Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
23. nov 2010

@stanca22 na treti den meskania ti uz v pohode ukaze test, ci si alebo nie si tehu ... a nepisala si minule, ze tvoj M je neplodny? 😕

katie1
23. nov 2010

@zuzanockamt vsak, aj mna to napadlo 😕

jetta
23. nov 2010

@stanca22 mne ukázal test ze som tehu este pred omeskaním ms 😉

jetta
23. nov 2010

@zuzanockamt inak niekedy sa stane zázrak a ktovie mozno je tehu 🙂

zuzanockamt
23. nov 2010

@jetta no vsetko je mozne ... mne tiez test ukazal asi tri dni pred ms dve ciarky

riana12
23. nov 2010

@stanca22 vsak jasne, netreba sa nikam ponahlat, pokial ta nestresuje, ze ti MS meska, ze si radsej pockas, ako sa to samo vyvynie, je to isto lepsie, kludnejsie, pohodovejsie 🙂

no tento tyzden som u priatela, kym sa ja dovalim k nim, uz ma navarene jeho mama... takze ma to zase obchadza 😒

katie1
23. nov 2010

@riana12 a kde byva priatel?

riana12
23. nov 2010

este treba brat do uvahy aj taku vec, ze sice MS meska, ale ak sa omeskala pred tym ovulka a teraz by aj mala byt tehu, este by to nemusela vediet zistit 🙂

riana12
23. nov 2010

@katie1 supnem do IP 🙂

katie1
23. nov 2010

@riana12 aj moj sef je odtial 🙂

riana12
23. nov 2010

@katie1 priamo asi z mesta, ze? 🙂

katie1
23. nov 2010

ano, v robote byva uz pred siedmou, aby sa vyhol spicke.
Ale tak hlavne, ze ste s mladym spolu 😉
Inak minule som tu pri mojej robote videla kocikovat jeden parik a spoznala som ich tu z konika (z fotoalbumov). Sranda 😀

riana12
23. nov 2010

@katie1 tak to hej, aspon, ze sme spolu 🙂 😵 ked si tak vsimam mladeho, ten je z toho tusim viacej nateseny ako ja 😅 😕
ja som tu na konikovi aj od nas z dediny nasla 2 baby... jedna o mne nevie vobec a druha mozno tusi, kto som, co som, bo sem len raz prisla (konkretne do tejto temy) a uz sa tu neobjavila 😅 uz rozmyslala o realnom snazeni, tak sa asi zlakla, aby som nahodou reci nesirila...

katie1
23. nov 2010

@riana12 no tak ano, on je doma, tak je viac vyteseny, Ty uz to mas ine ked su tam aj jeho rodicia (i ked su fajn)... Planujete aj sami zacat byvat?
Dnes som si objednala z netu vonavku Dolce&Gabbana Light Blue. Teda drahy, ze mi ju chce kupit na meniny, ale ja si ju mam objednat z netu...romantik 😀

stanca22
23. nov 2010

@riana12 Aspoň máš menej roboty 🙂

stanca22
23. nov 2010

@zuzanockamt No písala, ale tak ja som teraz napísala, že mi mešká ... No ale zázraky sa môžu stať i nemusia 😉

katrenka111
23. nov 2010

@jetta Ahooj no mam niečo z hypofýzou asi vobec mi nepracuju hormony, bola som na CT takže v piatok sa dozviem co a ako....

katrenka111
23. nov 2010

@katie1 jejooo, mne včera prave došla, mne drahý to iste urobil objednali sme z netu ale Lanvin Eclat, DG Light Blue bude zas v lete teraz sa mi žiada niečo jemnučké.... 🙂

katrenka111
23. nov 2010

jaj baby....tie co ocakavate že budete tehu...taaaak Vám držím všetkým palce.....

katrenka111
23. nov 2010

@stanca22 aj zázraky sa dejúú 🙂

riana12
23. nov 2010

@katie1 byva iba s mamou, ale pohoda 🙂 nie je to o tom, ze on je doma... ja som ho jeden cas tiez takto mala doma, par mesiacov kazdy den 🙂 ale on to akoby viac prezival vsetko... romantickejsia dusa ako by sa dalo na chlapa povedat 😅 co ja prezivam len niekde vo svojom vnutri, on to vie dat zo seba von... alebo ako to vsetko nazvat 🙂 😅
no uz sme sa o spolocnom byvani aj troska bavili, ale musi na to dozriet cas a aj okolnosti troska, povedala by som 🙂

zuzanockamt
23. nov 2010

@riana12 aj ja chcem mat takeho chlapa, co vie ukazat city navonok 😉

riana12
23. nov 2010

@zuzanockamt tak to by som si potom svojho mala o to viac vazit 🙂

riana12
23. nov 2010

kolkokrat sa aj sama pred sebou hanbim, ze ja niektore veci tak nevyjadrim mozno ako by bolo dobre... neviem ako mlady, ja sama sebe v tomto obcas vadim 😅 😀

zuzanockamt
23. nov 2010

@riana12 tak to u nas je to presne naopak, MM je kozorozec a to je des, co sa tychto veci tyka 😝

katrenka111
23. nov 2010

@riana12 aj ja chcem mat takeho 😉

katrenka111
23. nov 2010

@riana12 No moj je dneska K.O. total žiadna reč ani nič..... no hrozne aká povaha niekedy.... 🙄

katie1
23. nov 2010

@katrenka111 jeej, aj ja som mala Lanvin Eclat 🙂 Ale v podstate pouzivam Mexx Woman alebo DG Light Blue. A aj ked som skusala aj ine, tak som sa k tymto dvom vzdy vratila...
@zuzanockamt ja som tiez kozoroh 😀
@riana12 tak to je pohodicka ked iba s maminou byva 😉
Ja som si az teraz konecne sadla, som varila cestoviny s nivovo-porovou omackou, pecene pecienky na cibulke a zakusok. Maly ulozeny...este von so psom, sprcha, ,,manzelske" povinnosti a buvinkat 😎

riana12
24. nov 2010

ahojte 🙂

@zuzanockamt no ono ja som, povedzme, romanticka dusa, ale je nieco take vo mne, ze to uplne tak nedam najavo, ako taky truhlik sa citim... niekto nie je ani ta dusa a vsetko berie prakticky... aj to uz je rozdiel daky 🙂

@katie1 mozno by bol aj tatino v pohode, ked by bol... ktovie 🙂

katrenka111
24. nov 2010

@katie1 a je dobrá??? este som ju nemala....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre