Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
5. apr 2008

leni ... nie zeby sa mi nepacilo, ale same stresy okolo, ci to bude v pohode a ci sa vsetko vydari a tak ... pred tym som sa tesila strasne na to, ale potom mi to neprislo az take uzasne ... az na tie saty 🙂 ... asi som nejaka divna 😀 ... ty chces velku svadbu?

zuzanockamt
5. apr 2008

som aj rozmyslala, ze spravim ten album ... musim nieco pozriet v PC, ci najdem 😀 ... my totiz nemame vela fotiek a nemali sme ani profesionalneho fotografa

aknellita
5. apr 2008

zuzi - aha, takze to bolo take nejake sklamanie? nieco nevyslo?
nooo... velka svadba... tak asi 40 ludi... ked uz najdem tie spravne saty, niekto ma pekne namaluje a ucese, tak sa xem popredvadzat pred davom ludi, nech ma obdivuju 😀 ja som tak trochu exhibicionista... mam na nete fotky, ak xes poslem ti do IP link... mozes na mna pokukat 😝

a urob si albumik... aspon zo tri fotecky, nech aj ja kuknem na tie tvoje satocky 😉

zuzanockamt
5. apr 2008

leni ... album sa prave tvori 😀 ... musela som pozmensovat foto, lebo boli velmi velke, tak uvidim, ci sa to podarilo 😀

aknellita
5. apr 2008

tesim tesim

zuzanockamt
5. apr 2008

je to na prd (sorry za vyraz), ale som vytocena, tie fotky som sice zmnesila, ale je to otrasne ... ako to mam spravit ... pomooooooooooooc ... inak co sa tyka tej svadby, tak tam boli nejake nezhody, ale nechcem to tu takto pisat ... idem nejako riesit tie fotky ... asi ma porazi 😠 😠

jerryjanka
5. apr 2008

tak to ja som si svadbu užila uplne ako sa len dalo
mali sme 30 ludi a všetko bolo uplne perfektné nikdy na to nezabudnem. 😵

aknellita
5. apr 2008

jerry - a kolko vas vysla svadba? kedze mozno aj ja sa raz budem vydavat v PB 🙂

zuzanockamt
5. apr 2008

leni....druhy pokus bol uspesny a album je na svete ... tazky porod to bol 😀 ... tu je link http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

aknellita
5. apr 2008

tak som pokukala, ale vyzeras tam celkom stastne 🙂

zuzanockamt
5. apr 2008

ved ja som stastna s mojim manzelikom, len niektore vztahy v rodine su dost o nicom a to ma mrzi a najhorsie na tom je to, ze sa to asi nikdy nedostane do normalu ☹

aknellita
5. apr 2008

hm ☹ ale tak najdolezitejsie je, ze vam to s manzelikom klape... 😵 rodinu si clovek nevyberie

jerryjanka
5. apr 2008

leni cca 110 tisic
ale vela veci som po svadbe predala alebo inak upotrebila
mala som dvoje svadobne šaty - jedny som predala o 500 menej než som kupila takže tie ma na ten den stali 500 :D druhe som si dala upraviť - preč vlečku a mam ich ako spoločenské - boli ako hlavné no viac bordove ako biele
kytičku som mala umelu ta mi zdobí komodu v spalni našej
svietniky organzu a celkovo vyzdobu aj na auto čo som si vyrabala som predala, čokofontanu som už použila asi 6x na oslavach a tak
topanky som tiež vynosila,
obleky pre tatina aj pre draheho sme už využili a využijem dalej a aj topanky pre nich
takže keby som odratala čo som predala tak by vyšla menej
ale keby som to bola brala inak bolo by to okolo 200 tisic
fakt sme mali lacne veci niektore
obručky z titanu
šaty z ebay
topanky stali 400,-
vyzdobu som si viacmenej sama zariadila
auta zadarmo požičali kamarati
polovidu kolačov napiekla svokra

ale zasa som vsadila na drahší kvalitnejší alkohol a nealko - akosi mi vadilo dať na stoly tesco vody - aj ked viem že sa to tak robí, my sme davali tie drahe - ale mať 100 ludi asi by to tak skončilo

zuzi pekne fotky hlavne ta posledna 😵

aknellita
5. apr 2008

jerry - a kolko stala sala? som myslela, ze na ludi to bolo menej... 😲

zuzanockamt
5. apr 2008

jerry ... dakujem 😵 ... ta svadba vas teda poriadne vysla ... si to neviem predstavit dat tolko peniazkov ... to sme pred rokom nemali tolko ani nasetrene

jerryjanka
5. apr 2008

sala sa platila len po 11 večer 500 korun za energie a 100 čašničkam
inak celkovo hostina - teda to čo sme dostali od nich stalo 27 tisic

bolo v tom
pripitok
1 mineralka na osobu
1 cappy na osobu
predjedlo
polievka
hlavne jedlo

rezne šalat šunkova misa syrova misa zeleninova a ovocna misa - toto bolo ako švedsky stôl

kapustnica okolo 1 v noci

zdobili mi sálu, hriali čokoladu a obskakovali fakt to bolo od nich profi.

mali sme sťastie že tatino zaplatil hostinu, niečo sa platilo z darov - napriklad DJ a fotograf tí sa platili až po svadbe

a my sme to planovali rok vopred takže sa všetko kupovalo na etapy

šaty rok vopred
alkohol postupne ked bola akcia
nealko asi 2 mesiace vopred
obručky pol roka - takže tak priebežne - naraz by sme to neboli zaplatili ani nááááhodou

zuzanockamt
5. apr 2008

jerry ... my sme svadbu naplanovali a zabezpecili za mesiac, aj so satami ... len obrucky sme mali skor kupene ... s manzelom sme si na prvy jarny den - 21.marca povedali, ze tak sa teda zoberme a 21.aprila sme mali svadbu 😀

aknellita
5. apr 2008

kocky, ja padam.... poslala som vam IP... bru

jerryjanka
5. apr 2008

zuzi len to ja som chcela tak dlho planovať -strašne som si to uživala... a žiaden stres všetko pomaly a tak 😅

zuzanockamt
5. apr 2008

jerry ... my sme to planovanie tiez zvladli v poho, len so satami som mala mensi stres, lebo som sa bala, ze nezozeniem take, ake sa mi budu pacit na 100%, ale nakoniec sa podarilo a bola som spokojna

jerryjanka
5. apr 2008

no u mna vyhrala možnosť dať si ušiť lebo za jedno take ako som chcela tu aj tak nemaju a druha vec je veľkosť a to ti poviem mam kamošku ide sa teraz vydavať je chudšia ako ja nosti 44/46 a mali na nu v celom meste asi 6 šiat a to teda by som o ne ani nezakopla 😒

zuzanockamt
5. apr 2008

no viem si predstavit, ze to je problem zohnat ... inak je to strasne nespravodlive, lebo na vychrtnute dievcata maju toho cele kopy, ale ked mas trosku väcsiu velkost, tak je problem ... ja mam 38/40 a tiez tie najkrajsie saty boli same 36 😒

jerryjanka
5. apr 2008

ale bola som rada lebo stalo ma to menej ako požičanie a nebala som sa čo ked ich roztrhnem a v konečnom dôsledku mam z nich krasne spoločenske šaty 😀

zuzanockamt
5. apr 2008

jerry ... veru tie svadobne salony su dost drahe ... mne sa ale podarilo uhrat celkom prijatelnu sumu ... a mas pravdu, aspon ich este niekedy vyuzijes

jerryjanka
5. apr 2008

už som ich aj mala na jednej svadbe 😀
ale idem v oktobri na dalšiu tak tam som chcela ale dala som si ušiť nove šaty tak mam dilemu 😅

zuzanockamt
5. apr 2008

takze ty takto behas po svadbach 😀 ... aj ja by som isla na nejaku, ale nic sa mi zatial nerysuje

jerryjanka
5. apr 2008

no ani nie bola som rok pred svojou a potom mesiac po svojej
teraz sa bude ženiť bratranec

zuzanockamt
5. apr 2008

no mne sa uz nejako oci zatvaraju ... asi pojdem spinkat ... aj ked manzel este stale cumi na bednu a nevyzera, ze by to chcel zmenit 😀

jerryjanka
5. apr 2008

tak dobru nocku

aknellita
5. apr 2008

jerry - to je super, ze si si uzivala planovanie a chytanie, aspon vsetko vyslo podla tvojich predstav 🙂

zuzi - v satockach si bola krasna, pristali ti... 😉 ja som sice vcelku taka stihla, ale hore mi treba 36 a dole 38, takze to bude parada vybrat tie spravne saty 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre