Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
7. dec 2010

@riana12 ty si sa poriadne rozbehla s tym nakupovanim ... ale treba si urobit radost 🙂 ... aj u nas je hnusna hmla, esteze sme doobeda boli vonku

riana12
7. dec 2010

@katrenka111
@zuzanockamt

no mobil som uz mala pravo zobrat si, tak preco to nevyuzit? 🙂 a po novom notebooku uz davno snivam, tento moj mam 3 roky... este by bol fajn, ale musim ho dat kuknut jednemu mlademu, nech ho poriadne "prefuka" a tak... a potom ho dam braskovi, nech sa hra hry alebo by sa urcite zisiel aj mame, mala by daco poriadnejsie... vsak uvidime... 🙂
no este si musim k novemu NB vybavit novy internet a kupit obal, k mobilu kupit tiez puzdro a aj pamatovu kartu... no a co dalej surne potrebujem, tak nove cizmy 😝 ale nebojte, ono to sice je naraz veci, ale mobil mam za 1€, notebook bude na splatky a mlady mi teraz k Vianociam prispeje ako darcek nejakou sumou a ostatne drobnosti, co som vymenovala, to bude suma uplne v pohode 🙂

a mlady asi bude mat ten drahsi darcek, daco si zaplati on a daco mu ja dam 🙂
starsiemu braskovi objednam k mobilu taky kufricek s prislusenstvom, mladsiemu prispejem nejakou sumou na hracku a uz len rozmysliet, co kupit mame...

co vy svojim mamam kupujete, ak je to daco hmotne? tento rok absolutne netusim 😒

katrenka111
7. dec 2010

@riana12 No ja asi nejaký parfem, kabelku a asi nejake pyzamnko alebo župan pre maminku, najprv som chcela taký kavomat ale taký poriadny je straaasne drahý.....
Inak mlademu ani len netušim co kupim... baby poradte.....

riana12
7. dec 2010

@katrenka111 nespominal v poslednej dobe daco, co by si chcel velmi ale velmi kupit? ale sam sa k tomu nema?
ja som pri mladom bola zufala, ale ked som si teraz na nete obzerala notebooky na nete, behala som po roznych internetovych obchodoch a akosi tam zacal potom aj on vyhladavat a kochal sa vselicim 🙂

katrenka111
7. dec 2010

@riana12 no planujeme si kupit nove jedalenske stolicky ale to tak spoločne ale chcela som este nejake prekvapko....

riana12
7. dec 2010

@katrenka111 no on sa teda nevyjadril nenapadne k nicomu?

katrenka111
7. dec 2010

@riana12 e, eee on nic neceee , všetko ma nic nepotrebuje ja fakt netuším....

riana12
7. dec 2010

@katrenka111 mne bolo poradene pred casom, poskladat ako origami 20eurovku 😀

jetta
8. dec 2010

@riana12 peknyy aj ked ja niesom za dotykove telefony ale dnes sa uz hadam ani ine nepredavaju...

katrenka111
8. dec 2010

caute babyyy... ako??? ja dnes do 17h. v práci... tak sa mi nechceeeeee.........

zaira1407
8. dec 2010

Ahojte....no mne sa sem vcera nedalo prihlasit ☹ , stale mi vyhadzovalo, ze sa stranka preraba ci take daco.
Tehotenstvo mame potrdene 😀 ,mame malu bublinku a sme na konci 5tt. 🙂

oriesok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riana12
8. dec 2010

Ahojte 🙂
@jetta no aj ja by som radsej brala s klavesnicou, o tento sa aj bojim,aby sa obrazovecka nepokazila,kupim si dneska obal nan,nech som kludnejsia... inak som si viacmenej uz nan stihla zvyknut...
@katrenka111 uz to nemas tak dlho, to zbehne 😉
@zaira1407 to je super, ze mas dokim potvrdene 😵

riana12
8. dec 2010

Ahojte 🙂
@jetta no aj ja by som radsej brala s klavesnicou, o tento sa aj bojim,aby sa obrazovecka nepokazila,kupim si dneska obal nan,nech som kludnejsia... inak som si viacmenej uz nan stihla zvyknut...
@katrenka111 uz to nemas tak dlho, to zbehne 😉
@zaira1407 to je super, ze mas dokim potvrdene 😵

mishuu
8. dec 2010

@zaira1407 gratulujem 🙂 a veľa zdravíčka a pohodové tehotenstvo 🙂

zuzanockamt
8. dec 2010

@zaira1407 blahozelam 🙂 ... to budes mat este augustove, vsak? ... jaj normalne ma nostalgia chyta, ked si predstavim, co bolo pred rokom

zaira1407
8. dec 2010

Ďakujem Vám žienky 🙂 , dufam tiež, že všetko bude prebiehať tak ako má, 20.12. ideme na krv , no ešte je to veľmi daleko 😒 .

zuzanockamt
8. dec 2010

@zaira1407 a ako sa zatial citis? ... ziadne nevolnosti este? ... u mna zacali az okolo 11 tt, ale len slabucke a trvalo to kratko

katrenka111
8. dec 2010

@zaira1407 ježiis no to je supeeer tak gratulujeeem este raz... tak sa teškate co??? 🙂

riana12
9. dec 2010

ahojte, ako sa mate?
dneska to tu bolo odpojene dost dlho... 😝

zaira1407
9. dec 2010

@zuzanockamt citim sa zatial v pohode , niekedy az moc nabita energiou ale to je urcite len docasne.Sem tam ma napne ale len to ,chute žiadne ved to je len bublinka , len som stale smädna , neviem ci to môže s tým mať niečo spoločné a potom chodim stale čúrať 😅
@katrenka111 no tešíme sa 🙂 jasné. MM mi aj hned povedal že to bude chlapček , že on to vie 🙂 🙄 ...( tak ho v tom necham ,podla mna to bude baba 😀 )
ale samozrejme , že mne je to úplne jedno , len nech je v poriadku !

katie1
9. dec 2010

Ahojte babulky. Uz som tu nebola par dni, v robote neviem co skor, za cely den ani nie je cas net zapnut 😠
@zaira1407 Gratulujem este raz 😉
@riana12 jeej, ja som tiez mala vo vybere tento Samsung S5230 plus Nokiu 5230 a nakoniec som si vybrala Nokiu, lebo ma drahy aj s predajcom na nu ukecali kvoli zabudovanej navigacii... Predtym som mala Samsung a paci sa mi na nich, ze su tenucke a imidzove oproti Nokiam.
Pridam Vam sem obrazok mojej Nokie.

riana12
9. dec 2010

@katie1 a tu navigaciu vyuzivas? 😕 😅

zuzanockamt
9. dec 2010

@zaira1407 MM tak tvrdil, ze to bude na 100% dievca, ale ja som mala take tusenie, ze chalan, aj ked mi lekar na sone v 19 tt povedal, ze na 1000% chlapec, tak som bola vlastne s tym uz stotoznena ... a dievcatko by som uz nechcela, hoci to bol moj sen vzdy mat taku babiku

katie1
10. dec 2010

@riana12 ale kde... V aute mam normalnu navigaciu do auta - aj tu v podstate neviuzivam, jedine ked idem kde som este nebola - co je vynimocne. Ale chlapi na namotali - ako som spominala - neporovnatelne funkcie a bla bla...
Samozremje, ze som to uz olutovala - nam babam zalezi hlavne na vzhlade telefonu 😀 a ten Samsung je ovela tensi... No ale co uz, zvykam si, ked som sa uz takto nechala ovplyvnit 🙂
@zuzanockamt to fakt by si uz babu nechcela? Mojou tuzbou je tiez mat dcerku... Ale tiez viem, ze nakoniec su mamicky spokojnejsie s tym pohlavim, co maju. Sranda 😅

riana12
10. dec 2010

ahojte 🙂
konecne je piatok 😝 a zobudila som sa s bolestou hrdla, som zvedava, ako sa to cez den vyvinie... 😝 hned som sice zacala s pastilkami, ale bohvieake terno to nie je... idem daky cajik mrknut po suflikoch u mna v stole 😅

riana12
10. dec 2010

@katie1 no ja davam hlavne na svoj pocit... aj dost dlho daco omrkavam a studujem po nete, ci sa mi to a ono oplati... az potom kupujem 🙂

babulky, hnedky zrana ma aspon potesilo - idem si do obchodiku dneska popoludni pre pamatovu kartu do mobilu a puzdro na NB... a uvidime, kedy bude mat dalsi obchod moj NB na sklade... 😨

katie1
10. dec 2010

@riana12 juuj ani nevrav, od vcera som riadne nakapnuta... Beriem Paralen Hot Drink, Ce-te-be vitamin, Tantum Verde a Muconasal do nosa bleee 😖 A dnes uz aj zacinam pokasliavat sakra 😠

riana12
10. dec 2010

@katie1 no ja kupodivu z toho az taku tragediu nerobim... sice mi je neprijemne to hrdlo... ale co ja viem...? 😅 ide vikend, no prinajhorsom to vylezim v posteli, kdyby neco...

katie1
10. dec 2010

@riana12 tiez vzdy dlho omrkavam na nete a potom kupujem... Teraz neviem preco som to takto rychlo spachala. Asi preto, ze mi na nete vsetky tieto dotykove prisli rovnake... Ale zistila som, ze to tak nie je 😅 No nevadi, nie je to zas az taka tragedia, uz som sa s nim stotoznila 😉

katie1
10. dec 2010

@riana12 no ja som si musela nasadit, bo uz od pondelka som mala take stavy ako Ty dnes. Ja uz ked to vypukne naplno (do chripky), tak mi lieky z lekarne uz nepomozu... Tak dufam, ze som to este stihla zachytit. Ale je mi dnes horsie ako vcera 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre