Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 az prilis ... uz skakal aj z lietadla na padaku

katrenka111
4. aug 2010

@zuzanockamt @riana12 @sisisi
No babulee jak ste sa tu rozkecali... no tie vnutorne pocity aj ja zvyknem sem-tam mavat ale nie vždy to dopadne podla mojich predstav...
A prístup mužov?? Tak to je fakt velikaaansky otaznik,že čo sa z nich este vykluje,....
zaujímave je,že muži v otazke rodiny a detí maju vždy ine a rozne nazory..,..
ja tiež nechapem z toho mojho po včerajšku.....

riana12
4. aug 2010

@zuzanockamt panecko, toho by som doma nechcela 😀 😅

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 ani ja 😀 ... esteze svagrov brat je trosku iny, aj ked v mladsich rokoch bol dost podobny ako on ... ale zase keby mal MM dostatok penazi, tak tiez vyvadza podobnym stylom ... MM zatial len bezky, bike, skialpy (aj ked teraz uz ani nie) a sniva o rogale 😀

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 muzi, to je jedna velka neznama... tu ani ziadne prirucky, ani zarucene rady ani nic, nepomozu... 😅

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 tak to teda nie každý je iný 😒

zuzanockamt
4. aug 2010

@katrenka111 mne sa zda, ze tie zakladne crty maju dost spolocne vsetci 😀

katrenka111
4. aug 2010

@zuzanockamt ako ktoreee 😀

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 veru, maju nieco spolocne... vsak su chlapi 😀

kararinkabrnka
4. aug 2010

@wieruss nie nejdeme ju zariadovat ale bude cakat na babatenko... akurat som sa dnes dozvedela ze kamoska cakaju babatenko taaaaaaaak sa s nimi tesim uz sme na rade len my s MM...u nas je v partii je to taka postupka najprv mal jeden kamarat svadbu a uz maju babo potom druhy mali svadbu a ti teraz cakaju a potom sme my mali svadbu a my sa musime uz iba snazit :D

kararinkabrnka
4. aug 2010

@sisisi sak jasne ked sa nevie uvedomit.....len aby si po case nezistila ze si svoj cas premrhala pre nikoho kto si to ani nezasluzil....a mohla si ho vyuzit inak....

katrenka111
4. aug 2010

kde ste baby všetky???

zuzanockamt
4. aug 2010

@katrenka111 pozerame televizne noviny 😀 😀 😀
ja som bola dnes az velmi aktivna ... dufam, ze to nebude mat nejake nasledky 😕

katrenka111
4. aug 2010

@zuzanockamt ano?? a co si porabala?? aj ja pozeram ...co nove vo svete....

riana12
4. aug 2010

ja prerabam izbu do povodneho stavu, mam pauzu, bo ma to nejak nici 😝 potom moc citim to moje bolave podbrusko 😠

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 no predstavte si že aj ja mam dnes nejake cudne pocity v brusku,take cudnee....žeby menzes??? 😖

zuzanockamt
4. aug 2010

@katrenka111 varila som, umyvala riady, umyvala kuchynu a kupelnu a este periem teraz ... normalne som unavena z toho 😝
@riana12 a preco prerabas? ... ved si mala nechat tak, ked priatel pride, tak zase budes premiestnovat?

katrenka111
4. aug 2010

@zuzanockamt no sikulkaaa.... ja som tiež dnes kuchtila,upratovala a nedavno som dožehlila..... a teraz pekne vegetík....cakam na draheho.... 😉

riana12
4. aug 2010

@zuzanockamt ked pride, budeme spolu spat na jednej posteli... bo ak pride, bude to max na vikend a to prezijeme... zatial to v blizkej buducnosti nevyzera na dlhodobe spolocne byvanie u nas doma, naco to tu budem drzat? ani mi to nerobi 2x dobre, ked spim a vedla mna vela volneho, prazdneho placu 😔
.

@katrenka111 no ved to je len dobre, ci nie?

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 takže ste spolu viacmenej cez výkendy???
No dúfam že to budu prve príznaky zacínajuceho sa menzesu 😉

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 lebo už aj brucho mam jak tehulka 😀

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 no boli sme spolu teraz posledne 3 mesiace, bol u nas kvoli lepsiemu dochadzaniu do prace... ale zmenil robotu, tak sa vratil domov a zase zostaneme spolu len cez vikendy... akurat, ze mi ponukol moznost, ze mozem chodit k nim domov... resp. on vravel o normalnom byvani u nich, ale ja kvoli peniazkom za cestovanie nechcem...
a mama mi dneska volala do prace a ze ci pridem domov... ja som kukala ako puk doblba, ze preco sa ma to pyta dnes, to sa ma pyta len v piatky... a potom ma az napadlo, ze preco - jej som o priatelovej ponuke hovorila, tak uz predpokladala, ze sa k nim hned nasackujem 😅 😀

ja mam dneska take divne to podbrusko, stale pocit, ze mam uzke gate... pritom ich mam akurat pohodlne... len dneska mi to vadi 😝 😝

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 tak sme na tom rovnako

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 veru 🙂

riana12
4. aug 2010

babulky, teraz sa vam troska "pozalujem" - nahodou sa ku mne dostal jeden spam, kde bol odosielatel moj byvaly... tak som mu napisala, co to je a troska sme si zacali pisat... hmm, novu frajerku ma len cca od februara... stihli si kupit spolu auto a uz ani doma nebyva 😠 😠 😠 ako kasne si zrazu vie zariadit zivot, budovat spolocnu buducnost s babou a ja som sa s takym truhlikom zapodievala 3 roky 😠 😠 😠 😔 😔 😔 😔 tolko nervov, slz, smutku... a zrazu mu to ako pekne ide... jaaaaj 😠 😠 😠

ale ja mam svoje zlaticko a byvaly nech si robi, co chce... len ma nahnevalo, ze ako sa za cele tie 3 roky spraval ku mne a teraz je to o 180°iny clovek... 😠

katrenka111
5. aug 2010

@riana12 ahojky.... no to tak býva... ja tiež poznám kopu chalanov co mali dlhorocne vztahy,pristup o nicom a zrazu po velmi kratkej znamosti spolu zacli bývat,niektorí maju už aj dieta alebo su ženatý..... takže to je to co je niekedy nepochopitelne.... 😕

katrenka111
5. aug 2010

@riana12 aj ja sa postazujem.... včera ten moj so mnou ani neprehovoril a ja s ním tiež nie....najprv všetko ofrflal jak prisiel a potom total ignoracia.... to je už sila.....už ma to prestava bavit niekedy ...

riana12
5. aug 2010

@katrenka111 vsak ja to tiez poznam... dlho, dlho spolu dvaja chodia, ale totalna stagnacia, rochod... potom si najdu partnerov a bud obidvaja alebo jeden z nich sa coskoro zeni/vydava...

vcera som aj chvilku z toho hnevu lutovala, ze som mu tolko svojho casu, lasky a kadecoho venovala a ze zbytocne... nuz ale potom si vravim, ze som aspon nabrala nejaku tu skusenost, mam nejaky obraz, co od vztahu vlastne ocakavam a aj ked sa teraz niekedy s priatelom pohnevame, ofukame sa jeden na druheho, tak je to uplne iny vztah a za tych skoro 8 mesiacov, co sme spolu, by som s byvalym toho neprezila mozno ani za 5 rokov... 😵

. @katrenka111 to co mu zase je? 😒

wieruss
5. aug 2010

@katrenka111 ahojkaj, vcera bol asi nejaky zly den, aj ja som bola podrazdena aj MM takze sme sa zas chytili ... asi to bolo vcera tym pocasim, ale uz si to neviem vysvetlit ... jaaaj sice vcera bol utorok , tak to preto 😠
@riana12 chlapi su niekedy cudny, niektorym nepomoze nic a niektorym zas staci len male postuchnutie ... mozno si byvali uvedomil, ze prave to bolo zle na Vasom vztahu, ze sa nevedel rozhybat a tak sa tomu snazi teraz vyhnut 😅
@kararinkabrnka jaaaaj tak uz som pochopila 😅 ja som, ze hned idete zariadit aj izbicku 😀 no mi chceme tiez jednu izbu nechat zatial tak, len vymalovat a dame tam zatial nafukovaciu postel keby prisli nejaky priatelia prespat 🙂 a casom hadam z toho bude aj detska izba... Inak to mate super, ze mate takto priatelov, co maju uz deticky ... mi mame len 2 takto co maju aj deti 😠 aj to byvaju na juhu ako svokrovci takze sa vidime raz za mesiac 😔

riana12
5. aug 2010

@wieruss inac asi viem, co byvalemu so mnou chybalo 😀 ja som si nemohla dovolit chodit tolko na vselijake vyletiky, turistikovacky a tak... lebo mi spomenul, ako labzuju kade tade... 😝
no dobre, uz asi nacisto uzatvaram kapitolu byvaly, lebo som to dokonca mala aj vo viacerych horskopoch na najblizsie dni aj tento mesiac 😀 obcas na tych horoskopoch aj nieco je 😀 😀 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre