Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
12. máj 2008

Zuzi, ja to chapem, lebo to tiez poznam. Niekedy chcem byt hnusna a tvrda, aby ten druhy videl, ze mnou nemoze len tak mavat, ale ked ono to ide len velmi tazko... 😒
Nuz co, treba ho nahnat do prace a uzavriet dohodu, ze kym ty budes doma prebalovat, on sa moze vozit na motorke. Kompromis... 😉

jerryjanka
12. máj 2008

no ja by som mojho zavesila do prievanu keby chcel motorku a myslel to važne - radšej auto to využijeme aj ako rodina ale motorku ee

mexx
autor
12. máj 2008

No to je tiez pravda, ze dnes za tu cenu, co kupis lepsiu motorku, si pokojne mozes kupit auto...mozno nie uplne nove, ale nebude to ani stara sunka...

jerryjanka
12. máj 2008

no ale ono potrebuju riešiť skôr byvanie ako auto či motorku
a ak to dobre chapem tak 1 izbovy byt maju tak potrebuju vymeniť za väčší takže nie celu sumu 😕

aknellita
16. máj 2008

ahojte kocky.... zuzi, precitala som si tu debatu o tvojom manzelovi a taka som nasr... 😠 ze az no! to co su za blbe reci? ze on si kupi motorku? no taku by som mu... mohla by si mu vysvetlit, ze si zena a tuzis po babatku... ze je to normalne a prirodzene. ako on moze uprednostnit motorku pred dietatom? 😲 no fuj, ostala som uplne znechutena! ty pracujes, staras sa onho, robis si starosti, ze ho tam ani sameho nemozes nechat a on ta takto okaslal... fuj fuj fuj! a este raz fuj! do rodiny patria deti.... jasne, ze by ste sa mali na tom zhodnut, ale ved ste si to tak naplanovali... a ked to nevychadza, tak si treba urcit priority. ja tuzim byt manzelkou a matkou a verim, ze sa to podari 😉 tak drzim palce aj tebe, zuzanocka... 😵

zuzanockamt
18. máj 2008

aknelita ... cauko ... no pekne si sa rozhohnila ... aj za mna 😀 😉 ... ja uz sa nejdem rozculovat, lebo ma v 30-ke slak trafi ... urobila som mu napriek, vysadila som tabletky(HAK) a povedala som m, ze nech sa teraz on stara o to, aby neprislo babo, nielen ja ... lebo tie tabletky tiez nie su velmi zdraviu prospesne, tak na co si mam nicit zdravie

aknellita
18. máj 2008

zuzi.... haaaaaaaahaaaaaaaaaaa.... tak to si dobre spravila.... jaaaaaaaaaj 😀 mlady pan ma po chlebe...
a veru som sa rozohnila.... ta ale som si aj dobre ulavila... chichiiii... mam zajtra statnice, tak vybijam energiu kde sa da. uz som riadne posr.... 😅 ta neviem jak to zajtra dopadne ... bojim bojim ☹

mexx
autor
18. máj 2008

Aknel, no tak budeme drzat palce, a nezabudni sa pochvalit, ako to dopadlo. 🙂 Pockaj, ako sa ti zajtra ulavi... 😉

jerryjanka
18. máj 2008

leni - tak držííííííííííme palce

zuzi - to je super a ako sa k tomu postavil? nakupil paletu kondomov? 😀 😀 😀

aknellita
18. máj 2008

babkyyyy.... to bude taky trapas ak to nevyjde.... sa budem hanbit ako pes... asi zaleziem do kanala, ale uz to xem mat za sebou!
jerry - zuzkin tah je dobry 😀

jerryjanka
18. máj 2008

leni - ale vyjde neboj sa a budeš už MGR či ING či čo to študuješ :D

hej ten zuzkin ťah je numero uno 😀 😀 😀

miskinadamko
18. máj 2008

ahojte, o kolko planujete deticky? my jedno uz mame a ba druhom by sme chceli zacat pracovat vlete 2010 😀 ,ja by som chcela aj hned ale musim dokoncit skolu 😝

aknellita
18. máj 2008

no ja budem (raz, mozno, snad) Mgr.
miska - no ja tiez tak planujem babulko v roku 2010, ked sa vydam za moje zlatiiiicko 🙂 a aku skolu studujes? ja uz sa tak tesim, ze to skonci..... ja studujem ucitelstvo, ale tak strasne nerada sa ucim, ze to je hrozne

aknellita
18. máj 2008

miska - tvoj album som uz kukala, pamatam podla fotky, kde si mami a oci porovnavaju bruska 😀 ale az teraz som si vsimla, ze si taka mladuckaaaa mamickaaaa... mozem vediet kolko mas rokov?

miskinadamko
18. máj 2008

ahojky aj ja studujem ucitelstvo! 😀 a aj ja planujem teda planujeme 2 babo v roku 2010! 😀 😀, to je sranda 😀 ,inak mam 21 za 2 mesiace 22 😝

aknellita
18. máj 2008

woooooooow... a si uz aj vydata?

aknellita
18. máj 2008

ja mam 24 a mam pocit, ze som akasi spomalena 😀 a ake predmety studujes? ja matiku a biolu

miskinadamko
18. máj 2008

no ja uz som stihla vsetko 😀 fiha tak to si ina hlavicka 🙂 ,ja dejepis a nauku o spolocnosti.a na kolko rokov vyzeram?lebo to sa ma pytaju vsetci, ale ja mam pocit ze vyzeram skor starsie 😅 .mam predstavu ci by si chcela radsej chlapceka alebo dievcatko? ja kedze mam uz chlapca tak dievcatko 🙂 ale som si ista ze to bude zase chlapec.musim pozret ten cinsky kalendar a naplanovat to podla neho na dievcatko 🤐 🙂

miskinadamko
18. máj 2008

myslela som ci mas, nie mam

aknellita
18. máj 2008

ja si tiez idem planovat dievcatko podla kalendara 😀
vyzeras na dvadsat.... najviac... a kedy ste sa brali? ty brdo... si fakt rychla 🙂

miskinadamko
18. máj 2008

minuly rok v auguste, to som bola v piatom mesiaci 🙂 , ale zasnubeni sme boli od decembra a teraz v juni budeme spolu 4 roky.ozaj ty mas teraz skuskove? ja to nezvladam , mam 17 predmetov a neviem od radosti co skor zacat.ake mena sa ti pacia pre dievcatko? 😅

aknellita
18. máj 2008

ja mam zajtra statnicu z bio..... som uz riadne na nervy.... 😖

17 predmetov je dost fuuuuuuj 😝 a v ktorom si rocniku?

pre dievcatko sa mi pacia: Ela, Lea a take kratke.... a chlapcenske ziadne..... preto nemozem mat chlapca 😀

miskinadamko
18. máj 2008

to je super dovod 😀 , tak ti drzim na zajtra palce, aj ja mam zajtra skusku(pomocne vedy historicke) 😕 ,idem uz ,ked tu budes napis,alebo kludne aj IP,pokecame ako na tie nase buduce baby 😀

aknellita
18. máj 2008

dobre... papiiiii 🙂

zuzanockamt
18. máj 2008

aknellita ... tak to ti drzim palce, nech sa ti to podari zvladnut ... ja ked som mala statnice z matiky, tak som mala take nervy, ze az ... fest som sa bala a nakoniec som to zvladla ani neviem ako ... na slovencinu som sa nebala vobec
jerry ... ale ked som povedala manzelovi, ze vysadim tabletky, nepovedal nic ... tak som ho stale strasila, ze co ak sa daco stane a tak, no ale nejako velmi neprotestoval, len povedal, ze vsak vysad ... ale kondomy nekupoval, tak neviem co bude teraz robit 😀

jerryjanka
18. máj 2008

zuzi tak nas informuj ako to bude pokračovať :D

aknellita
19. máj 2008

kocice, spravila som statnice.... teda len bio, ale jake dobreeee to jeeeee 😉

mexx
autor
19. máj 2008

No tak gratulujem, Leni, som na teba myslela cez den, ze ako sa ti dari... 😉

jerryjanka
19. máj 2008

leni - tak parada čo ta ešte čaka?

aknellita
19. máj 2008

joj babky, dakujem... dobre ste na mna mysleli.... stali pri mne anjelikovia vsetci.... 🙂
este 2.6. matika a v auguste obhajoba a potom uz budem ozajstna Mgr 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre