Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

duska1122
9. nov 2010

aj my sme sa o tom bavili a on by chcel byt pri porode ale ja ho tam nechcem tak budeme musiet nejak na tom popracovat

duska1122
9. nov 2010

tak aspom cosi pozitivne ze to nastrihnutie neboli ale to sitie brrr

jetta
9. nov 2010

@zuzanockamt ano zle som sa vyjadrila chcela som povedat ze mu klesali ozvy 😉

jetta
9. nov 2010

zacinam byt hladna.. uz ste obedovali? ja by som si dala nieco dobreee

zuzanockamt
9. nov 2010

no ja o chvilu nakrmim maleho, beriem satku a pojdeme asi von, ked je celkom fajn pocasie 🙂

jetta
9. nov 2010

@zuzanockamt no dnes konecne neprsi...u nas vcera vecer straasne lialo

duska1122
9. nov 2010

baby ja som sa tu s vami zakecala a zabudla som osolit polievku a cesto na kolac mi totalne prekyslo tak som musela ist zachranovat co sa da

jetta
9. nov 2010

@duska1122 juuuj tak dufam ze sa ti to podarilo zachranit, polievka nie je problem ale cesto? to neviem lebo ja nepeciem zatial 😖

duska1122
9. nov 2010

no zatial vyzera ze sa to podari tak uvidime ci sa dvihne pri peceni alebo poputuje do kosa. ani ja som nevedela piect ani varit ale musela som sa naucit od kedy byvame spolu. tak poctivo napalujem jamieho olivera a nigellu lawson nech cosi okukam 😀

zuzanockamt
9. nov 2010

ja som uz nepiekla ani nepamätam 😀 ... maly je uz napapany, trosku ho necham oddychnut, nech ho hned po jedle nenatriasam a pojdeme

duska1122
9. nov 2010

aj ja pomaly pojdem chystat sa do roboty. potom pozriem vecer co sa nove udialo 😀

riana12
9. nov 2010

tak som tu 🙂

ja som zatial viac za to, ze chlapa pri porode nechcem, iba ak tak na vzdycharni... ale k samotnemu porodu nie, nemusi mat aj on traumu 😀 😝 😒

katie1
9. nov 2010

Ja by som chcela chlapa aj na vzdycharni, aj pri porode. Lenze niekde som citala, ze na vzdycharen nepustaju, iba k porodu...
@zuzanockamt ako to v skutocnosti je? Ci asi v ako-ktorej nemocnici vsak?

zuzanockamt
9. nov 2010

@katie1 zalezi od porodnice ... u nas ho pustia v podstate kedykolvek, ked nie su komplikacie alebo nemaju vela zien na salach, ale ja som bola na sale iba sama, takze by ho pustili, len nestihal z prace a tak sme boli spolu len dve hodiny po porode, kym som musela lezat na sale a potom ma previezli na izbu

lenkasop
9. nov 2010

Ahojte ....môžem sa k vám pridať?
Ahoj zuzanockamt......opäť sa stretávame 🙂 Ako sa máš?

zuzanockamt
9. nov 2010

@lenkasop ahoj 🙂 ... mam sa celkom fajn ... a ty ako? ... snazite sa, ci este nie?

riana12
9. nov 2010

@lenkasop ahoj, vitaj 🙂

sisisi
9. nov 2010

caute babizne 🙂 🙂 🙂 co mate nove? ja vas sice priebezne citam, ale nejake pikosky, hm?? ja nove nic, akurat len to, ze moj drahy sa dal prehovorit, aby to do mna supol cele, ale v bezpecnych dnoch 🙂 tak som rada, lebo uz aj toto je pokrok 😵

katrenka111
9. nov 2010

@duska1122 no never tomu ani v BA neni až taka výhra.....

riana12
9. nov 2010

@sisisi ahojky 🙂 fiiiha, no to teda pokrok je a coze taka zmena? 😨

katrenka111
9. nov 2010

no babyy teda pekne ste sa rozkecali...nestíham čítať od porodu, bolestiaž po muža pri porode?? Nejak ste sa rozbehli..... 😀 To už všetky sa na to tak pripravujete....
@riana12 riuska mi to tu hadam len okukujeme a skutek utek 😀

sisisi
9. nov 2010

@riana12 ahoj! no neviem ci ho osvietilo, ale trosku sme popijali, tak som mu povedala, ze moze, on ci isto, ja isto a bolo. ale myslim, ze tak lahko sa to uz nezopakuje 😒 ani sme sa o tom potom nerozpravali.

zuzanockamt
9. nov 2010

@sisisi tak blahozelam k uspechu ... mozno sa osmeli postupne 😀

riana12
9. nov 2010

@katrenka111 nam budu len slinky stekat po brade 😒 😀 😀 😀

katrenka111
9. nov 2010

@sisisi no toto tak to je pokrok....len aby z toho niečo naozaj nevzniklo 🙂 😉

zuzanockamt
9. nov 2010

baby ja zacinam po 26 - tich mesiacoch dnes zase uzivat HAK ... kym si zase zvyknem, ze treba brat kazdy vecer tabletku 😀

sisisi
9. nov 2010

@zuzanockamt @katrenka111 v to dufam, ze sa postupne osmeli. ale ako som hovorila, keby bola nejaka nahodicka potesim sa, no klamat, ani nic podobne ho nechcem a viem, ze teraz este nie je cas vhodny na planovane pocatie dietata. ale tesi ma aj to, ze uz nie je taky krcovity, co ak atd. ze mi veri a rata aj s tym, ze keby nahodou tak pohodicka, lebo ak by to tak nebolo nedovolil by nic ako doteraz 🙂 a hadam nebude, bolo to v prvy den MS ked bola este slabucka, takze nic 🙂

riana12
9. nov 2010

@zuzanockamt tak vela zdaru, aby si si vykla opat 😉 a uz zacinas teda dneska? 🙂

zuzanockamt
9. nov 2010

@riana12 dokina mi povedala, ze ked pride prva MS, tak mozem ist na vec 🙂 ... dufam, ze popri Jurkovi na to nezabudnem, aby nemal potom rychlo surodenca 😀 ... hoci MM by sa tomu potesil

sisisi
9. nov 2010

@zuzanockamt hadam nezabudnes lebo ako vidim, tak si velmi strazis aby nebolo dalsie babo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre