Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zaira1407
1. dec 2010

@katie1 jaj 😀 ja som trupka jasne ze viem co myslela @riana12 VIANOCE 😀 .....boshe som si na kabli sedela 😎

zaira1407
1. dec 2010

dnes som si robila test ... 😅 som nevydrzala ...teda dva som spravila lebo som neverila a isla oci vyocit

katrenka111
1. dec 2010

@mishuu Mám dobrú správu, dnes som sa dozvedela že DNP sa rušiť nebude pre buduce mamicky, len pracujucim dôchodcom a tak, takže stačí ak si budeš platit 26týždnov pred pôrodom.... A každy rok sa bude materská zvyšovať o nejaké % a predlžovať... Takže zatial tolko 🙂

katrenka111
1. dec 2010

@zaira1407 aleee?? tehulka??? 😀

zaira1407
1. dec 2010

@katrenka111 ??? neviem oba // 😕

katrenka111
1. dec 2010

@zaira1407 cože?? No gratulujeeeeeem už len ist gyndovi a budes na 100% ista 😀

zaira1407
1. dec 2010

@katrenka111 no este chvilu pockam , aj tak tam nic nebude vidiet...v piatok alebo sobotu spravim este raz ci tmavne palica

katrenka111
1. dec 2010

@zaira1407 a mladému si hovorila či ešte zatial nie?

zaira1407
1. dec 2010

@katrenka111 hovorila 🙂 nevedela som to predychat a ruky sa mi triasli strasne moc 😀

katrenka111
1. dec 2010

@zaira1407 no srandaa, supiš tak sa teškáte ak to fakt bude co 🙂

katie1
1. dec 2010

@zaira1407 jeej gratulujem! 😉 Ste sa dlhsie snazili, ci na prvy sup?

kubkomatko
1. dec 2010

@zaira1407 gratulujem... nám sa nejak nedarí...

zuzanockamt
1. dec 2010

@zaira1407 nie pozitivny test bol az 4.1., ale Jurko sa podaril 24.12. 🙂

zuzanockamt
1. dec 2010

@zaira1407 tak to mas uzasne stastie, ved ste sa ani snazit nezacali, nie? ... fakt mas stastie, ja som sa nacakala dlhooooooo

zaira1407
2. dec 2010

Dakujem vam babulky 🙂 ,dufam,, ze to bude pravda ...tesit sa budem az ked pridem od dokiho ale aj to len tak decentne ( pre istou ) ...ja len tak zo srandy som si spravila ci mam cakat menzes ,ked nechodi ..a ved aj tak bude / a kukam ....ty kokso 😀 ze //....no parada ak by to bola pravda tak akurat na meniny by mozno bol termin 🙂 , akurat len mamina mi hovorila , ze nech sa nestesim moc lebo podla nej su slabe palicky ....a ja ved mi meska asi den tak tam nebudu kolajnice...aj to pride (dufam ) ..ale to je starsia skola , vtedy testy este nepoznali 😎
@katie1 no ti poviem ze to bolo skor na druhy sup ...ale v oktobri som to nechcela silit ...tak sa da povedat ze na ostro sme isli .... a na prvy sup ....
( dufam ze je to pravda 😕 )

zuzanockamt
2. dec 2010

@zaira1407 a buduci otec ako reagoval? 😅

zaira1407
2. dec 2010

@zuzanockamt no ....tak to bol šok 😀 ...hovorim mu kolko vidis paliciek on ze "4" 😀 ja ze kolko ...on ze "3 ? " ja ze pozri sa lepsie ....a on sak ma nenapinaj ja sa nevyznam ...... a ze on uveri ked mi to povie doki .... a po hodine ....ja budem tatino ? ked je to pravda tak sa velice tesim .... - chlapi- ...ziadna romantika 🙄
ale pytal sa ze ci mi pomoze umyt riad a inokedy je vyvaleny pri telke 😀

zaira1407
2. dec 2010

@zuzanockamt on je inak velky klasik ..... takze ma to neprekvapilo a isiel fajcit asi kazdych 20 min a stale si kukol tie testy ze ci to nezmizlo 😀

zuzanockamt
2. dec 2010

@zaira1407 ani u nas to nebola romantika, ale ani prekvapenie, MM to vedel hned po sexe 24.12. 😀 ... dodnes nechapem ako to mohol vediet uz vtedy 😅

katie1
2. dec 2010

@zaira1407 😀 to je dobree (chlapi) hehe. Prajem Vam vsetko dobre 😉 .

mishuu
2. dec 2010

@katrenka111 potešila si ma 😀

mishuu
2. dec 2010

@zaira1407 nechcem predčasne gratulovať, ale prajem aby ti aj pán doktor potvrdil, že čakáte bejby a veľa zdravia 🙂 🙂 🙂 a potom dám veľké gratulujem 😝 😀

riana12
2. dec 2010

ahojte

@zaira1407 tebe gratulujem 😵

katrenka111
2. dec 2010

Ahojte žienky.....
@riana12 ahoooj ako sa mas??? už dufam nedepkujes???
@zaira1407 No to mas fajn.... a kedy sa chystas doktorovi??? Ja by som asi nevydržala a hned utekala....No mala si šťastie.... my si nedávame už tiež pozor a ani sa nám tak skoro nezadarí ☹ smola nooo

riana12
2. dec 2010

@katrenka111 ahoj, no uz je to v pohode 🙂

dneska som mala mat skusku, ja sa odtrepem az do ZA, tam polhodku pred skuskou zistim, ze termin nam profak zrusil, tak som sa este na 2 hodiny pomotala po meste a hajde domov... no posledny den dovolenky minuty, ale kaslat na to... 😀 😝 nahradny termin bude v stredu...

katrenka111
2. dec 2010

@riana12 no tomu sa hovorí smola...ja som tiež par krat tak dopadla..... a to až v Ziline ???

katrenka111
2. dec 2010

@riana12 Ja som bola tiež na takej malej skuske ale co sa týka práce, takže teraz očakávam zvýšenie platu 😀 😀 😀

riana12
2. dec 2010

@katrenka111 ja chodim do ZA do skoly, veru 🙂 no co uz, aspon som mala klud od prace a maly vyletik som mala 😀 aspon si to este do stredy lepsie zopakujem...

riana12
2. dec 2010

@katrenka111 takze skuska dopadla uspesne ci len tusis, ze by to mohlo byt na dobrej ceste? 🙂

katrenka111
2. dec 2010

@riana12 božeee.... no to by som ja asi nechodila....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre