Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jetta
22. nov 2010

ahojte baby, tak uz je po vikende... za spresiel tak ze som si ani nestihla uvedomit ze vobec bol 😒

@riana12 ake bolo kino?

inak zevraj ma tento tyzden snezit, tesite sa? ak mam pravdu povedat nejak sa necitim na to aby malo snezit..celkovo sa mi zda ze vsetko ide strasne rychlo, teraz bola jesen a aj este je a uz ma snezit? este som ani poriadne nevynosila nove jesenne cizmy a uz si mam obut zimne? 🙄
jaaj no co vam poviem, dnes som podrazdena...

riana12
22. nov 2010

@jetta celkom fajn, krasne rozpravky boli 🙂
ja pocasie nehodnotim, nema zmysel sa rozculovat 😀

v nedelu uz mame prvu adventnu, to rychlo letiiii 😲

jetta
22. nov 2010

@riana12 ano urcite mas pravdu 😉
noo prva adventna a mas veniec so svieckami kupeny ?? 😀

riana12
22. nov 2010

@jetta ja vence nekupujem, ked by som mala chut, urobim si doma 🙂 😉 ale ako klasicky, doma asi nebude nic... a do prace mam vymyslene, ze len do kamienkov 4 siroke sviecky a bude 🙂

jetta
22. nov 2010

@riana12 ja tiez nemam veniec klasicky.. ma taku stvorcovu bronzovu sklenenu taacku, na ktorej mam 4 sviecky tiez stvorcove a medzi tym mam vianocne ozdoby 🙂

riana12
22. nov 2010

@jetta na doma by som aj urobila pekny vencek, ale do prace nema zmysel sa s takym zabavat a kupovat nechcem 🙂 takze len nieco take symbolicke 🙂

jetta
22. nov 2010

@riana12 no ja v praci nemam ale zisiel by sa tu

riana12
22. nov 2010

@jetta no to mi pripomenulo, aby som uz dneska v tescu nejake sviecocky obzrela, pripadne kupila 🙂 v piatok si to tu chcem uz nahotovit...
zatial tu mam este umele sirotky vo vaze a lienku na nich 😀

katie1
22. nov 2010

@jetta to fakt ma zacat uz snezit? Fuha, to aby sme sa poponahlali nahodit zimne gumy...
@riana12 my sme vcera v Tescu dokupili vianocne ozdoby na stromcek a mame uz aj v kuchyni na stole vyzdobu 😀 Este by som chcela urobit do obyvacky zo zivej ceciny...
Baby ozaj! Prave mi drahy na obede povedal, ze jeho brat so zenou cakaju babo, sice neplanovali, ale ja sa vytesujem 😲 😅

riana12
22. nov 2010

@katie1 jeej, takze bude babatko v rodine 🙂 a kedy sa ma narodit? 🙂

jetta
22. nov 2010

@katie1 waw super a to bude prve babatko? 🙂
noo veru ma zacat snezit tak uvidime ci bude ta predpoved dobra.
aj my sme uz zacali s vyzdobou jaj hned je vsetko take utulne 🙂

katie1
22. nov 2010

@riana12 tak na toto mi drahy samozrejme nevedel presne odpovedat, ale predpokladam teda, ze zaciatkom leta. Sa tesim juj. Akurat minule mi svagrina hovorila, ze sa uz tesi do roboty (lebo je na materskej - maju 2 rocnu dcerku) a takto sa im zadarilo hned uz dalsie 😀

zuzanockamt
22. nov 2010

@katie1 tak to sa svagrovci pekne poponahlali s dalsim babom 😀

katie1
22. nov 2010

@zuzanockamt no ano, drahy mi hovoril, ze to brachac aj trosku ,,vstrebaval" 😀 Ale tesime sa na mimco 😲

riana12
22. nov 2010

@katie1 no aspon si to svagrinka odbije jednym vrzom a potom bude mat klud 🙂

katrenka111
22. nov 2010

ahojteee.... no pekne ste sa tu rozpísali.... Ja som bola celý výkend zaneprázdnená...Teraz ešte v práci.... dnes do 16:00 už ledva čakám nejak mi je nevolno.....

riana12
22. nov 2010

@katrenka111 ahooooj, no uz to mas zapar, neboj 😉 a potom sup domov a kurirovat sa 😉

katrenka111
22. nov 2010

@riana12 No ubehlo to... zajtra len do 14h.....to je ale cas stale leje a leje a leje.... isla som k mamine, boli sme na nakupe a teraz vegetíme....Dnes mi bolo nejak blbo, na vracanie ale už je ok.....A ty ako?? Co mas nove????

riana12
22. nov 2010

@katrenka111 fuu a nevies, od coho ti mohlo byt tak zle? nemala si nejaky obed, co ti nesadol? alebo chripka? 😨 ale super, ze je ti uz lepsie 😵
ja som teraz u mladeho, ked ma rannu... inak tak po starom 🙂

katrenka111
22. nov 2010

@riana12 neee praveže nic take som nepapala, len rano jogurt s musli a potom kafe....nejak som nebola ani hladna....nee chrpka nehrozí, som zaočkovana a na vitamínikoch..... 🙂 asi začínam mat stres z piatka... mam ist na tu endokrinologiu, ved vies....tak bojim že jak dopadnem......

riana12
23. nov 2010

@katrenka111 a mozno to bolo teda do hladu, ci? 😕

inak dobre ranko 🙂

jetta
23. nov 2010

ahojte, dnes som tu neskor nejako nestiham. jaj dnes som si konecne tak dobre pospala, 😀

@katrenka111 na co mas ist na endokrinologiu?

stanca22
23. nov 2010

@riana12 Ahojky, tak si mala pekný víkend, čo? Aj my, manžel mal tú oslavu, tak bolo srandovno, niektorý sa zrípali, niektorí spievali, iný z nich i faľošne 🙂 A jedlo sa čoho si chcel 😀 No keď rozoberáte tému Vianoce a darčeky už máš? Ja hej, ešte posledné dva a mám pokoj 😀 Už len dozabaľovať, dnes to spravím a čo ideš variť? No inak ja sa nečudujem že má snežiť, inak pred rokmi, takto už dáááávno bol sneh, to len príroda sa akosik posunula dopredu ... A my tie vence ani nerobíme, ani nekupujeme, nemáme to v rodine zaužívané ale tak asik by sa patrilo, že? Teraz si v práci?

stanca22
23. nov 2010

@jetta Ahojky a čože tak že dobrý spánok? Ja som zase vôbec nespala, stále som sa budila, chodila na wc a držala sa môjho žalúdka, bo ma bolel ale už to je preč 🙂

jetta
23. nov 2010

@stanca22 jaaaj ani neviem, mozno preto ze som bola vcera dost unavena...no neviem dobre sa mi spinkalo.ani sa mi nechcelo ist z postele..a tebe z coho je spatne ☹

stanca22
23. nov 2010

@jetta No to ani sama neviem ale viem, že mi to mešká tretí deň, aspoň sme to včera tak s manželom vypočítali 😀 Ale neteším sa, nechcem sa znova sklamať ... Keby som vedela, hneď s Tebou ten spánok mením ... 😅

jetta
23. nov 2010

@stanca22 waaaaw boze to by bolo super, velmi by so vam to priala !!! 😀
na co cakas ja by som si uz kupila tehu teeeest 😀 😀

stanca22
23. nov 2010

@jetta Po troch dňoch? To je moc skoro aj keď by sme mohli rátať že minulí mesiac som mala iba jeden deň MS, no uvidíme, ja si počkám na tých dva týždne omeškaní 😀 Radšej ... A Ty si teď kde, v práci, domka?

riana12
23. nov 2010

@stanca22 ja nemam absolutne tucha este o darcekoch... to sa bude riesit koncom 50. a zaciatkom 51. kalendarneho tyzdna 😀 😀
teraz som v praci, chystame sa akurat na obed...
a keby si videla, ze niektore testuju uz 7 den po ovulke, co je este tyzden pred MS, fuuu, inak by si rozpravala, ze na 3 den meskania je skoro 😀 😀 😀

stanca22
23. nov 2010

@riana12 Dobrú chuť, ja o tom viem ale ja nie som ony, mňa už také prešlo, ja si radšej počkám na fakt a nie na náhodu, tá ma zradila i zranila a to už viac prežívať nechcem ale ak aj nie som v tom, má to predsa jedno poztívum 😀 Manžel je na koni, ak vieš čo tým myslím? 😀 😀 😀 Dneska budeš čo variť? Či už máš dačo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre