Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
28. jún 2008

ale ty si na tom lepsie, lebo uz mas aspon jedno a ja este ani jedno ... ani neviem,ci sa vobec podari niekedy ... a mne nehrozi ani to, ze by sa nahodou pdarilo, kedze beriem HAK 😠

etuska
28. jún 2008

HAK nie je problem 🙂 ,ked ste sa uz dali na to zahranicie,tak este vydrz a potom hor sa na snazilkovanie. 🙂 Aj ja beriem HAK,takze dufam,verim,ze som na 99% chranena 🙂 Uz muism "bezat"-hladam robotku na nete-8.7 letime,tak chcem poposielat nejake ziadosti.Ak chces ,posli IP,neskor odpisem 🙂

zuzanockamt
28. jún 2008

no to hej ... to pocuvam stale, ze musim vydrzat ... ale dokedy? ... tak to neviem ... ale nechcem aby nase dieta malo otca, ktory bude mat pri jeho narodeni 40 a na stuzkovej 60 ... to radsej nechcem ziadne

jerryjanka
28. jún 2008

Zuzka - ani nevieš ako ti rozumiem
kam idem tam kočik alebo tehulka
slzy v očiach 😢

zuzanockamt
28. jún 2008

no ved to, vsade same deti alebo tehotne zeny ... sorry, ale ide mi to uz na nervy ... ty sa uz aspon snazis ...

jerryjanka
28. jún 2008

zuzi ale čo z toho... nič - len čakanie a sklamanie
strašny baby boom je teraz posledne asi dva roky

zuzanockamt
28. jún 2008

tak to je ... my keby sme mali vacsi byt, tak by sme do toho isli, len sa dopracovat k tomu bytu ... nemame bohatych rodicov, aby nam pomohli financne ... doma na SVK sme tiez nezarabali bohvieako, takze hypo neprichadzala do uvahy ... som jednoducho z toho vsetkeho strasne znechutena a este ma hneva (slusne povedane) aj pristup mojho manzela k tejto teme

jerryjanka
28. jún 2008

zuzka
my byvame s tatinom - inu možnosť nemam - za jedno peniaze na byt nehrozia a za druhe ho opatrujem.
tak sme v 3izbovom byte. mame vlastnu spalnu ostatne je vlastne spoločné
je to na niečo dobré na niečo zlé.
ale tak su na tom aj horšie ludia.
teraz prerabame čo sme si brali uver na kuchynu - kuchyna nedorobena a peniaze už nie su - a to sme ich vyslovene len na prerabky minali nič ine.
neviem si ani predstaviť že by som oznamila že som tehu - bolo by to super - ale nemali by sme ani na kočik 😔
je to blbe 😖 nehovoriac že sa nedari.

zuzanockamt
28. jún 2008

jerry ... ale vy to aspon skusate ... ale u nas ani pocut o tom ... ja som navrha termin, ze by sme mohli zacat v januari 2009, no ale manzel povedal, ze vysostne nesuhlasi a ze ci si chcem doj....at zivot ... ze az ked bude väcsi byt ... takze ja to mam taketo vesele

etuska
28. jún 2008

zuzi,drzim palce,nech sa to coskoro vyriesi 🙂

jerryjanka
28. jún 2008

zuzi ja viem už sme o tom hovorili.
je to taky zly názor podla mna ako môže povedať či si chceš do... život - dieťatom, nemaš 12 rokov ☹

jerryjanka
28. jún 2008

žiť sa dá aj skromne
my máme jednu izbu a čo?
ved dieťatku daš celu svoju lásku a to je viac ako 6 izbový dom 😠

zuzanockamt
28. jún 2008

ved prave jerry, ze nemame 18 rokov, takze neviem preco je to tak ... asi sa boji zodpovednosti

etuska
28. jún 2008

zuzi-muzi su v tomto racionalnejsi,my zase emocionalnejsie.... 🙂

zuzanockamt
28. jún 2008

jerry mas uplnu pravdu ... aj ja som bola zo zaciatku toho nazoru, ze najskor to a hento, ale teraz by mi nevadil ani ten jednoizbovy, len nech su // a potom zdrave babo

etuska
28. jún 2008

baby, bru nocku 😵 😵 😵

jerryjanka
28. jún 2008

zuzi ved prave - pred chvilkou som bola na stranke anjeliky.sk
tam si človek uvedomí čo je v živote naozaj ale naozaj dôležité a kde je schované to skutočné šťastie 😢

zuzanockamt
28. jún 2008

etus ... bru, bru 😀

zuzanockamt
28. jún 2008

jerry ... tak uz len presvedcit mojho draheho ... ale to je asi take tazke ako tlacit kamion so zatiahnnutou rucnou brzdou ... no mozno sa raz dockam ... len sa bojim, ze si niekedy budeme vycitat, ze sme sa o to nepokusili skor ... na tej stranke som aj ja bola pred nejakym dlhsim casom 😔

jerryjanka
28. jún 2008

Zuzi obdivujem ťa - mna by to zložilo keby mi toto manžel povedal
dieťa - to je mojim snom už dávno dúfam že to bude čoskoro skutočnosťou

zuzanockamt
28. jún 2008

jerry ... dieta je aj mojim snom, ale manzela mam tiez rada, aj napriek vsetkemu ... uz som vselijako uvazovala ... aj som sa chcela rozist ... neviem ako to nakoniec dopadne, ale viem, ze dieta ma v blizkej buducnosti necaka 😔

jerryjanka
28. jún 2008

zuzi jasne rozchod by to vôbec nemusel vyriešiť
čo by si robila? ved si si ho brala lebo ho lubiš
snad manžel zmeni svoj nazor.

HAK si začala brat nanovo?

zuzanockamt
28. jún 2008

ufam, ze zmeni ... HAK beriem nanovo ... som asi sibnuta ... ked som prestala, tak som to uz mala nechat tak ... ale ked som pocula tie jeho reci ....

jerryjanka
28. jún 2008

Zuzi tak treba veriť a dufať že ti to nepovie aj za 5-6 rokov ☹
a že sa tu stretneme ako maminy raz

idem hajať dobru nocku

zuzanockamt
28. jún 2008

tak ako ho poznam, nepovedla by som dvakrat, ze nepovie ... ale musim byt optimistka ... idem aj ja do postielky ... aj ked tu mame o hodinu menej ako doma

aknellita
29. jún 2008

babky moje mile.... my sa zajtra stahujeme do podnajmu... to su moje jedine starosti teraz... a potom zase pokracovat v pisani diplomovky, brigadovat - bo prasule treba a taaaaak 🙂

etuska
29. jún 2008

Aknellita-aj ja balim o par dni a letime do zahranicia 🙂 ,takze tuzba po babu akurat v mojom podvedomi,ved jednu slecnu uz mame....surodencov poriesime neskor 🙂

tatiana77
30. jún 2008

jerryjanka, vy ste sa zacali snazit o babo? my sme sa tiez zacali snazit....kolko sa uz snazite? My mame len garzonku, ale od rodicov som si davnejsie kupila byt, resp som vyplatila brata, takze ak bude babo, tak sa budeme pomaly stahovat do 3 izb.bytu. Som rada, lebo teraz tie ceny bytov su hrozne. Poznam rodinky, kotre byvaju v jednej izbe, ale vydrzia tak do 20rokov dietata......potom sa musia stahovat...pripadne to riesit inak. Je to jednoduchcsie, ked mate zabezpecenu bytovu otazku, ale kvoli tomu stale odialovat vsetko sa neda. Hlavne co pocuvam, maju baby problemy otehotniet.

jerryjanka
30. jún 2008

tatiana ano snažime sa.
a je to hrozne - vela problemov - treba len veriť že nebudeme patriť k tym čo maju problem 😔

ewwe
30. jún 2008

ahoj baby, som rada ze som vas nasla, nemohla som najst taku temu co by mi vyhovovala, my so snubencom sme sa rozhodli ze sa budeme tiez snazit, ale az tak v novembri, lebo mam este zakazane otehotniet od lekara, lebo som sa dala ockovat proti rakovine krcka maternice a posledna davka ma caka v koncom septembra potom musim este mesiac pockat a hura na to, tak dufam ze sa budeme spolu snazit a navzajom si drzat palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre