Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katie1
27. nov 2010

@zuzanockamt dik za vysvetlenie dalsieho pojmu 😅
Ked sa dlhsie nedari tak to uplne chapem - tu nedockavost...a zaroven obdivujem...nezazila som, tak neviem, ale asi by som dosla o nervy 🙄

katie1
27. nov 2010

@zuzanockamt A Jurko co teraz robi? Aj planujete s malym v lete nejaku dovolenku?

zuzanockamt
27. nov 2010

@katie1 dovolenku este neriesim, na taku dlhu dobu neplanujem ... zalezi ci bude mat MM robotu a dovolenku atd ... maleho som konecne prezliekla z pyzamka, dnes sme dlhsie lenosili a hra sa v kresielku, idem mu umyt flasu, lebo sa najedol a nachystat na dalsie jedenie

katie1
27. nov 2010

@zuzanockamt nekojis? Ake mliecko papate?

riana12
27. nov 2010

babulky, mne sa taaaak nic nechce 😖

zuzanockamt
27. nov 2010

@katie1 nie, nekojim ... davam mu Bebu Pro 1

zuzanockamt
27. nov 2010

@riana12 nie si sama 😀 ... ja som konecne zacala varit obed 😝

riana12
27. nov 2010

@zuzanockamt a najradsej by som na nejaky exotische ostrov odisla 😅

zuzanockamt
27. nov 2010

@riana12 aj ja, ked vidim to hnusne pocasie vonku 😝

riana12
27. nov 2010

@zuzanockamt u nas je polooblacno, takze mi tu obcas slniecko do okna zablikne 😀

zuzanockamt
27. nov 2010

@riana12 no u nas zatiahnute, asi bude zase snezit

riana12
27. nov 2010

@zuzanockamt no citam hlavne tu na MK ako vsade snezuje, asi aj u nas, ale ked ja som vstala po deviatej a az po desiatej som na chvilku nos vystrcila z dveri, nevidela som nic...

katrenka111
27. nov 2010

@katie1 No Lanvin Eclat nakoniec....super,som spokojna....

katrenka111
27. nov 2010

a u nas nesneží.... 😉 Jaj baby normalne som unavená, upratovala som, prala, varila , už mám vše hotove.... idem oddychovať.... 😀

katrenka111
27. nov 2010

baby kde ste???

riana12
27. nov 2010

@katrenka111 my sme akurat od babky dosli, okolo tretej sme boli odvolit a potom odtial rovno babke... 🙂

katrenka111
28. nov 2010

@riana12 ahooj... takže rodinne ste stravili sobotu.... my sme doma lenosili, piekla som kolacik a taak a teraz sa chystame varit... a mne sa taaak nechce...prave pozeram že kolko ma caka žehlenia...no čo skorej.... 😖

riana12
28. nov 2010

@katrenka111 no to hej 🙂
ja idem teraz tiez na dacom popracovat a budem dufat, ze mlady pride dneska poobede 😅

katrenka111
28. nov 2010

@riana12 No bolo by pekne od neho.... ked ste spolu už tak dlho neboli.....
😉

riana12
28. nov 2010

@katrenka111 no my sme cez tyzden aj spolu boli... 😅 😅 😅 len ak by to nevyslo teraz, tak by sme sa potom videli az po tyzdni... ja som este v piatok bola dost smutna z tej jeho roboty, takze to tu asi velmi zufalo muselo vyzniet... obcas ma hneva, ze ich takto nechaju tahat naviac a aj ked by sme spolu trocha mohli byt, nemame sa jeden druhemu ako riadne dostat... busmi to trva velmi dlho... auto tiez nie je, iba zostava znameho poprosit o zvezenie... to tiez nemozes kazdu chvilku...

riana12
28. nov 2010

teraz som takychto pidi brumikov spraskala 😀 normalne som si ich musela odfotit 😅 😅 😀

riana12
28. nov 2010

tak dnes z mladeho uz nebude nic 😔

riana12
28. nov 2010

babulky, tak prednedavnom sme tu mali debatu o otvaracoch, my mame tento, je uplne super:

riana12
29. nov 2010

dobre ranko

mishuu
29. nov 2010

@riana12 Dobré ránko 🙂
včera večer ma potešil za oknom sneh a dnes len leje a leje 😒 😠

riana12
29. nov 2010

@mishuu ahoj 🙂 no teda... a tuna nam snezi, sice zatial slabulinko, ale pada to 😅 uvidime, aku to bude mat trvanlivost... to z noci sa na cestach, chodnikoch, aj tych nevyuzitych, dost potopilo... tak uvidime... 🙂

zuzanockamt
29. nov 2010

@mishuu u nas snezilo aj v noci, vela toho napadalo a aj teraz snezi 🙂

katie1
29. nov 2010

@mishuu to fakt u Vas leje? 😒 Ako sa dari po vysadeni HAK?

jetta
29. nov 2010

ahojte, tak u nas je riadna zima a skarede pocasie 😒

mishuu
29. nov 2010

@riana12
@zuzanockamt
@katie1

tu (LV) snežilo večer, ale potom sa to zmenilo na dážď 😒
teraz prší a fúka...

po vysadení HAK...no, vysadila som 11.11. takže už je to 19 dní bez liekov, zmeny zatiaľ len 2 a veľmi pozitívne 🙂
1, nemám chuť na maškrty, čo inak bolo na dennom poriadku - v robote pri počítači aj 2 čokolády, cukríky, blbosti, teraz si vystačím s minerálkou a normálnym obedom 😅
2, sex, sex, sex 😀 to asi netreba ani komentovať, snáď len čo môj drahý včera poznamenal: " keby som vedel, že po vysadení bude takýto dobrý sex, tak lieky neberieš už dávno..." 😝 😀

Ja som si myslela, že budem mať nejaké problémy s pleťou, ale nič zatiaľ...Inak asi týždeň po vysadení, som mala 2-3 dni divné nálady, chvíľu super a o 5 minút nervy na všetko čo sa okolo mňa pohlo...ale to už nemám odvtedy - našťastie 😀

No hlavne som zvedavá na MS, ktorá má prísť okolo 11.12., takže potom dám vedieť a snáď tiež takto pozitívne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre