Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
27. okt 2010

@janeisha ved ved, aj my sme to tak s byvalym praktizovali, ale vzdy som presne vedela kedy mozem a kedy nie 🙂 a tento sa neda prehovorit ani keby som menstruovala, aj ked ani to neni nikdy istota, ale myslim, ze mam cyklus dost presne odsledovany.

riana12
27. okt 2010

@sisisi nebud smutna, v tomto sme dve, co cakame na to spolocne byvanie... 😉

sisisi
27. okt 2010

@riana12 a tvoj sa aspon snazi a ma sa k tomu?moj len trepe!!! 🙄

janeisha
27. okt 2010

@sisisi ja mam strasne nepravidelny cyklus brala som aj lieky cize to bolo stale take neiste nemozne odsledovat.
a vy sa snazite o babo??

@riana12 aspon ze nie som jedina ktora neholduje diskotekam vo velkom🙂

riana12
27. okt 2010

@sisisi tak moj si chce dat auto do poriadku, poslednych par mesiacov nebol na tom financne bohvieako, takze este chvilku bude trvat, kym si daco na auto nasetri... potom mozno bude tomu pristupny...

mne v nedelu sebaisto zahlasil, ze ked bude mat auto ok, ze si urobim vodicak a ze budem na jeho aute jazdit... hmm, moja odpoved, ze aby to neriskoval, lebo ze ma najde v prvom stlpe alebo jarku...

baby, ktore tu mate vodicak? 😅 mala statistika...

@janeisha mna to fakt predtym nikam takto na ichucha (ako to obcas zvyknem nazvat) netahalo, teraz tak raz za mesiac-dva idem s priatelom a potom mi zase nacas staci 🙂

sisisi
27. okt 2010

@janeisha kdezeeeeeee, nesnazime 🙂 hovorim, ze hlavne byvanie a az potom ked bude aj viac peniazkov. len ja by som uz babo strasne chcela tak by som sa moc potesila keby sa stala nejaka nahodicka 😀

janeisha
27. okt 2010

@riana12 ja vodicak nemam ja som ho nespravila 😅 😔
a vies diskoteky ine je ist sa doslovne puberrtalne vyblaznit a ine s priatelom trosku sa uvolnit🙂

@sisisi 😀 taka nejaka nahodicka by vam padla vhod ze?🙂 ale uvidis casom bude aj byvanie mozno sa ani nenazdas a bude🙂 a potom to pojde vsetko rychlo🙂

sisisi
27. okt 2010

@riana12 ja mam vodicak od 18, moc som nejazdila, ani nejazdim, ale terajsi priatel ma velmi nuti jazdit a uz mi parkrat dal auto aj samej 🙂 takze z bodu A do bodu B sa prepravim, ale ked uz je husta premavka a mam rychlo reagovat na chodcov, auta, to uz mam studeny pot na cele... ale chcem sa to naucit!a ked mam poradit, tak si ten vodicak urcite sprav a hned sa pusti do jazdenia!

sisisi
27. okt 2010

@janeisha padla by vhod, aj ked by to bol skor sok zo zaciatku lebo to chcem fakt take pekne pripravene s tym, ze tak ideme na babenko. no ale casom sa da vsetko zariadit ked sa uz musi 🙂 ja si asi radsej pockam na ten cas, ked budeme chciet obaja, len keby isiel ten cas rychlejsie 🙂

riana12
27. okt 2010

@janeisha no prave kvoli tym pubertalnym vykvetom, ktorych je tam asi 98%, nema chut tam vzdy ist... 😅
a nechces si ho este skusit dokoncit? 😉
@sisisi no musim si teda zacat setrit... nie je to lacna zalezitost 😝 len sa bojim, bo v poslednej dobe som strasne lakava... fakt ma hocico vyplasi a neviem si to predstavit za volantom... naviac, ked sa veziem v buse a nahodou sedim hned pri soferovi a vidim, co sa tesne pred nami robi a co vsetko ten sofer musi zvladnut... ufff... vsakk ja nas vtedy vzdy vidim len naburanych, lebo som z toho uplne pokakana 😅

janeisha
27. okt 2010

@sisisi pride ten spravny cas kedy budete chciet obaja len mozno ty chces skor priatel neskor ale raz taky cas nastane🙂

@riana12 ja si chcem vodicak dokoncit ale neviem v sebe nazbierat dostatok odvahy na to 😔

janeisha
27. okt 2010

v tehu sa mozu farbit vlasy ci ani nie?neviete nahodou niektora?

sisisi
27. okt 2010

@janeisha @riana12 baby do toho vodicaku chodte!!!!! uz aj keby ste ho nepouzivali, no mate ho. nikdy nevies na co sa moze zist ohladne prace, alebo aj praktickych veci pri detoch k lekarovi a pod. ono sa to praxou da zvladnut. aj sama na sebe to vidim, ze cim dalej tym lepsie.

janeisha
27. okt 2010

@sisisi ja na vodicak pojdem to viem urcite.. ale budem ho robit asi az ked mi bude fakt chybat lebo inak sa nedonutim na druhy pokus.. 😔

riana12
27. okt 2010

@janeisha co sa mi tak zda, tak by si nemala v prvom trimestri a potom nieco nie velmi agresivne... osobne neviem, len tak bezne uvadzaju... vsak nikdy nevies, co vsetko tam je, aj clovek raz moze byt bez alergickej reakcie, raz schyta nieco neprijemne...
a ty by si chcela nejaku trvacnu farbu?

janeisha
27. okt 2010

@riana12 ja si vlasy farbim stale cca kazdy mesiac.. trvacnou farbou.. a teraz niekedy som chcela farbit ale som na pochybach ci mozem.. ale asi vydrzim trosku pockat hoc budem s odrastenymi vlasmi..

katrenka111
27. okt 2010

@sisisi no veru a treba si to veeelmi dobre rozmyslieť s kým chcete ostat nejaku tu dobu.....

katie1
27. okt 2010

Baby, ja som bola zas velmi na diskoteky a hyrenie...som uz myslela, ze ma to nikdy neprejde, ale preslo...ufff. V tych 24 rokoch som sa konecne ,,ukludnila" 😀, ustalila som sa a zacala myslet na to, ze sa chcem osamostatnit a mat vlastnu rodinu... A tak som isla za tym. Vodicak som si robila tiez az ked som sa ukludnila - takze v 24 rokoch, hned som si kupila aj auto a odvtedy jazdim, milujem jazdenie, je to pre mna relax. Mam kamosky, co si robili vodicak v 18, ale tym, ze nejazdili, tak sa zablokovali a uz nemaju odvahu. Ja som si povedala, ze si urobim az ked budem mat na auto. A tak som aj urobila. Vyhliadla som si ojazdene auticko, urobila vodicak a hned aj donho nasadla 😎 Ja som planovac vo vsetkom a idem si za tym. Zatial mi to vychadza i ked vsade su prekazky, ktore treba preskakat, to je jasne... Aj na vysoku skolu som isla na divoko - nie hned po strednej, chcela som hned zarabat, takze az tak po styroch rokoch som zacala studovat externe. Ale dala som si po bakalarskych statniciach pauzu od skoly - co je velkaaaa chyba. Som zvedava kedy sa dokopem k tym dalsim dvom. Ale verim tomu, ze raz ano 😀 Musim na to chytit zas ten spravny drive. Teraz mam v hlave babatko, takze teraz len na to myslim 😲

katrenka111
27. okt 2010

@sisisi no to musia chciet obaja babo je na celý zivot....

janeisha
27. okt 2010

@katie1 ale aspon si si uzila zivot trosku viac🙂na vsetko prisiel spravny cas a nic ti neuslo🙂 a skolu si dokoncis ved su zeny co studuju aj v 50-tke 😅

sisisi
27. okt 2010

@katrenka111 ved ja trpezlivo cakam 🙂

riana12
27. okt 2010

@katie1 ja som to urobila z vyskou zase tak, ze som si hned po mature dala prihlasku na externe aj pracu hladala... a obudve sa podarili 🙂 ale citim, ze tu pauzu po Bc jednoducho mat musim... jednak som teraz musela opakovat treti rocnik (praktiky v skole tiez jedna velka kapitola) a jednak je to narocne, ked si na skolu miniem vsetku dovolenku a ani na obycajne vybavovacky nemam volno... a co je u mna na pokracovanie na Ing. dolezite, ze si musim najst nejaky zmysluplny odbor, co momentalne ziadny taky neexistuje... takze chcene alebo nechcene, ale to volno/pauza po Bc jednoducho bude a basta 😝 😝 😀

katrenka111
27. okt 2010

Aj ja mám vodičaak a aj som šoférka...milujem šoférovat... vždy ak sa dá rada beham s autíčkom..... je to fajnovucko pohodlné ..... ale na svoje este musím nasetriť..... 🙂
Len na nervy niektori vodici, už som zažila všeličo....treba fakt dávať bacha lebo niektorí su blaaazni!!!

katrenka111
27. okt 2010

@riana12 no s tym treba niečo urobit,... alebo žeby materská???? 🙂

katrenka111
27. okt 2010

@sisisi a si si ista že je to ten pravý???

janeisha
27. okt 2010

@katrenka111 a dlho mas vodicak?

@riana12 spravit BC. na matersku a potom dostudovat🙂- pekne by vam to vyslo🙂

sisisi
27. okt 2010

@katrenka111 myslim, ze to byvanie by to rozlusklo. klape nam to tak ako ma, az na tie jeho chlapske spomalene reakcie na zivot 🙂

janeisha
27. okt 2010

@sisisi a boli ste uz niekedy tak dlhsie spolu?: nejaka dovolenka alebo tak?

katrenka111
27. okt 2010

@janeisha Od 18tky

janeisha
27. okt 2010

tak ja vam prajem prijemnu dobru nocku a zajtra este krajsi den🙂
ja zajtra v skole pecatim a potom mame komplikovany vikend tak neviem ci sa tu stihnem ukazat 😔

sisisi
27. okt 2010

@janeisha hej boli sme spolu na dovolenke a nemali sme ziadny problem. inak nemame moc vela prilezitosti byt spolu viac, niekedy vikendy u nich doma v byte.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre