Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jerryjanka
29. máj 2008

a kde na SVK?
ved si vravela že manžel nechce sa vratiť?

zuzanockamt
29. máj 2008

no jasne, ze na slovensku 😀 ... alebo v cechach ... on sa chce vratit len vtedy,ked budeme mat zarobene na byt ... co je pri momentalnej situacii tak za 200 rokov

jerryjanka
29. máj 2008

no parada 😀

supolienka
29. máj 2008

cauko zuzanockamt, my ked sme boli na brigade pocas studia cez leto v Skotsku, tak sme robili v sklade, len vtedy aj ten kurz bol lepsi... Teraz uz to zahranicie nie je az taka slava ako niekedy. Dost sme sa namakali, zo zaciatku 12-ky 6 dni v tyzdni, az mi bolo do placu, ale potom prisli dalsi Slovaci a bolo nas uz vela a potom zas zrazu nebolo roboty, tak niektori robili len 3 dni v tyzdni, co teda bolo o nicom, akurat tak na ubytko a stravu.

zuzanockamt
29. máj 2008

supolienka ... no u nas je to tak ako pises ... robime podla toho, kolko je roboty, lebo tiez je tu vela slovakov, ale najmä poliakov

zuzanockamt
29. máj 2008

leni ... mas krasnucky albumcek na mojasvadba ... uplne nadherne vecicky tam mas ... joj by som sa vydavala kazdy rok ... kvoli tym veciam 😀 😀 😀

kvetka25
29. máj 2008

ahojte som nova a tiez sa asi mozem zaradit medzi buduce snazilky ked sa chceme snazilkovat na jesen? 🙂 vdaka za prijatie 😀

zuzanockamt
29. máj 2008

kvetka25 vitaj ... jasne, ze sa mozes zaradit ... ja este nemam ani termin, kedy sa zacneme snazit ... a tiez som sa zaradila 😀 😉

kvetka25
29. máj 2008

no tak to nie sme sami čo im je vlastne jedno kedy sa to stane 😉

supolienka
29. máj 2008

a my este nesnazilkujeme vobec, ale kedze tu ina tema pre mna nie je ... 😉

zuzanockamt
29. máj 2008

kvetka ... mne to tak celkom jedno nie je ... keby sa to stalo teraz bolo by to dost zlozite, ale potesilo by 😵

kvetka25
29. máj 2008

supolienka nic si z toho nerob aj my sa len chystame pracovat na nasom potomkovi ale ked tu ostane niekolko báb tehodných asi neodolam 😀 😀 😀

zuzanockamt
29. máj 2008

supolienka ... veru ani pre mna ... vsade uz riesia aktivne snazenie alebo tehulkovanie 😉

zuzanockamt
29. máj 2008

joj keby sa to dalo takto jednoducho naplanovat ... chcem babo, tak podme na to, ale ked tolko inych veci este treba brat do uvahy 😒

kvetka25
29. máj 2008

zuzka a supolienka tak zalozme novu temu no nie ?

zuzanockamt
29. máj 2008

zalozme 😀 ... a nazov? hm?

kvetka25
29. máj 2008

ja neviem ozaj tv chces babo tento rok?

zuzanockamt
29. máj 2008

ja by som chcela aj hned, ale bohuzial okolnosti nedovolia ... takze tento rok urcite nebude a pocitam tak este max. 5 rokov 😒 ... tazko povedat

kvetka25
29. máj 2008

a preco nie ste este zobraty? alebo studujes? 🙂 napis

zuzanockamt
29. máj 2008

zobrati sme uz rok, ale to nie je predsa podmienka, nestudujem, ale momentalne sme v zahranici a potrebujeme poriesit byvanie a nejaku robotu doma a potom hadam aj babo pride

kvetka25
29. máj 2008

jaaaaaj tak uz chapem som zvedavec 🙂 co tak si zarobte vela koruniek ved byvanie je dolezite 😵

zuzanockamt
29. máj 2008

keby to bolo take jednoduche si zarobit, ale zatial iba same problemy ... no skoda reci

aknellita
30. máj 2008

zuzi... dakujem za pochvalu albumu 🙂 a co vy babky zabky xete novu temu zakladat? xete nas tu nechat same ☹ inak zdravim supolienku aj kvetku.... a prajem skore babatkovanie.... ja sa chystam babatkovat tak za dva roky... teraz s priatelom koncime skolu... takze sa vybavuje byvanie a robota a tak... a potom hadam aj svadba a babatenko...

clea333
30. máj 2008

Ahojte babulky, aj ja sa pridavam k vam, ak mozem 🙂
este nesnazilkujeme, ale radi by sme zacali niekedy v juli...no taky je predpoklad, ale uz to posuvame pomerne dlho...v kazdom pripade by sme chceli tento rok na vianoce byt uz traja - samozrejme s babom v brusku 😀

hviezdicka13j
30. máj 2008

ahojte, mozem sa k vam pridat ? 😕 tiez nepatrim medzi snazilky, aj ked by som to uz mozno brala 😅 ale koncim skolu, riesime byvanie, nie sme zobrati ..

supolienka
30. máj 2008

caute caute, same nove tvare sme tu /ze tvare, vsetky mame akesi rovnake vlasy a ruzovkastu plet 😀 /
nase snazilkovanie vidim tiez o take 3 roky, mozno aj viac, klasika, praca /aj ked pracujeme obaja uz 2 roky/ a hlavne byvanie, teraz sme kupili jednoizbak, tak babatku by bolo asi tesno. A v BA babo vychovavat asi nechceme.

kvetka25
30. máj 2008

supolineka ani ja by som nevedela byvat v takom velmi meste ale vsetko je o zvyku 😠

aknellita
30. máj 2008

ahojte kocice... fuu,ale vas tu je a veru akoby vas jedna mater mala 😀
hviezdicka... ta ty si na tom ako jaaa 😉
a kocky, si daco vyplnte do toho pasu.... si este pomyslim, ze ste dajake spionky 😎

kvetka25
31. máj 2008

kde ste baby to este spite??? 😒

hviezdicka13j
31. máj 2008

*aknellita, ahoj a v com konkretne si myslela ze sme na tom rovnako ? tiez este študujes, alebo riesite byvanie? 😉 alebo vsetko dokopy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre