcie mesocainu) ???..

kvietocek55
2. okt 2010

@zaira1407 no ja mám v obidvoch cystách akésy zrazeniny krvy.. ☹ tak uvidíme čo to bude... beriem lieky na 1O dní.. tak to vychádza že poslednú dávku vezmem v piatok a potom mám ísť na kontrolu.. tak uvidím.. ale začínam sa cítiť celkom fajn, akoby tam už nič nebolo.. možno to súvisí aj s tou mojou silnou mrchou a sa to nejako odplavilo alebo čo 😒 uvidíme..

zaira1407
3. okt 2010

@kvietocek55 mno ...nic moc ale treba mysliet POZITIVNE 🙂 ....ja som trosicku studovala bylinky ked som mala tu moju cystu (vodovu) a asi tyzden som si na pravy vajecnik prikladala "lopuchovy list " v noci ked som sla spat , ten ma posobit tak ze vodu, kt. je na vajecniku pomaly vysusuje a cuduj sa svete ten lopuch bol stale suchsi a suchsi ...a cysta zmizla ...no neviem ci to bolo sposobene tym , alebo spustajucou sa MS ale zatial je fuc...dufam , ze tam nieje nova...

riana12
3. okt 2010

ahojte, ja nejako ani nemam chut sa do debat zapajat 😒
inak super, je vas tu teraz dost vela, tema oziva, tak ma to tesi 🙂

katrenka111
3. okt 2010

@riana12 ahoj ale co sa stalo??? nejaka znechutena?????

riana12
3. okt 2010

@katrenka111 no nejaka nechut... aj tak nemam o com pisat...

katrenka111
3. okt 2010

@riana12 ale a cím to je??? stale taka negatívne naladena...... to nie je dobreee....

riana12
3. okt 2010

@katrenka111 momentalne nemam velmi dobru naladu... kapanek mlady vychrnieva, bo v noci dosiel od kamaratov o druhej, ja som ani zaspat nevedela celu noc, potom som zaspala o stvrt na styri az a ja uz teraz hore a on, co bol chvilku rano hore, bola som prebrata a on ani buu, ze by sa mi prihovoril, teraz zase chrni...
naviac, ja stvrty den spinim, vyzera to, ze som nejaku silnejsiu mykozu schytala a nemam si na to ani co dat (mam len tampon a cajovnikovy olej, ine nehrozi...)

katrenka111
3. okt 2010

@riana12 no peknee a to on sam sa takto po nociach flaka??? ci to iba výnimocne??? No to by aj mna nasralo teda... chlapi neposlusí...... 😠

riana12
3. okt 2010

@katrenka111 no teraz bol na rozlucke kamarata, co ma buduci tyzden svadbu...
prezila by som, kebyze by menej pil, bo kvoli tomu teraz vyspava 😝

riana12
3. okt 2010

no idem to teraz nejak vymysliet s tym cajovnikovym olejom a tamponom 😒

katrenka111
3. okt 2010

@riana12 ach tí chlapi..... no teda mykoza nic príjemne...skus pit žensky caj ,alebo Mykomax mne to zvyklo pomoct alebo Canesten a Macmiror globule su velmi dobre len neviem ci to je aj bez receptu....

riana12
3. okt 2010

@katrenka111 lenze nemam teraz nic, ked som u mladeho... doma mam cipky nejake v rezerve... ale tu nic...

riana12
3. okt 2010

@katrenka111 pozeram, ze macmiror a mycomax su na predpis...

riana12
3. okt 2010

ale doma mam cipky, ktore si obcas ako prevenciu dam... uz som mala zoparkrat z vyterov nejake kvasinky, ale nic hrozne, tak mi doki odporucil, ze aby som si obcas dala - bo aj ked podla sterov nieco bolo, ja som vobec nic necitila... hlienik v poriadku, bez bolesti, bez stipania...

katrenka111
3. okt 2010

@riana12 Mycomax kupis aj bez receptu,takže možno aj Macmiror

kvietocek55
3. okt 2010

@riana12 bez receptu je aj canesten kombi.. ten je fajn.. ale každému zaberá niečo iné 😉

kvietocek55
3. okt 2010

@zaira1407 no moja prvá cysta bola tiež vodová, ale to som brala akésy hormonálne lieky na to.. lutenyl.. a po týždni bola preč.. ale dnes sa už fakt cítim dobre, brucho konečne nebolí.. tak je to fajn.. dúfam že ma manželík dnes niekde vyvenčiť pôjde keď tak pekne svieti slniečko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre