Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 no tak to este celkom mlady.... a bol aj u doktora a bolo mu zistena neplodnost.....
Takze ty nikde nepracujes??? Nenudis sa doma??

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 A čo tak vrátiť a vymeniť?

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 to ne lebo o cislo vacsie sa mi uplne vyzuvali.... 😀

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 No presne tak ako píšeš, no sme mladí ale chceme dosť mimčo a keď sa nám teraz nedarí, pokiaľ máme nervy, tak potom už na to dieťa nervy nebudeme mať ako starý 😀 Si len tak myslím, inak som na úrade a domka, od rána do večera sama v chalupe, v kuse niečo zašívam, upratujem, umývať, varím, periem, som tu na chate, čítam si knížky a zbieram info o neplodnostiach a pod. ... A Ty kde robíš?

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 Tak vymeniť za iné 😀 No tak Ti držkám palčeky na tú bundu, potom daj vedieť ako dopadlo s ňou, ok.? A čo Ty, už si vydatá a koľko?

stanca22
17. nov 2010

@riana12 Čo si sa tak odmlčala, či si už off?

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 ne, ne este som tu.... no ja som este slobodná, mám 4ročný vzťah, už spolu aj bývame a tak.....

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 No nejak ju skusim roztlacit.... neviem ci by mi to vymenili ked som ich už mala obute vonku....
No uvidime ci objavim nejaku bundu....ktovie inak ci vlastne aj zima bude tento rok 😀

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 No to hej, sa to akosik posunulo, celé to počasie, je to zvláštne, že čo sa to deje s tou prírodou, Ty máš rada sneh? Inak dobrý nápad, roztiahnúť ju ale radím kúpiť si za balík náplastí na nohu, inak bolesti asik budú, nie? Takže spolu bývate, dobrá skúška do manželstva, my sme tiež spolu trištvrte roka bývali a keď vše šlo ako malo, tak bol len oznam rodičom, bude svadba a všetci nie a my že ale áno, či s Vami alebo bez Vás 😀 A tak bola svadba ... Vieš, bo nikto neveril, keď sme im na začiatku nášho vzťahu vraveli že sa zoberie, nik neveril a keď sa to dozvedel, bol vyvalený ako puk 😀 A nechcete sa aspoň zasnúbiť?

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 No a pokiaľ si v nich behala po vonku, tak by Ti ich nevymenili a za druhé, skús ich reklamovať, že po určitom čase Ťa začali tlačiť, že čo sú to za topánky, čo Ty na to?

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 No nejak roztlacime....už teraz mam otlak na 1 nohe....no sranda...
No neviem ale ja som už povedala že do roka chcem svadbu tak uvidime ako sa budeme cinit.... 😀

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 ja mam zvlastne nohy to sa mi nestalo 1 krat.... minule som si tiež kupila a 1 bola o cosi tesnejsia takže asi mam dlhsiu lavu nohu 😀

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 Tak veľa šťastia, myslíš že výjde? A kedy, radšej cez leto či cez sneh by si chcela mať svadbu?

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 neviem asi na jar, v lete...ale nic velke je to zbytocne vela peňazí...takže určite nie velku...no este sme zatial ticho, nic sa nedeje takže nechame sa prekvapiť..... 😔

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 🙂 No pekne, len nech je to pekné prekvapko 🙂 No ani my sme nemali veľkú svadbu, 20 ľudí, úplne stačilo a 11 000sk ... Dívaš Farmár hľadá ženu alebo Panelák?

duska1122
18. nov 2010

ahojte tak mame stvrtok.vonku hnusne ale tak typicky jesenny konecne. dnes som mala ist kadernicke na deviatu ale akosi mi este nenabehla vyplata tak teraz neviem ci pockam este do 8 a ked nebude, potom zavolam a zrusim to.tak som sa tesila cert aby to vzal.

riana12
18. nov 2010

@stanca22 musela som uz z netu prec... vcerajsia zahradka sa nekonala, za to som bola namiesto toho v obchode 😀 ale len prasok na pranie, avivaz a vodku kupit 😀 😀

riana12
18. nov 2010

inak, dobre ranko vsetkym 🙂

jetta
18. nov 2010

ahojteee ake ste rychle 😀 myslela som ze dnes napisem ako prva 😀

katrenka111
18. nov 2010

pekný den prajem všetkým..... 🙂

katie1
18. nov 2010

ahojte 😎 Uz sme sa vratili z chalupy, bolo super. Za tie 3 dni ste toho ale popisali, mala som co robit, kym som vsetko pocitala 😉

katie1
18. nov 2010

@duska1122 dnes rano malo viacero ludi smolu co tak pocuvam v robote... Aj ja som mala, sadla som rano do auta a bum, otacky sa mi zacali splhat az na 30, hucalo to ako fras a neklesali... Takze sa mi tam nieco pokazilo, som zvedava kolko necham za to v servise 😒 Drahy ma zobral teda do roboty (zobudila som ho chudaka, dnes bol po nocnej).

riana12
18. nov 2010

@katie1 no to teda muselo "potesit" 😒
@jetta
@katrenka111

ahojte 🙂

katrenka111
18. nov 2010

@riana12 ahooj..... ako???

jetta
18. nov 2010

jaaaj baby ja by som dnes len spala...aj u vas je taka zamracena obloha?

riana12
18. nov 2010

@katrenka111 celkom sa da, ale som ako mechom prastena... 😝 a ty ako? snad lepsie ako ja 🙂
@jetta tu je otrasne 😝

riana12
18. nov 2010

a posledne tyzdne sa mi kazdu noc strasne divne sny snivaju, aj 2-3 za noc... v sobotu dokonca 4 rozne 😒 takze som jednak rano troska bez nalady kvoli nim a jednak sa citim potom taka nevyspana... 😒

jetta
18. nov 2010

@riana12 nahodme nejaku duchaplnu teemu 😀

riana12
18. nov 2010

@jetta sny 😀

jetta
18. nov 2010

@riana12 jeeezis to ti verim toto iste mam aj ja ! od minuleho tyzdna neviem co to ma znamenat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre